Rychlá půjčka online

Obešel jste již několik bank a všude zněla odpověď na Vaši žádost o půjčku - zamítnuto? Nezoufejte a pojďte se s námi pokusit o jednodušší řešení. Doporučíme Vám jak na to, bez nervů a doprošování.

**## Rychlá půjčka bez průtahů

**

Půjčku vyřešíte bez zbytečných průtahů

 • bez ručitele
 • bez dokazování příjmu
 • on line vyřízení za několik minut

Výhody rychlé půjčky online** **

 • Žádáte z pohodlí Vašeho domova, nemačkáte se nikde ve frontách
 • Nikdo Vás neomezuje, nezpovídá - peníze můžete použít na cokoliv.
 • Peníze Vám poskytne finanční poradce, který Vám zároveň může doporučit další postup
 • Nepotřebujete ručitele ani nikoho, kdo se za Vás zaručí
 • Sami si zvolíte částku a výši splátek nebo po domluvě také délku splácení
 • Zajímavá je také úroková míra půjčky

Co musíte splňovat pro rychlou půjčku?

Jednoznačně musí být plnoletý a vlastnit doklad totožnosti a mít nějaký trvalý zdroj příjmu.

K půjčce si připravte občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, jako je například řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list a nějaký doklad, kterým prokážete trvalé bydliště – tím se může stát originál výpisu běžného účtu, faktury typu – elektřina, internet, SIPO...atd.

Jaké údaje o sobě musíte vyplnit?

 • jednak výši půjčky
 • Vaše jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • číslo občanského průkazu
 • telefonní číslo
 • emailovou adresu
 • čas, kdy chcete být kontaktován telefonicky
 • kde pracujete a jak dlouho
 • Váš věk
 • čistý měsíční průměr
 • souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů
 • a prohlášení o pravosti zaslaných dat

Účel rychlé půjčky

Věřte nebo ne, nikdo se Vás na účel takové půjčky ani nezeptá. Plánujete-li dárek na Valentýna, předplatit si dovolenou, potřebujete zaplatit plastickou operaci, chcete dítěti dopřát kurs angličtiny nebo peníze potřebujete na uhrazení dluhu - je to jen a jen Vaše věc.

Řádné nesplácení půjčky

Každá situace má své řešení, pokud klient má zájem splácet, jen se se splátkou opozdí a má k tomu pádné důvody, záleží na domluvě. Při nekorektnosti jednání se nutno obávat jiného způsobu vymáhání peněz.

Finanční poradce poradí jak z dluhů

Jednou možností je, v době totální bezmoci, si s malou půjčkou vypomoci, nastalou situaci je však vhodné okamžitě řešit. Půjčování si peněz dokola a zalepování půjček půjčkami jinými vede do záhuby. Zabezpečení takové situace můžete zabránit například pojištěním schopnosti splácet. Jedná se o klasické pojištění, sice jsou to peníze navíc, ale posuďte sami, co je lepší?

Měsíčně přijít o pár korun navíc nebo v době nějaké krizové situace přijít o střechu nad hlavou? Toto pojištění zahrnuje obyčejně jak riziko smrti, tak invaliditu pojistníka nebo třeba již zmiňovanou ztrátu zaměstnání.

Jak se chovat zodpovědně?

Každopádně řešit situaci dříve, než-li na Vás banka pošle exekutora, věřitel na Vás podá trestní oznámení nebo naskáčí u nebankovní půjčky astronomické úroky. Jak jsem řekli již na začátku všechny situace mají své řešení, jen je nutné nestrkat hlavu do písku a netvářit se – nějak to dopadne.

Hypotéka je závazek na několik desítek let

Pokud si chcete** pořídit nový dům** a nemáte na něj vlastní finanční prostředky, uzavřete smlouvu o hypotéce, je to většinou smluvní závazek na celý život nebo na jeho větší část. Každý by si měl umět alespoň přibližně sestavit finanční plán.

** Je více než nutné připravit si tak zvaný **krizový plán. Je to záchrana právě pro tyto případy, aby byla zajištěna pravidelná splátka Vaší hypotéky. Jednu dvě splátky – může vyřešit jednorázová půjčka.

Některé banky přistoupí na dohodu s klientem neplatičem - že je až o šest měsíců hypoteční splácení přerušeno, ale není to pravidlem u všech bankovních domů. Podívejte se také na fixní dobu, je možné, že Vám končí na pevno stanovaná fixní doba v tomto období můžete hypotéku refinancovat, nebo dokonce máte-li více půjček, všechny tyto půjčky společně s hypotékou jednorázově splatit a tzv. konsolidací těchto úvěrů, mít  pouze jednu jedinou.

Rozvedení manželé a splátka výživného

Váháte nad variantou, zda si půjčit tento měsíc částku kolem 4 000 Kč, kterou je nutno poslat bývalé manželce jako výživné na Vaše děti? Nebo tento dluh neuhradíte? Vžijte se do situace a rodinného rozpočtu bývalé partnerky. Pokud vydělává sama, musí z jednoho příjmu uživit tři lidi, zaplatit nájemné, nutné potřeby pro děti, oblečení, obuv, potřeby do školy, a to vše jsou nemalé náklady!

I když jste sám v tíživé situaci, hodit je na vlastní děti je sobecké a neetické. Raději si půjčte na dvě splátky a okamžitě najděte vhodný prostředek, jak si zajistit opět stabilní příjem. Opět jsou tu hesla jako odpovědnost a předvídavost budoucnosti.

Máte potíže s exekutorem?

Půjčkou pak uhradíte dluh u pokladny Exekutorského úřadu v úředních hodinách. Nebo poštovní poukázkou typu A, kde se uvede přesná adresa soudního exekutora a bankovní spojení včetně variabilního symbolu. Také jde dluh uhradit bankovní převodem ve prospěch účtu soudního exekutora, musí zde být uveden variabilní symbol – číslo exekučního spisu. Pro jistotu vzneste však dotaz přímo k Vašemu příslušnému exekučnímu úřadu.

Přeje všem, kteří se dostanou do tíživé finanční situace, aby ji řešili s chladnou hlavou, s rozvahou a bez emocí. Může se to stát každému a pokud se člověk snaží a nechá si poradit od odborníků, řešení se vždycky najde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14840 (rodina-finance.cz#22454)


Přidat komentář