Operace obličeje v Praze - plastická chirurgie

Přicházíme do středního věku a najednou zjišťuje viditelné znaky stáří na naší tváři. Často se tím velmi trápíme a hledáme řešení, jak změnit tyto známky stáří. Jedním z důvodů je také naše sebevědomí.

To nás podvědomě nutí k tomu, aby pokud je to možné, lidé z okolí nepoznali náš pravý věk. Proto si někdy občas říkáme, jak jen to udělat a zdali je to vůbec možné změnit.

Samozřejmě že ano. Jedním z mnoha řešení je plastická chirurgie na Homolce v Praze, kde tyto operace provádí profesionální lékařka s mnohaletými zkušenostmi. Můžeme se s ní také setkat v nemocnici Planá u Mariánských Lázní. Její profesionalita a lidský přístup nám dává možnost cítit se uvolněně a splnit si tak svůj sen. Operace obličeje je totiž veliká změna.

Často si říkáme, jak taková operace vypadá? Bude to hodně bolet? Pojďme si blíže přiblížit, co všechno takový zákrok obnáší.

Kvalitní provádění plastiky obličeje - Mudr. Ludmila Šulcová

Snažíte se najít kvalitní doktorku, která provádi plastiku obličeje? Poradíme Vám! Paní Mudr. Ludmila Šulcová, provádí veškeré plastické operace.

Posuďte sami a objednejte se k ní přímo zde.

Vaše ošetřující lékařka

Paní Mudr. Ludmila Šulcová má mnoholeté zkušeností, a díky těmto zkušenostem má za sebou několik úspěšných operací.

Má vlastní praxi v pražské poliklinice** a nachází se v Praze 2 na ulici Londýnská č. 39.
**

Provádí plastické operace obličeje v Praze :

Pokud Vás trápí nesrovnalosti v oblasti obličeje, vrásky či povislá kůže, objednejte se na konzultaci u paní Mudr. Šulcové a poraďte se na plastickou operaci.

Roky ubývají, pleť a kůže se přestává obnovovat a vy máte pocit, že byste potřebovali změnu ať je vaše kůže čím dál víc krásnější a vypadá mladě. Doporučujeme objednat se k paní Mudr. Šulcové na konzultaci a provést u této odborné lékařky plastickou operaci a uvidíte, ten výsledek.

Pro objednání, neváhejte jí zkontaktovat na telefonním čísle : **605 988 676 nebo navštívit stránky www.plasticka-chirurgie-sulcova.cz a řešit konzultaci online
**

Veškeré informace jak probíhá taková plastická operace a ceník, najdete na její stránce : www.plasticka-chirurgie-sulcova.cz

Věříme s paní Mudr. Šulcovou budete natolik s výsledky spokojeni, že doporučíte odbornici i svým blízkým v okolí.

Konečně budete mít krásný obličej díky této operaci a provádění paní Mudr. Šulcové.

Předoperační období - plastické operace

Je velmi důležité před operací, jak interní vyšetření, tak také pohovor s anesteziologem. Pokud toto nebudete mít, nemůžete podstoupit operaci. Ovšem před všemi těmito vyšetřeními je ze všech nejdůležitější, konsultace s lékařem. Který posoudí váš psychický a zdravotní stav podle dokumentace. Při takovém druhu zákroku je velmi důležitý váš psychický stav. Pokud nejste stoprocentně přesvědčeni podstoupit tento zákrok a nemáte dobrý psychický zdravotní stav, může se stát, že lékař operaci zamítne.

Nejdůležitější a základní věci, které je nutné znát pře plastickou operací

 • Od data kdy máte určený zákrok, nesmíte užívat léky typu Acylpyrin, Aspirin a jim podobné, ale také doplňkům jako jsou Wobenzym a jiné, které snižují sráženlivost krve.
 • Od půlnoci nesmíte nic jíst, pít, kouřit a ani žvýkat žvýkačky.
 • Důležité je také nezapomenout na všechny hygienické potřeby a léky, které pravidelně užíváte, i zdravotní kartičku.
 • Nikdy sebou neberte věci, které jsou větší finanční hodnoty a ani větší finanční částky.
 • Tato operace většinou trvá 2 až 3 hodiny, ale vždy záleží na druhu operace, kterou pacient podstupuje. Provádí se to buď pod lokální anestezií, nebo pod analgosedací.

Jak zjistíme, že je nezbytná operace

Pokud se rozhodnete, že bychom chtěli změnit operativně náš obličej díky vlivům přibývajících let, měli bychom znát jasné odpovědi. Které to jsou:

 • Zdali je naše kůže povolena v oblasti dolní čelisti.
 • Jestli se nám povoluje kůže na krku.
 • Pod nosem se nám objevují výrazné vrásky.
 • Ale také výrazné vrásky kolem rtů, na tvářích a kolem očí.
 • Když si myslíme, že náš obličej vypadá výrazně unavený.

