Estetické zákroky laserem

Laserové zákroky jsou téměř bezbolestné a velice účinné metody na odstranění nechtěných projevů na kůži. Také díky konkurenci estetických center je cena takového zákroku přijatelná pro většinu obyvatel.

Estetické zákroky laserem jsou dnes velice běžné. Co to však laser je a kdy je vhodný, více, než jiné metody odstranění nechtěného kazitele jinak hezké pokožky?

Laser - co to je?

Název laser je vlastně zkratka pro anglický výraz „zesilování světla stimulovanou emisí záření“ ( Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) a je to optický zdroj elektromagnetického záření, prostě jednoduše řečeno vysílání světelných paprsků, které dle typu laseru ničí nepotřebné nevzhlednosti.

Historie laseru

Ale nejprve trocha historie laseru. První laser byl společnosti představen roku 1960 v Americe jistým Theodorem Maimanem. Předchůdcem laseru byl ještě tzv. Maser, fungující na stejném principu, avšak byl zatím zcela nedokonalý.

Ve stejné době v Rusku bádali nad laserem také ruští či sovětští fyzici a roku 1964 tak získali Nobelovu cenu za fyziku právě pro konstrukci laserů a maserů.

Typy laserů

Od té doby však uběhla pěkná řádka let a dnes je již na trhu několik různých typů laserů.

Pevno látkové

Existuje několik druhů těchto laserů, které se používají na odstranění tetování, také ve stomatologii, chirurgii, v průmyslu na řezání, anebo jiné strojírenství.

Polovodičové

Ty najdeme zejména v technice, jako jsou laserové tiskárny, diskmany a jiné CD přehrávače, také telekomunikace a laserová ukazovátka při školení.

Barvivové

Barvivové lasery jsou nejvíce využívány při estetické dermatologii, také chirurgii a při léčbě očních nemocí.

Plynové – anomární

Ty jsou využívány zejména ve vědě a jim podobném průmyslu.

Plynové – Iontové

Ty jsou také využívány zejména ve vědě a hlavně optice

Plynové – molekulární

Molekulární plynové lasery jsou využívány hlavně v průmyslu na velkých těžkých strojích. Jako je řezání, sváření apod.

Použití laseru v estetické dermatologii

V dnešní době se můžeme snadno zbavit nešvarů vlastní pleti či pokožky. A navíc díky konkurenci na trhu jsou tyto zákroky dostupné široké veřejnosti.

Již se nemusíte každé ráno dívat do zrcadla a naříkat nad nepěknou jizvou na dekoltu, pupínků a jejich pozůstatků. Můžete mít krásné zářivé zuby, pokožku bez nežádoucího ochlupení anebo zdravé oči.Pokud máte zájem o estetické laserové zákroky v Praze, nahlédněte na internetové stránky www.krasa-zdravi.cz a nebo přímo zde, kde se dozvíte více informací.


Centrum laserové estetiky Vám nabízí kosmetické zákroky laserovými přístroji nejnovější technologie:

 • Laserová depilace
 • Celulitida - odstranění
 • Léčba akné
 • Zeštíhlení postavy
 • Vyhlazení vrásek
 • Odstranění žilek
 • Zvětšení rtů

 • Strie

 • Pigmentové skvrny
 • Chemicky peeling
 • Odstranění jizev laserem
 • Pigmentová znaménka
 • Bradavice
 • Viofor JPS - novinka
 • Lupénka a její léčba
 • Parafango (zábaly)
 • Permanentní make-up
 • Nadměrné pocení
 • Pedikúra

Jsme rádi, že klientům z Prahy a okolí můžeme vyhovět aby na estetické zákroky laserem navštívili právě Centrum laserové estetiky. Zaručují Vám odbornost, dlouhodobé zkušenosti, ojedinělé vybavení laserovými přístroji a přijatelné ceny. Vřele doporučujeme.

Centra pro zdraví a krásu nabízí běžně tyto zákroky *** ***

Odstranění žilek

Pokud máte krásné vypracované nohy, za kterými se otočí každý muž, můžete si gratulovat, jenže ani vy nemáte zajištěno, že se vám na nohou neobjevila, ale nevzhledná prosvítající žilka může raz dva celkový dojem dokonalých nohou zkazit. Stejně tak jsou velice nepříjemné průsvitné žilky v obličeji. Takový problém snadno odstraní tzv. cévní laser, který místo zasáhne bez dotknutí okolní tkáně. Zákrok nijak nebolí, klient cítí mírné štípnutí, proto na větší plochy je možná aplikace místního znecitlivění. Pro trvalé odstranění se zákrok provádí 2 – 3 krát.

