Bezbolestná kavitační liposukce

Kavitační liposukce je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí zhubnout a nevědí jak. Diety ani cvičení nepomáhají a zajít na klasickou liposukci není odvaha. Řešením je bezbolestná kavitační liposukce, která svojí aplikací připomíná spíše masáž.

Trápí vás přebytečné faldíky? Chcete být štíhlejší? Těžko se vám shazují kila a klasické liposukce se bojíte? Vyzkoušejte novou, bezbolestnou metodu, díky které se dostanete do oblečení menší konfekční velikosti, a to již během první aplikace.

Pokud máte zájem vyzkoušet kavitační liposukci, doporučujeme Vám navštívit STUDIO-VISAGE v Opavě - Štěpánkovicích, které se zabývá nejen kavitační liposukcí.** Nahlédněte na jejich internetové stránky www.studio-visage.wgz.cz a nebo přímo zde.**

Kavitační liposukce

Neinvazivní liposukce, kavitační liposukce: moderní a velmi mladé pojmy, které disponují obrovskou sílou. Kavitaci bychom mohli charakterizovat jako moderní, velmi účinnou a především bezbolestnou alternativu klasické liposukce. Díky této metodě dochází k redukci tukových polštářků a nashromážděného tuku v problematických partiích, které se velmi špatně odstraňují. Ve většině případech nepomůže ani dieta, ani cvičení … Tuk je zde zabydlen a ne a ne naše tělo opustit.

Kavitační liposukce dokáže formulovat postavu, přebytečný tuk odstraní z břicha, stehen, hýždí, boků, rukou i kolen. To vše samozřejmě bez anestezie a následných jizev a bolestivého hojení.

Samozřejmostí je i aktivní „pooperační stav“, klienti nejsou odkázání na lůžko po dobu několika dnů, nic je nebolí a cítí se lépe, než před ošetřením.

Na jakém principu kavitace funguje?

Kavitační liposukce funguje na principu rozbití membrány tukových buněk, a to za pomoci ultrazvukové hlavice. Na základě mírných tlakových pohybů se tukové buňky uvolňuj a dostávají se do mezibuněčného prostoru, ze které jsou posléze vyplaveny ven z těla močovými cestami.

Ultrazvuk funguje na bázi koncentrované energie, která je nasměrována do specifické zóny nacházející se uvnitř klienta. Díky přesnému zaměření rozbije podkožní tukové buňky přesně v místech, které požadujeme zkrášlit.

Než půjdeme na ošetření

Před samotným ošetřením (před úkonem kavitační liposukce) je zapotřebí dodržovat dietu zaměřenou na omezený přísun soli a všech tuků. Důležitým bodem je pravidelný a zvýšený pitný režim, denně bychom měli vypít cca 2,5 litrů vody (nejlépe čisté vody, bez bublinek a jakýchkoli přísad). Pitný režim a snížený příjem soli jsou vysokým podnětem k tomu, aby tělo dokázala odplavit rozbité tukové buňky ve formě moči.

Člověk by měl být také psychicky vyrovnaný, neměl by být stresově narušený, nebo trpět depresemi. Souladnou harmonií těla a mysli docílíme efektivnější účinek, rychlejší a objemnější ztrátu tukových polštářků.

Případy, kdy je kavitační liposukce zakázaná

Níže jsou vyjmenovány nejhlavnější a nejdůležitější zdravotní stavy klientů, se kterými se kavitační liposukce těžce kloubí ba je dokonce nevhodná. Pokud tedy klient trpí některou z uvedených chorob, měl by se kavitační liposukce raději vzdát, popř. její aplikaci odsunout na později.

V kvalitním kosmetickém studii vám samozřejmě před samotným zákrokem dají přečíst a podepsat informace o celkové aplikaci. V některých studií je klientům k dispozici speciálně školený pracovník, který klienty před zákrokem důkladně zpovídá a poskytne odbornou poradenskou péči.

Kavitační liposukci by neměly podstupovat těhotné ženy (v jakékoli fázi těhotenství). Další rizikovou skupinu tvoří lidé trpící srdečním onemocněním (lidé disponující kardiostimulátorem, bypassem). Ohroženi jsou také pacienti mající v těle zabudované různě velké kovové implantáty, lidé s rakovinou nebo epileptickými stavy.

Kavitační liposukci by se měli vyvarovat lidé trpící různými chorobami kůže, kožními problémy (ekzémy, psoriázou, vyrážkami), lidé s citlivou pokožkou nebo otevřenými ranami.

