Finanční poradce - Rakovník, a okolí

Zajistit sebe a svoji rodinu, hlavní příjem, životní standard, je to základní, o co by se měl živitel rodiny postarat. S finančním poradcem to bude hračka, navíc vám poradí, jak si co nejvýhodněji naspořit.

Finanční poradce - Rakovník, Beroun a okolí

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví pan Mgr. Jan Slavík který si je vědom toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tento profesionál v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření pro dětí
  • Stavební spoření pro dospělé
  • Úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry
  • Životní pojištění kapitálové nebo rizikové
  • Majetkové pojištění

Cílem finančního poradce Mgr. Jana Slavíka je Vaše spokojenost. Odborník pan** Slavík** cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohl co nejlépe posloužit.

  • Telefonní kontakt: +420 724 704 905
  • Emailové spojení: jan.slavik@obchod.wuestenrot.cz
  • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Životní pojištění Rakovník a okolí

K čemu slouží životní pojištění

V televizních reklamách slýcháte, že byste měli ochránit sebe a své blízké. Ale proti čemu a jakým způsobem? Tím, že uzavřete životní pojištění, samozřejmě nezabráníte tomu, aby se nepříjemné události přihodily. Ovšem v takovém případě budete vy i vaše rodina zajištění a tak následky nebudou tak vážné a nepříjemné. Životní pojištění je navíc i prostředek pro zhodnocování finančních prostředků.

životnímu pojištění lze sjednat i výhodné připojištění. Možností je více. V případě připojištění smrti následkem nemoci či úrazu nebo dožití je vyplacená pojistka následující. V případě smrti je obmyšlené osobě vyplacena pojistná částka nebo zhodnocená investice, a to podle toho, která částka je vyšší. V případě dožití stanoveného věku pojištěného je ke konci pojištění pojištěnému uhrazena hodnota investice.

Další možnosti připojištění

Úrazové pojištění vám zajistí, že nepřijdete o příjem v případě léčení se po úrazu. Pojišťuje se smrt následkem úrazu, trvalé tělesné poškození následkem úrazu, denní odškodné za dobu léčení úrazu nebo denní odškodné za pobyt v nemocnici či v době pracovní neschopnosti. Dále se obvykle připojišťuje případ invalidity a to způsobem, že pokud invalidita bohužel nastane, dostane pojištěný buď roční důchod, nebo mu bude vyplácena penze. Taktéž lze připojistit onemocnění závažnými chorobami. Tyto různé druhy připojištění nabízejí všechny pojišťovny, avšak nechte si poradit od finančního poradce, který produkt zrovna vy potřebujete a v jakém rozsahu. Vyplatí se prostudovat si pojistné podmínky a zjistit, co přesně je v pojistce zahrnuto.

Pojištění dětí pro jejich budoucnost

Pod různými marketingovými názvy existují na trhu také** pojištění dětí**. Tento druh pojištění připravuje vaše děti na nečekané životní situace a události a přitom kumuluje kapitál, který se jim bude velmi hodit pro vstup do samostatného života. Pojištění dětí Rakovník a okolíPojištění dětí obvykle nabízí pojistnou ochranu za výhodnější ceny, než pro dospělé, garantované zhodnocení nebo možnost zhodnocovat vložené finanční prostředky v podílových fondech. Taktéž nabízí možnost připojištění rodičů a změny v pojistné ochraně dle aktuální potřeby vašich dětí. Můžete si určit část pojistného, která bude určena k pojistné ochraně, a druhou část, kterou chcete investovat a zhodnocovat. Při zhodnocování investic do investičních fondů se vyplatí rozmyslet si, které fondy upřednostníte. Zda ty, které nabízejí vyšší možnost zhodnocení, ale současně i vyšší rizikovost, či se spokojíte s konzervativní strategií a upřednostníte potom garantovaný výnos.

Děti obvykle pojišťujeme pro případ trvalého tělesného poškození nebo smrti následkem úrazu, můžete pojistit denní odškodné za dobu léčení po úrazu, dobu hospitalizace, nebo samotné drobné úrazy. Některé pojišťovny nabízejí výhodnou variantu, kdy v případě úmrtí nebo invalidity rodiče jsou zproštěni od placení pojistného. Toto pojištění nadále bude hradit pojišťovna a pojištění dítěte proto nezanikne.

Hypotéka, poradenství při sjednávání hypoték - Rakovník, Beroun a okolí

Hypotékou označujeme dlouhodobý účelový úvěr, který se používá výhradně na investici do nemovitosti. Záleží na každém, zda se rozhodne vyřídit si hypotéku a s její pomocí si postaví rodinný dům, koupí nemovitost, zrekonstruuje, nebo vypořádá dědictví. S pomocí hypotéky může člověk refinancovat jiné hypotéky nebo úvěry, které byly také založeny a použiti pro investování do nemovitostí.Hypotéka Rakovník a okolí Měli byste vědět, že hypoteční úvěr se zajišťuje zástavním právem k této nemovitosti. Hypotéka ale může být zajištěna nebo dozajištěna i jinou nemovitostí, např. chatou, chalupou, domem rodičů, atd. Poté, co řádně splatíte úvěr, bude zástavní právo vymazáno. V případě, že našetříte dost peněz proto, abyste mohli hypotéku jednorázově doplatit, nebo jinou cestou přijdete k větší částce peněz, je toto možné, dokonce bezplatně, ale vždy v období, kdy dochází ke změně úrokové sazby. To se nazývá doba fixace.

Na co všechno je možné hypotéku použít?

Hypotéku můžete uzavřít a použít na koupi nemovitosti, na výstavbu nemovitosti, na její rekonstrukci. Dále se hypotéka pořizuje na koupi stavebního pozemku, na vypořádání dědictví, na rekreační objekt, jeho koupi nebo rekonstrukci, na refinancování úvěru poskytnutého pro nemovitost, nebo na vypořádání po rozvodu

Pojištění hypotéky - Rakovník a okolí

Hypoteční úvěr je potřeba pojistit, neboť zajištění hypotečního úvěru je jednou z podmínek jeho poskytnutí. Pojištění je nutné proti živelným pohromám, proti požáru, úderu blesku, výbuchu, úniku vody z vodovodního zařízení, proti povodním, záplavám, atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15008 (rodina-finance.cz#23335)


Diskuze a zkušenosti

Alena | 14.10.2014 18:48
Beroun? Dobrý den, potřebovali bychom refinancovat nevýhodné úvěry, nejezdíte do Berouna? Děkuji Alena


Přidat komentář