Zvětšování prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami - autoaugmentace

Rádi byste současně ubraly v dolních partií a naopak přibraly v horních? A to během pár hodin? Zvětšení poprsí již není odkázané na silikongelové implantáty. Představujeme Vám revoluční novinku, a to zvětšení poprsí kmenovými buňkami.

Zvětšování prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami Grand Clinic Praha

Jednou z největších zbraní žen jsou krásná prsa. Matka příroda však nenadělila všem stejně. Naštěstí plastická medicína našla řešení nejdříve v podobě dnes už známých implantátů a v současné době je už na světě revoluční novinka. Umožňuje trvalé zvětšení prsou  vlastním (přebytečným ) tukem! Pokud po krásných prsou toužíte, neváhejte a kontaktujte ordinaci, která Vám tuto možnost mít krásná ňadra nabízí.

Zvětšování prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami - autoaugmentace - Praha

Zvětšování prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami - autoaugmentace - Praha

Jedním z vynikajících pracovišť v České republice je** GRAND Clinic s.r.o.,** která se zabývá mini invazivními metodami v oboru estetické chirurgie. Nabízím Vám výběr ne ze dvou ale z několika druhů metod, které Vám vybere přesně na míru! Každý člověk je jedinečný originál a proto potřebuje individuální přístup a zvolit vhodnou metodu, aby se dosáhlo nejlepších výsledků.

Metoda mini invazivní plastické chirurgie, kdy se jako výplňový materiál využije vlastní tuk, je technologií zvětšení prsou vlastním tukem. Klinikou, která se přednostně zabývá technologií přenosu tuku a zvětšení vlastním tukem je ** GRAND Clinic s.r.o. **

Najdete zde širokou nabídku služeb, vysoký standard i velmi vysokou úroveň prováděných zákroků. Každému klientovi je zde poskytnut*** *** individuální přístup, maximální péče, komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči s návazností na veškerá dostupná odborná vyšetření, **jejichž zajištění je pro estetickou chirurgii*** ** ***GRAND Clinic s.r.o.*** ** ***samozřejmostí.

*** ** GRAND Clinic s.r.o. ** ***

*** ** Adresa: Národní 981/17, Praha 1, 11000 ** ***

*** ** Telefonní kontakt: +420 602 602 440, nebo ** ** +420 603 527 740 ** ***

*** ** Emailové spojení: cejkova@grandclinic.cz, nebo melichar@grandclinic.cz ** ***

*** ** Více informací o ** ***zvětšování prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami - autoaugmentace - Praha naleznete zde:http://www.grandclinic.cz

## V čem spočívá zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Z Vašeho tělesného tuku, právě například z dolních partií, je možné pomocí enzymů a speciální technologie získat kmenové buňky, které jsou schopné ve Vašem těle žít i na jiném místě, než byly předtím umístěné, a to aniž by byly organismem vyloučeny nebo vstřebány.

Většina lidských orgánů a tkání obsahuje kromě specializovaných buněk, jenž zajišťují vlastní funkci orgánu či tkáně, ještě početně omezenou buněčnou populaci zajišťující náhradu opotřebovaných buněk v konečných stádiích diferenciace a tím trvalou regeneraci celých funkčních jednotek. Tyto somatické kmenové buňky se mohou obnovovat, a to po celou dobu života daného jedince.

Co jsou kmenové buňky

Jedná se o nespecifikované buňky, které se mohou stále obnovovat a dávají vzniknout jednomu či více druhům vysoce specializovaných buněčných populací. Kmenové buňky mají schopnost přeměny v jiný typ buněk. Jejich schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a následně opravit své poškozené části, jenž se skládají z buněk specializovaných.

Jak probíhá zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Zákrok probíhá v lokální anestezii. Celková anestezie ani hospitalizace nejsou nutné.

Komplexní zákrok trvá, respektive žena je na klinice zhruba tři až čtyři hodiny, poté může jít domů.

