Permanentní make-up

Cítíte se nevýrazné a bledé? Nebaví vás stále dokola se líčit, jelikož výsledek je stejně za pár hodin stejný? Potom je tady jedna možnost. Dokáže Vás udělat během chvilky na dlouhou dobu zcela dokonalými.

Je to permanentní make-up, po jehož úpravě se budete cítit zcela přirozené. Je to skvělé řešení zvýraznit vaše nedokonalosti ve Vaší tváři.

Co to je permanentní make-up

Je to druh, který je vytvořen na povrchu kůže tak zvaná mikropigmentace. Tento druh make-upu vydrží v časovém rozmezí od jednoho až tří let. Velmi dobře reaguje na změny stáří kůže, kde i přes všechno jste stále přitažlivá. Permanentní make-up velmi hezky podtrhne vaše krásné rysy ve tváři a skryje její nedostatky. Dělí se na dva druhy:

Lékařský - používá se většinou na popáleniny, nastřelování náušnic, poúrazové jizvy a mnoho dalších věcí.

Zkrášlovací - tento druh se používá na zvýraznění obočí, linek a podobně.

Kosmetické studio KaPa Teplice - www.studikapa.cz

Nebaví Vás se každý den líčit? Chcete si usnadnit práci s líčením? Zkuste permanentní make-up a dejtesbohem dlouhému líčení až na 5 let. Obraťte se na kosmetické studio KaPa v Teplicích, které Vám permanetní make-up nabízí.

Navštivte internetové stránky www. studiokapa.cz nebo klikněte přímo zde a dozvíte se více informací.

Objednávejte se na telefonním čísle: 777 227 619

Adresa:** ** Kateřina Uhříková (pobočka Teplice-Trnovany) Sovova 1244/1, 415 01Teplice-Trnovany

Vybrat si můžete z těchto služeb:

 • kosmetické služby

 • klasické a lymfatické masáže

 • nehtovou modeláž

 • manikúru

 • pedikúru

 • permanentní make-up.

 • provozují také  solárium.

 

Permanentní make-up Long-Time-Liner

Tento permanentní make-up je novinkou na českém trhu, která přichází z Německa, kde se provádí již několik let. Jedná se o zjemněnou, bezrizikovou metodu permanentního make-upu. Spočívá v tom, že speciální pigment (barvivo) se aplikuje do vrchní vrstvy pokožky velmi jemnou akupunkturní jehlou. Pokud se zákrok neopakuje každé dva roky, maximálně během pěti let efekt beze stopy zmizí.

Tento druh permanentního make-upu je proti předchozím klasickým metodám permanentu mnohem méně bolestivý a garantuje přirozený vzhled klientky. Zákrok provádí speciálně vyškolené kosmetičky s certifikátem Make-up umělce. Zárukou spokojenosti je používání nejkvalitnějších přírodních barev Long-Time-Liner a certifikovaných přístrojů.

Permanentní make-up Long-Time-Liner conture® make-up

 • nekrvácí
 • nedělají se stroupky
 • téměř nebolestivý
 • použití rychlejšího a účinnějšího anestetika (působí téměř ihned)
 • nepigmentuje se do takové hloubky pokožky jako u klasického PM
 • nezůstávají jizvy
 • barva po čase zcela vymizí
 • barva se nezmění
 • tzv. postupná metoda – pigment se do pokožky zpracovává postupně (pomaleji než u klasického PM), proto se doporučují 3-5 sezení (většinou 4 v ceně)
 • detailnější předkreslení (nejdřív se pigmentované místo předkreslí barevnou speciální tužkou a poté se ještě jednou obtáhne celé místo bílou tužkou), to proto aby kosmetička i klientka přesně věděla kudy povede jehla
 • vypadá přirozeně

Ceník kosmetického studia BELLA DONA:

konzultace - zdarma

obočí - 5 000 Kč (vláskovanou metodou k docílení přirozeného obočí)

linky horní víčko - 2 500 Kč

linky dolní víčko - 2 500 Kč

rty - 7 500 Kč (specialita plné stínování rtů)

(ceny jsou uvedenvy včetně DPH)

K čemu je dobrý permanentní make-up

1 - Pokud se zvolí správný pigment, můžete získat až o mnoho mladší vzhled. Zvýrazní velmi dobře vaše obočí, rty a oční linky.

2 - Když špatně vidíte, nemusíte už řešit své malování před dioptrickým zrcadlem.

3 - Můžete sportovat, plavat a už nemusíte mít strach, že vaše namalované oči budou rozmazané.

4 - Pokud máte vytrhané nebo vypadané obočí, je permanentní make-up ideálním řešením.

