Plastické operace Plzeň - plastika víček

Známý citát Coco Chanel, že není ošklivých žen, ale jsou ty, které se neumějí udělat krásnými, vešel do historie. To bylo skoro před sto lety. Dnešní ženy mají tu výhodu, že je dělají krásnými odborníci a výsledek je efektivnější.

Kouzlo plastické chirurgie

Někteří se jí bojí, jiní si ji nemohou vynachválit. Estetická medicína rozhodně nemá za cíl někoho přetvořovat do podoby někoho jiného. Alespoň u nás ne. Má za cíl jen pomoci, protože nároky na estetiku, ať chceme nebo ne, jsou dnes náročné. Nemůžete moc ovlivnit vliv gravitace, kdy vám klesají víčka, brada nebo prsa. Nelze zabránit vráskám, když celý život používáte mimické svaly. A nelze rovněž zabránit poúrazovým stavům či pooperačním defektům. Můžete je ale odstranit, protože estetická medicína to dnes již dokáže.

Někdy mají lidé obavy, že plastická chirurgie je až moc velký zásah do těla, bojí se, co tomu řekne okolí a hlavně mají strach, aby nevypadali jako některé hvězdy z amerického kontinentu. Plastické operace ale mají pomáhat a zjemňovat. Pokud to nepřeženete, tak se nic neděje. Podívejte se na tváře některých slavných, kteří se netají operacemi, ale přitom přiznávají, že je využívají v mezích normy. A jistě vás fascinují příběhy z lifestylových pořadů, kde lidé procházejí změnami.** Estetická medicína** má na jejich úžasném vzhledu hlavní podíl. A přitom to jsou obyčejní lidé. Proto neváhejte a neříkejte si, že to je jen pro ty ze showbusinessu. Jestli vám padají víčka a vadí vám při dívání se na svět, tak si je nechte spravit.

Plastické operace v Plzni

Chcete vědět přeci jen něco více o operaci očních víček? Přemýšlíte, že byste si ji nechali dopřát? Čtěte níže.

Plastická operace očních víček v Plzni

S přibývajícím věkem se kůže uvolňuje a vznikají tak její přebytky, které převyšují do oka a tím brání dobré viditelnosti. Netýká se to však jen horních, ale i dolních očních víček, které zase vytvářejí nevzhledné vaky pod očima.

Samotná převislá kůže, vaky z tuku a někdy zde může být i zvětšený sval – to jsou problémy, které vytvářejí unavený vzhled člověka. Před zákrokem samotným absolvujete klasické vyšetření u očního lékaře, který vám změří kvalitu vidění, zjistí nitrooční tlak, zorné pole, zkusí, jak funguje zdvihač víček a klasicky vyšetří oko podle základních postupů.

Průběh operace očních víček

Pokud se rozhodnete pro plastickou operaci víček, tak přijděte co nejdříve, ať se nemusí dělat razantní zákrok. Je to individuální, ale zhruba tak od 30. věku můžete pozorovat, že vaše víčka mají tendence padat nebo mít otoky, a tak okolo 35. roku se mohou dělat první zákroky.

Operace se provádí tak, že se odstraní přebytečná kůže (nahoře nebo dole), přičemž se lékař může dostat k očnímu víčku více způsoby, což záleží na charakteru problému. Po dobu operace je nutné jen místní znecitlivění. Zákrok není proto náročný, ale přeci jen po operaci budete potřebovat odvoz a i doma byste neměli příliš pracovat. Asi tak první čtyři dny si dávejte ledové obklady, které vám nejen pooperační stav zpříjemní, ale zároveň pomohou k hojení. Stehy se vám vyndají asi po pěti dnech. Po této době pak je možné dělat klasické činnosti jako před operací, přičemž vám ještě mohou zůstat otoky a modřiny, které vymizí do zhruba 14-ti dnů.

Jak se chovat po operaci očních víček?

  • Lékař vás samozřejmě poučí o správném chování po operaci, protože každé tělo má svá specifika a reaguje jinak.
  • Doporučuje se však zejména v prvních dnech být v klidu.
  • Rovněž si můžete říci o medikamenty, které tlumí bolest.
  • Neberte léky, které by mohly zvýšit krevní tlak.
  • Spěte tak, aby hlava byla výše než zbytek těla.
  • Nebojte se otoků, jejich zmizení můžete urychlit hojivými přípravky.
  • Buďte k očím citliví. Noste sluneční brýle, aby na ně nepůsobily sluneční paprsky a nijak je nedrážděte. Pokud budete třeba číst a cítit napětí, tak přestaňte, ať se zbytečně nezatěžují. Vydržte to alespoň týden.
  • Stehy vám budou odstraněny zhruba do týdne až 10 dnů od operace a za tuto dobu budete moci jít znovu do práce.

Kolik stojí operace očních víček v Plzni?

Operace obou horních víček vás vyjde na 8 500 Kč, dolní víčka vás pak budou stát 9 000 Kč a za konzultaci plasticko-chirurgické poradny zaplatíte 350 Kč. Při závazné objednávce vámi vybraného chirurgického úkonu, zaplatíte zálohu ve výši 20% celkové ceny operace. V případě zákroku, kde je třeba implantátů, platíte zálohu ve výši  50% ceny požadovaného implantátu. Uhrazená záloha vám bude poté odečtena z konečné ceny operace (platí se v den operace).

Bojíte se plastické operace?

Pokud ano, není třeba. Coco Chanel jsme začali, a tak jí také skončíme. Kdysi rovněž řekla, že žena má ve dvaceti tvář takovou, jakou dostala od přírody, v padesáti takovou, jakou si zaslouží. I když podtext tohoto výroku je v dnešním kontextu dvojsečný, tak je to pravda. Zatímco madame Chanel myslela spíše, že tvář starší ženy odráží její dosavadní životní styl a péči o pokožku, tak v dnešní době, kdy jste strhaní, si zasloužíte proceduru, jež vám znovu zkrášlí tělo. Zasloužíte si to.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14987 (rodina-finance.cz#22694)


Přidat komentář