Rodinný poradce v pojištění - Brumov

Nemáte ještě pojištění nebo o něm uvažujete, ale nevyznáte se v jednotlivých nabídkách. Nejste v tom sami, i jiní lidé si s tím nevěděli rady a nyní si chválí, že jsou s pojištěním spokojení. Nenechte nic náhodě a výhodně se pojistěte i vy.

Proč se nechat pojistit?

Záleží na typu pojistky, ale základ je vždy stejný. Jistota. Jak je již v názvu služby obsaženo – jste pojištěni. Máte jistotu, že pokud se vám něco stane, ať se to týká úrazu, kdy budete mít zdravotní a jiné komplikace, autonehody, která vás připraví o vůz nebo se může stát, že se díky špatné údržbě vaší nemovitosti něco stane třetí osobě. Pokud nemáte** výhodné pojštění,** tak se mohou tyto záležitosti vyšplhat až na stovky tisíc korun. Přitom pravidelná platba pojištění vás zdaleka na tolik nevyjde. Že byste o to měli zájem, ale nevíte, s kým se poradit? Zkuste rodinného poradce v pojištění.

Rodinný poradce v pojištění na Valašsku

V regionu Valašska je Vám k dispozici paní Ing. Eva Kosačíková, která je odbornicí v oblasti výhodného pojištění. Poradí vám se speciálními službami a produkty, které spadají pod pojišťovací sféru. Mezi těmito nabídkami je totiž těžké se zorientovat, a proto vy, jako klient, potřebujete někoho, kdo ví, na co se vás zeptat a podle toho sestavit nabídku ušitou vám na míru. Nemusíte se obávat, že poradce v pojištění má snahu za každou cenu vám něco vnutit, jak se často mylně mnozí domnívají. Produktů a služeb v oblasti pojištění je opravdu mnoho. Pokud vy, jako klient, přijdete s požadavkem, poradce vám vybere produkt přímo pro vás, na míru. Pro každou firmu je hlavní spokojený klient a to platí i pro pojišťovny. Proto se o vás bude váš poradce starat, bude vás informovat o výhodách, které by vám sedly a možná by vás zajímaly. Tím vám poskytne určitý komfort.

Oblíbené produkty v oblasti pojištění

Oblíbených produktů je několik. Oblíbenost produktů většinou závisí na tom, že se jedná o novinku, které pojišťovny zavádějí v souvislosti s určitými trendy. Jsou tedy velmi vhodné pro spoustu lidí. Jedná se ale také o stálice, které se přizpůsobují jednotlivým cílovým skupinám, které pak produkty hojně využívají.

Výhodné povinné ručení

Jestli máte zkušenosti s tím, že jste byli účastníky dopravní nehody, tak jistě víte, kolik času, energie, obíhání a peněz stojí následné vyřizování vzniklé situace. Přitom dopravní nehoda nemusí být vaše vina a stejně se můžete dostat do kolotoče různého řešení problému. Když budete mít výhodné povinné ručení, tak vám nevznikne taková finanční újma, kterou byste zaplatili bez pojištění a navíc si ušetříte čas se sháněním informací, protože vám poradí přímo ve vaší pojišťovně, takže hned budete vědět, na koho se obrátit. Jistě znáte ten pocit, kdy se dostanete do svízelné situace, na kterou nejste zvyklí a nevíte, kdo vám pomůže a na koho se obrátit. V případě pojištění si můžete být jisti, že odborníci se o vás ihned postarají (můžete je kontaktovat rovnou z místa nehody) a budou si vědět okamžitě rady.

Povinné ručení vám zajištuje, že vás ochrání v případě neočekáva finančních nákladů, kdy někomu způsobíte škodu na autě. Pokud budete vy ten poškozený, tak se můžete se svým poradcem dohodnout, jak danou situaci řešit, i když viník nehody je pojištěn u jiné společnosti. Zároveň získáte i bonusy, které jsou jistě velmi příjemné. Mezi ně patří bezplatný odtah auta, zapůjčení náhradního vozidla na určitou dobu nebo můžete získat zdarma úrazové pojištění. Pokud nebudete mít nehodu za určité časové období, tak se můžete dočkat zajímavých bonusů a stejně tak, pokud budete přecházet od jedné pojišťovny ke druhé, tak vám nová společnost nabídne zajímavý základ, který se odpočítává z vašeho původního pojištění.