5 - Okolí vůbec nepozná, že máte jakkoliv upravené obočí.

6 - Vaše rty budou krásně vytvarované bez známek nějaké nedokonalosti.

7 - Je vhodný pro všechny ženy, které trpí jakoukoliv alergií na kosmetické přípravky.

8 - Uvede vás do naprosté pohody.

 

Pro koho je vhodný permanentní make–up

 • Pro ženy, které nosí brýle, nemusí se pracně a obtížně líčit před zvětšovacím zrcadlem.
 • Neobtěžuje u aktivních žen při sportu, plavání, sprchování. Není třeba se obávat nepříjemného rozmazávání líčidel.
 • Pokud si přejete zvýraznit oči nebo korigovat jejich tvar – například dosáhnout mandlového tvaru u kulatých očí a pod.
 • Je ideální pro ženy, které nesnášejí líčidla, alergičky apod.
 • Je velmi vhodný pro nositelky kontaktních čoček.
 • Pro toho kdo má nevýrazné řasy – dodá vzhled plnosti.

Pro koho není vhodný

Permanentní make-up není vhodný pro ženy s jakýmkoliv problémem kožního onemocnění, tedy porušením kožního hojení. Jsou to například ženy s cukrovkou nebo s nemoci štítné žlázy. Dále také s infekčními chorobami a tendenci ke zvýšené krvácivosti. Proto bychom neměli tento zákrok ponechat vytvářet laikovi, ale pouze školenému profesionálovi. Takovýto profesionál vám zaručí bezpečné a zcela hygienické provedení. Vždy by tento zásah do kůže měl být proveden pouze nástroji na jedno použití.

Postup při běžném permanentním make-upu

Provádí se speciálním přístrojem. Jeho jehličky s barevným přírodním pigmentem se vpichují přímo do kůže. Není to ovšem dlouhodobá záležitost a proto se musí časem opakovat. Záleží na pokožce, slunění a hormonálních změnách. Je vhodné ho podstoupit dvakrát. Po třech týdnech se dá posuzovat zvolený odstín a barva. Za 3 – 5 týdnů je potřeba podstoupit tak zvané doplnění, kde se upravují drobné nesrovnatelnosti. Vydrží tak v průměru 1 – 3 roky, ale někdy i o mnoho déle, třeba i 5 – 6 let. Tento výkon není bolestivý.

Výhody

Možná si každá z nás řekne, v čem jsou výhody? Je jich spousta. Pokud se třeba ráno probudíte, jste stále krásně upravená a dokonce i v noci. Můžete se bez jakýchkoliv obav koupat v bazénu, chodit do sauny, nebo i když prší, nemusíte mít už žádné obavy z rozmazaného líčení. Dále ušetříte spoustu peněz za líčení.

Jaké můžete mít pochybnosti

Ano i tady je možné riziko, tak jako u každých zásahů do kůže. Stává se to velmi zřídka, ale bohužel může se objevit třeba: Infekce nebo alergická reakce. Ve většině případů si ovšem za to mohou ženy, které nedodržují instrukce od lékaře nebo kosmetičky. Proto je velmi důležité jejich pokyny vždy dodržovat!Kdy se zásadně nedoporučuje:

 • Pokud jste na něco alergická.
 • Pokud máte i sebemenší zranění.
 • Nebo vaše pokožka je náchylná k hyperpigmentaci.

Pokud nebudete spokojena s výkonem – je možné řešení

Pokud nebudete i přes všechny snahy dermatologů, nebo kosmetických specialistů spokojena z jejich výkonem, nebo snahou vám  udělat mnohem dokonalejší zvýraznění obličeje, je tady řešení. Ale i přesto si myslím, že budete nadmíru spokojená a nebudete muset podstupovat žádné z těchto možností. Přesto víme, že existují dvě možnosti odstranění.

1 - První možnost je tak zvaný peeling /jemné broušení/, který je známý jako odlupovací technika. Díky této možnosti odstranění kůže rychleji bledne a pigmenty rychleji vystupují.

2 - Druhá možnost je laserové leštění. Které je možné, jen v tom případě pokud byli použity tak zvané, přírodní pigmenty. Fotoblesk je dokáže velmi dobře zničit.

Jak už jsme psali na začátku, pokud toužíte po dokonalosti a chcete se cítit o pár let mladší, je tento druh make-upu velmi dobrým řešením. Dodá vašemu egu skutečně vysoké sebevědomí. Budete se cítit krásná v každou denní i noční i hodinu. Nebudete žít ve stresu, pokud třeba někdy zaspíte a nebudete mít tu možnost se nalíčit. Buďte vždy krásná a stále přitažlivá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14978 (rodina-finance.cz#22115)


Přidat komentář