Tuk se získává z běžných problematických partií těla (zadeček, boky, stehna, břicho), a to ambulantní miniinvazivní liposukcí. Nejedná se o klasický lipotransfer, při němž se tuková tkáň získává sedimentací a zákrok se musí několikrát opakovat z důvodu vysokého procenta vstřebávání tuku. Následně dojde k oddělení čistých kmenových buněk z liposukcí odsátého tělesného tuku. Buňky se následně smíchají s kvalitními normálními tukovými buňkami, při dvojnásobné koncentraci kmenových buněk a díky kmenovým buňkám dojde poté k vlastnímu obnovování tukové tkáně po autoimplantaci. Speciální směs je poté injekčně aplikována do poprsí. V prvních týdnech po zákroku přežije více než 80% hmoty. V následných dvou měsících po zákroku vrostou do kmenových buněk jemné cévní kapiláry a tuková tkáň se stane přirozenou součástí Vašeho poprsí.

Zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami ve třech etapách

 • Etapa 1 – odběr tukové tkáně z bříška, hýždí, stehen pomocí miniinvazivní liposukce, a to po dobu cca 2,5 hodiny, včetně potřebné přípravy a administrativy.
 • Etapa 2 - odebraná tuková tkáň se ve speciálním laboratorním přístroji rozdělí na dvě části. Jedna obsahuje čisté kmenové a zdravé diferencované tukové buňky. Druhá  část obsahuje nepotřebné složky, jako jsou například poškozené tukové buňky, krvinky, vazivová vlákna a další balastné látky. Tímto se získá čistý základ pro směs kmenových i diferencovaných buněk, která se opět v lokální anestezii aplikuje do poprsí. Laboratorní zpracování trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny.
 • Etapa 3 - získaná směs se postupně po jednotlivých vrstvách injekčně aplikuje do Vašeho poprsí a je tak možné měnit velikost a také tvar poprsí. K aplikaci stačí  pouze dva malé vpichy, které se velice rychle zahojí, aniž by vznikla jizva. Poslední etapa zákroku trvá necelou hodinu a navíc je zcela bezbolestná, neboť je poprsí znecitlivěno lokálním anestetikem.

Výsledek po zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Po zvětšení prsou přenosem tuku s kmenovými buňkami jsou prsa tvarově přirozená a přirozeně měkká.

Nepatrné vpichy se po zákroku samy zahojí, a to aniž by se šily, zhruba do deseti dnů. Vpich po injekci je po zahojení naprosto neviditelný.

Výsledný efekt je trvalý.

Jak se chovat po zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Z pohledu poprsí nepotřebuje poprsí žádnou složitou a nutnou rekonvalescenci. Již druhý den po zákroku můžete jít do zaměstnání.

Vzhledem k zároveň prováděné liposukci, je vhodné domácí ošetření, a to po dobu dvou až třech dnů. Týden po zákroku se také fyzicky šetřete. Plná zátěž je možná za 3 až 4 týdny po operaci.

Je vhodné, abyste nechala prsa přes den volné, bez podprsenky.

V noci se snažte nespat na bříšku, po několik dní.

Preventivní prohlídky poprsí

Preventivní prohlídky, například pohmatem, ultrazvukem nebo mammografem, lze po zákroku absolvovat stejně jako u přirozeného poprsí.

Jedinečnost metody zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Kromě jiného je zákrok vyhledávaný a oblíbený v tom, že dojde zároveň k zeštíhlení Vaší postavy tumescentní liposukce a zvětšení poprsí vysátým podkožním tukem, jenž se využije do horních partií těla.

Komu je určená metoda zvětšení poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

Metoda byla primárně vyvinuta pro ženy, jenž jsou po částečném nebo úplném odstranění prsu. A to z důvodu, že vlastní tuková tkáň je vhodným transplantačním materiálem, protože nehrozí žádná imunitní reakce ani odmítnutí organismem. Metodu však mohou podstoupit prakticky všechny ženy, více viz. Indikace zákroku.