Další rizikovou skupinu tvoří pacienti se sníženou ledvinovou funkcí, pacienti na antikoagulantech nebo hemophilia, pacienti s jaterními problémy.

Do rizikové skupiny také patří osoby užívající léky proti srážlivosti krve nebo osoby s vysokým obsahem cholesterolu.

Kavitační liposukcí se neodstraňuje tuk z podpažní jamky, obličeje, krku, podkolenní jamky, třísel a varlat.

Jak ošetření probíhá?

V kosmetickém nebo zdravotním salonů vám kosmetička (profesionálně školená) označí problematické partie. Na označená místa aplikuje gel a ultrazvukovou hlavicí vám bude přejíždět po kůži. Pohyby budou velmi četné a pod mírným tlakem, které může způsobit lehké mravenčení nebo štiplavé pocity.

Tato fáze ošetření bude trvat přibližně 40 – 90 minut, dle rozsáhlosti ošetřovaných míst.

Samotný proces kavitační liposukce  je velmi příjemný, v některých chvílích až relaxační a mnohdy připomíná zdravotní masáž.

K samotnému ošetření se mohou používat různé kosmetické prostředky pro urychlené a podporu zeštíhlujícího efektu. V nabídce je kosmetika obsahující přírodní složky a výtažky z mořských řas, kofeinu, karnitinu, jodu a skořice – látky, které významně podporují zeštíhlující efekt.

Přírodní kosmetika navíc prokrví pokožku, vyhlazuje hrubší kůži a významně bojuje proti pomerančové kůže – celulitidě. Krémy se aplikují ve formě zábalu, a to během procesu lymfodrenáže.

Výsledky kavitační liposukce

Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření, avšak je nutné kosmetický salon navštívit ještě několikrát. Četnost návštěv se opakuje dle potřeby, individuálních potřeb klienta, rozsáhlosti tukových polštářků a dispozic klienta.

  • efektivní odstranění tukových polštářů
  • zeštíhlení postavy
  • zpevnění postavy
  • vytvarování problematických partií
  • eliminace či úplné vymizení celulitidy
  • krásně hebká pokožka

U některých pacientů se po první kavitační liposukci podaří snížit objem tuku až o úctyhodných 8 cm. Standardem jsou však případy, kdy klient odchází z kosmetického studia hubenější o 4 cm. Tím to však zdaleka nekončí, další centimetry tuku mizí při dalších sezeních.

Fáze po samotném zákroku

Po celkovém ošetření kavitační liposukce bude následovat přibližně 20 minutová drenáž, která musí odstranit všechny uvolněné a rozpuštěné tuky.

V následujících týdnech či měsících se doporučuje nízkotučná dieta a pravidelný pitný režim, který by se měl nést ve stejném duchu jako před samotným zákrokem.

Návštěva v kosmetickém salonu by se měla opakovat, a to nejdříve za týden od proběhlé a řádně ukončené liposukci. Standardem je ošetření 1x za 14 dní, celkový počet návštěv je závislý dle potřeby a individuálnosti, četnost návštěv se pohybuje cca mezi 6 – 12 sezeními.

Vhodná je i následná udržovací péče, která nám zaručí dlouhodobě krásnou a štíhlou postavu. Ošetření kavitační liposukcí by se mělo opakovat každého půl roku a to ve frekvenci 2 – 4 ošetření, dle potřeby.

Přednosti kavitační liposukce

K největším přednostem kavitační liposukce samozřejmě patří bezbolestnost, okamžité zapojení do každodenních zaběhlých činnostech, nulová rekonvalescence.

K dalším přednostem patří možnost „odsání“ tuku ze všech částí těla (kolena, břicho, stehna, hýždě, předloktí, …).

Výsledky jsou viditelné ihned po prvním ošetření, celkový úbytek je znatelný, jelikož se objem sníží až o 8 cm tuku.

Kavitační liposukce je vhodná i pro muže, kteří ji spíše vnímají jako velmi příjemnou masáž těla. Případné mírné štípání či mravenčení vnímají jako výborné doplňující prvky masáže a relaxační pocit.

Pokud vás trápí celulitida (pomerančová kůže), pomůže vám kavitační liposukce, která ji dokáže bezbolestně odstranit již při druhém sezení.

Ultrazvukové vyšetření působí pouze na tukové buňky, tudíž nepoškozuje okolní tkáně, kterými jsou kůže, nervový a cévní systém ba dokonce svalstvo.

Přijatelná je i cena, za jedno ošetření (kavitační liposukce včetně následné lymfodrenáže) zaplatíme přibližně kolem 4 000 Kč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14962 (rodina-finance.cz#21804)


Přidat komentář