Jaké jsou možné druhy zákroků - plastická chirurgie

Často přemýšlíme o tom, jaký druh zákroku bychom chtěli podstoupit. Ale hlavně co to znamená. Tyto zákroky vám lékař velmi rád podrobněji vysvětlí. Je to velmi důležité pro důkladné rozebrání možných pro a proti. My si však můžeme tyto druhy ve stručnosti, alespoň přiblížit. Jaké to většinou jsou:

Klasická operace krku a obličeje tzv. SMAS lifting – Je to vypínání kůže a svalových povázků.

MASC lifting – Jizvy většinou jsou pouze ve vlasech a před uchem.

Feather face lifting  APTOS – Je to práce se speciálními nitěmi, zavádějící se do podpaží.

Jaké jsou možné rizika plastické operace

Tak jako u mnoho jiných operací, mohou nastat komplikace, tak to samé se může stát také u této operace. S tímto je potřeba počítat, ale také je možné v některých případech jim předcházet. Jaké mohou nastat komplikace:

 • Deprese – Těmto stavům je možné předejít, pokud jsme 100% přesvědčeni, že chceme zákrok podstoupit po konsultaci s lékařem.
 • Krvácení – Pokud budeme dodržovat základní a zároveň velmi důležité pokyny lékaře, potom je možné i tomuto předcházet.
 • Poškození lícního nervu – Toto nejde nikdy předvídat. Bohužel!
 • Vypadávání vlasů – Tento stav po nějakém čase odezní.
 • Tzv. „ Žabí ústa“ – Bohužel toto nejde předem předvídat.

Tohle bylo velmi stručné seznámení s možnými riziky, které mohou nastat po určitém zákroku. Vždy je důležité tyto možné rizika důkladně prokonsultovat s lékařem. Jediný on vám může dokonale vysvětlit, příčiny možných rizik.

Aptos co to je

Tento plastický zákrok  je většinou doporučován pouze mladším pacientům. Je to velmi šetrná metoda.

Jak dlouho vydrží operace obličeje

U mnoha operací je to stav trvalý ovšem neměli bychom zapomínat, že proces stárnutí nelze zastavit. Proto je možné tuto operaci podstoupit po nějaký čas znovu. Některý efekt může vydržet až po dobu 10 let a u některých jiných zákroků i déle. Ovšem vždy záleží na struktuře kůže, která bývá často ovlivněna: Kouřením, psychickým stavem atd.

Co se nemůže dělat po zákroku

 • Po této operaci se nedoporučuje žádná fyzická námaha.
 • Jakákoliv masáž obličeje.
 • Žádné barvení nebo trvalá. – To je možné až po měsíci na základě toho, jak se rány hojí.
 • Vystavování se sluníčku. – Ničí to dokonalý efekt.

Kolik stojí přibližně tento zákrok

Spoustu z nás také velmi často přemýšlí: „ Kolik to stojí“. Mnozí když se dozvědí cenu určitých zákroků, se většinou nad tím zamýšlí. Jenomže pokud si uvědomíme, že jsou to zákroky, které nám mohou hodně pomoci změnit náš život a vydrží nám spoustu let, tak proč tak moc váhat. Pojďme si přibližně přiblížit možnosti různých zákroků:

Facelifting  SMAS – tento zákrok se pohybuje ve většině případů od = 35 – 38.000 Kč

Horní víčka = 9.000 Kč

Dolní víčka = 10.000 Kč

Horní a dolní víčka = tento zákrok stojí přibližně kolem 17.000 Kč.

Musíme si však uvědomit také základní věc, že tyto informace a ceny operací jsou pouze individuální. Vždy záleží na ceníku té dané kliniky. Proto je nedílnou součástí před podstoupením jakéhokoliv zákroku se informovat předem o ceně dané operace.

Možnosti plastických zákroků na této klinice

Operaci prsů

 • Zmenšení
 • Zvětšení
 • Modelace

Zvětšení a modelace rtů

Liposukce

Odstranění pigmentových skvrn a mateřských znamének

Plastika břicha

Plastika odstátých uší

Plastika očních víček

Plastika nosu

Plastika čela

Plastika stehen

Co více říci na závěr - plastická operace

Snad jen tolik, žetato klinika vám nabízí nejen profesionální přístup z hlediska zdravotního, ale hlavně a to je velmi důležité z hlediska lidského.

Pokud se chceme hodně zamýšlet nad tím, jakou si v dnešní době vybrat kliniku pro tento zákrok, nebo jakýkoliv jiný, je tato klinika jedna z nejlepších. Je to důkaz naprosté spokojenosti pacientů. Proto bychom měli vždy velmi dobře zvážit, jakou kliniku si pro tento typ operace vybrat. Přeci jenom nechceme platit za svou dokonalost horoucné finanční částky a potom prožít zklamání, které se potom těžce mění.

Jak už jsme napsali ze začátku, pokud chcete jednu z velmi dobrých a ověřených plastických klinik, tak vám jí právě teď nabízíme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14969 (rodina-finance.cz#22013)


Přidat komentář