Pojištění pro děti

Investice do dětí je základ. Proto vyberte to nejvhodnější, které mu může v budoucnosti hodně pomoci. I když není příjemné na některé věci myslet, tak je dobré vaše dítě zajistit. To může i pojištění, které dítě zabezpečí, kdyby se něco stalo rodičům, prarodičům nebo příbuzným. Pokud by k něčemu takovému došlo, tak dítě dostane buď jednorázový obnos, anebo je mu do jeho dospělosti vyplácena pravidelná renta. Zároveň pojišťovna platí i pojistné. I když se dítě dostane do nepříjemné situace, může mu to pomoci ke vzdělání a postavení se na vlastní nohy.

Stejně tak se dítěti může dostat finanční podpory i v případě jeho závažných onemocnění, či pojištění trvalé invalidity nebo pojištění pobytu ve zdravotnickém zařízení.

Pojištění pro případ smrti nebo dožití

Pokud zemře pojištěný, tak se vyplácí pojistná částka pro případ smrti a kapitálová hodnota pojištění. V případě dožití konce pojištění se vyplácí kapitálová hodnota pojištění. Ta je tvořená běžně placeným pojistným a je zhodnocena garantovanou technickou úrokovou mírou. Výhodou tohoto pojištění je, že si můžete připojistit až tři děti, kdy se ztrojnásobí základní pojistné částky.

Velmi oblíbené úrazové pojištění

Velmi užitečná a oblíbená pojistka. Nikdy nevíte, co se vám může přihodit. Můžete se zranit při sportu, nebo v zimě uklouznete na ledě, vyrazíte si zub apod. Asi není nutné zdůrazňovat, jak někteří lidé, kteří se např. ocitnou na vozíku, si stěžují, že jejich invalidní důchod tak nízký, že by bez pomoci rodiny nevyžili. To se ale nemusí stát, pokud máte výhodné úrazové pojištění, které vás ochrání nebo případně i vaši rodinu před finanční zátěží. I své rehabilitační a jiné léčebné procedury můžete hradit z pojištění. Záleží na charakteru úrazu a typu pojištění, ale lze dosáhnou až pětinásobku sjednané pojistné částky na trvalé následky úrazu.

Pojištění si vybíráte podle rizik. Mezi ně spadá např. doba nezbytného léčení úrazu (není nutné mít neschopenku), doba hospitalizace následkem úrazu, trvalé následky úrazu, trvalá invalidita následkem úrazu, smrt následkem úrazu nebo smrt následkem úrazu v motorovém vozidle.

Pojištění Lady Plus

Česká pojišťovna představuje produktovou novinku LADY PLUS. Nejde pouze o pojištění, které by krylo následky, ale svojí podstatou zcela zásadně přispívá i k prevenci vzniku závažných nádorových onemocnění.

Pojištění LADY PLUS se vztahuje na zhoubná onemocnění prsu, děložního čípku, dělohy, děložního těla, vaječníků, vejcovodů, pochvy a vulvy, tlustého střeva, konečníku a rektosigmoideálního spojení.

Pojištění LADY PLUS nezaniká dosažením určitého věku (platí po celý život). V případě onemocnění karcinomem výše uvedených orgánů pojišťovna vyplatí:

  • o jednorázově 200 000 Kč při diagnóze
  • o jednorázově 100 000 Kč při operaci
  • o měsíčně 5000 Kč po dobu léčení, a to až 12 měsíců

 

Bližší informace u paní Kosačíkové Evy.

Pojištění budov, domácnosti a odpovědnosti za škodu občana

Tento typ pojištění se sjednává pro případ, který chrání pojištěného v případě, že způsobil škodu třetím osobám.** V pojištění odpovědnosti občanů** jsou obsažena rizika, která souvisejí s vlastnictvím nemovitostí. Nikdy nevíte a neovlivníte, pokud vám z domu odpadne okap a zraní kolemjdoucího nebo pokud vám praskne vodovodní potrubí a vy musíte splatit sousedům škodu.

To byla jen část pojištění, která existují. Vidíte, jaká rizika nese život a jak se na ně můžete připravit. Říkáte si, že některé pojištění je pro vás možná zbytečné. Pak tu máme ale i rizika, která by se neměla podceňovat. Mezi ně patří zaopatření dětí v případě možného úmrtí, úrazové pojistky nebo odpovědnost za škodu občana. Víte už, na koho se obrátit, tak proberte své možnosti s poradcem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14843 (rodina-finance.cz#22506)


Přidat komentář