Odstranění tetování

Ať jsou vaše důvody jakékoli, laserem se dá pohodlně odstranit již nechtěné tetování. Takový laser funguje na principu rozbíjení pigmentových částic tetování na mnohem menší, které jsou následně vstřebávány imunitním systémem. Zákrok nutno opakovat asi 6 krát a to zejména dle hlouby a rozsahu tetování. *** ***

Odstranění a ošetření jizev

Jestliže vám po zranění nebo chirurgickém zákroku vznikla nepěkná jizva a chcete ji odstranit, udělejte to hned. Čím dříve se tak stane, tak bude výsledek lepší, zákrok se bude méně opakovat a celkově to neméně zasáhne do těla. Nutno také podotknout, že samotná jizva se nedá zcela odstranit, ale pouze esteticky zmírnit její viditelnost. Na odstranění jizev se používá biostimulační laser. *** ***

Ošetření jizviček po akné

Pozůstatky pupínků mládí, anebo samotné pupínky jsou velice nevzhledné a obvykle jsou na místech, která jsou na ně nejméně vhodná – viditelná. A i když se o pokožku staráme, stejně se občas nějaká ta „potvora“ objeví. No a nám to nedá a pořád do pupínku žďáráme, a pak se už máme jizvičku napořád. Bohužel se těchto nepříjemností nedá zcela zbavit a zmírnění viditelnosti je individuální v závislosti na věku, pokožce, závažnosti či stáří jizev klienta apod. Na ošetření akné se používá CO2 laser. *** ***

Omlazení pokožky

Ať si to připouštíme nebo ne, každou minutou stárneme. Bohužel s námi stárne i naše pokožka a časem je to na ni znát. Jde zejména o vrásky, tak rozšířené póry, stopy po unavené pokožce slunečním zářením, nebo kouření a barevné nesourodosti pleti. Naštěstí je tu laser, který vám může pomoci. Funguje na principu odpařování jednotlivých, miniaturních vrstviček kůže. Klient je vždy v celkové anestezii a doporučuje se hospitalizace do druhého dne. Nedávno se ne trhu objevil nový, frakční laser, který není tak omezující jak laser erbiový (předchozí). Klient není v celkové anestezii, zákrok trvá asi půl hodiny a znecitlivění se prování mastí. Po zákroku je pleť zčervenalá a mírně pálí po dobu pěti dnů. Zákrok by se měl ještě alespoň jednou opakovat. Že všechno dopadlo v pořádku, pozná klient po pár dnech sám, kdy se mu začíná svrchní část kůže olupovat. *** ***


Odstranění mateřských znamének, bradavic a jiných výrůstků

Mateřská znaménka mohou být znamínkem krásy, jenže taky původem rakoviny kůže a jiných obtíží. Nevzhledné bradavice a jiné výrůstky na kůži pak nechce určitě nikdo vlastnit. Naštěstí žijeme v době, kde se dá vše takto nežádoucí snadno a hlavně bezbolestně odstranit. Pro tento typ odstranění se používá odpařovací laser, také nazývaný erbiový. Takový laser postupně odpařuje a odstraňuje vrstvičku za vrstvičkou kožního výrůstku až do konce. Zákrok je bezbolestivý, klient může cítit pouze mírné bodání. Po zákroku se místo rychle hojí. *** ***

Odstranění ran, oparů

Pro tento typ zákroků se používá** biostimulační laser**. Provedení zákroku, opakování a hojení je individuální v závislosti na druhu rány. Ošetřují se tak zahojené popáleniny, rány po chirurgickém zákroku, špatně hojící se jizvy, anebo opary. *** ***

Laserová depilace

Kdo by nechtěl mít tělo bez nevzhledných a nežádoucích chloupků? Holení nebo vytrhávání různým způsobem nás jich sice zbaví, jenže ne napořád. Díky laserovým zákrokům může být však naše pokožka úplně hladká napořád. Na tento typ zákroku se používá jeden z nejnovějších typů laserů a to vysokovýkonný laser pro trvalou redukci ochlupení. Zde laser ničí vlasové cibulky, které se již neobnoví. Zákrok je nutné opakovat alespoň třikrát, ale i zde je to individuální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14980 (rodina-finance.cz#22141)


Přidat komentář