Indikace zákroku

 • Žena s menším, či málo objemným nebo lehce pokleslým poprsím.
 • Žena nesmí být extrémně štíhlá.
 • Žena by měla podstoupit zákrok v době, kdy je její váha stabilní, a to z důvodu, že liposukce neléčí nadváhu ani obezitu.
 • Autoaugmentace se nedoporučuje v případě, chystá-li se žena na mateřství v dohledné době, to znamená v horizontu cca dvou let. Gravidita a kojení můžou tvar poprsí ovlivnit.
 • Prsa je možné zvětšit přibližně o jednu nejvýše o dvě konfekční velikosti.
 • Pro realizaci zvětšení poprsí přenosem tuku s vlastními kmenovými buňkami, musí mít žena na těle partie s určitou vrstvou podkožního tuku, například na bříšku, bocích, stehnech.
 • Při liposukci je nutné, aby se mohlo odsát cca 800 až 1 000 ml tukové tkáně.

Využití přenosu tuku s kmenovými buňkami v estetické chirurgii

Metoda má  rozsáhlejší využití, než jen zvětšení poprsí.

 • Vyplňování vrásek
 • Modelování partií těla
 • Zvětšování partií těla
 • Odstraňování povrchových nerovností těla

V čem spočívají výhody zvětšování poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

 • Trvalé zvětšení poprsí, a to bez použití implantátů.
 • Nemusíte nosit speciální kompresivní spodní prádlo po zákroku, na rozdíl od silikongelových implantátů.
 • Zvětšení poprsí bez narkózy.
 • Zvětšení poprsí bez bolesti.
 • Zvětšení poprsí bez časově náročné následné rekonvalescence.
 • Nikdo nepozná, že jste podstoupily operaci, na prsou nebudete mít žádné jizvičky.
 • Prsa budou mít po zákroku přirozeně měkkou konzistenci.
 • Kmenové buňky se stanou součástí Vašeho poprsí.
 • U této metody zvětšení je nulové riziko kapsulce a negativní reakce Vašeho organismu na cizí hmoty, oproti silikongelovým implantátům.
 • Velmi snadná diagnostika ultrazvukem.
 • Vyšetření ultrazvukem a mamografem neodhalí zvětšení Vašeho poprsí.
 • Mléčná žláza ani mlékovody nejsou nijak zasaženy či narušeny, takže žena může bez problému otěhotnět a následně kojit.

V čem spočívají nevýhody zvětšování poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkami

 • Během jedné operace je možné zvětšit poprsí o cca jednu až dvě velikosti. Na druhou stranu lze však zákrok opakovat, čímž, pokud budete chtít, si můžete nechat prsa po čase ještě více zvětšit.

Rizika spojená se zvětšením poprsí přenosem tuku s kmenovými buňkam

Rizika zákroku jsou vskutku minimální, nehrozí totiž odmítnutí materiálu, prasknutí implantátu, kapsulace apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14970 (rodina-finance.cz#22036)


Diskuze a zkušenosti

EDITA | 25.12.2010 12:39
CENA ZÁKROKU?? Prosím o info jaká je alespoň přibližná celková cena zákroku. Měla bych o tohle zájem,ale zajímalo by mne jestli je to pro mne vůbec cenově dostupné. děkuji

HankaK | 12.01.2012 10:06
cena?? Dobrý den, také bych chtěla vědět cenu tohoto zákroku

blanka | 24.01.2012 12:41
informace o ceně Prosím o info za zvětšení poprsí kmenovými buňkami. Děkuji

Andrea Dvořáková | 20.02.2015 12:52
Ceny zvětšování poprsí vlastním tukem Ceny zvětšování poprsí vlastním tukem se v dobrých klinikách pohybují mezi 70. a 150.000 Kč. Mě v GRAND Clinic zvětšovali před rokem a půl prsa vlastním tukem za 60 tis. a jsem moc spokojená. Ale teď to mají za 50, tak bych ušetřila. :-( Ale zase manžel je spokojený a holky v práci mě pořád okukujou. :-) A to za to stojí.

Jana S. | 24.02.2015 17:57
Zvětšení prsou Tak cena je dobra 50tis:) musi se take za cca 10-15 let znovu nebo to je uz napořád?


Přidat komentář