Finanční poradenství v oblasti oddlužení - Praha, Hradec Králové a okolí

Nejeden z nás má problémy s financemi. Denně přibývá lidí, kteří jsou zadluženi takovým způsobem, že už si sami nedokáží poradit. Co s tím? Řešení můžeme nalézt v podobě finančního poradenství.

Finance, peníze, to jsou témata, která jsou řešena nejčastěji. Nedostatek nebo naopak přebytek peněz mohou vést k rozchodům, rozvodům, a vůbec špatným vztahům, přetvářkám, hádkám a také těm nejhorším zločinům, daleko za hranice lidskosti. Nicméně i to se děje a to pořád, od dob, kdy lidstvo existuje. Lidé, co tvrdí, že jim na penězích nezáleží, sice chválit můžeme, jenže za vzduch k dýchání zatím své děti nenasytí a ani si za něj nekoupí dům nebo pouhopouhý chléb. Peníze jsou potřeba, a pokud přijde ztráta zaměstnání, nedaří se najít nové, respektive takové, které je placené dost na to, aby pokrylo náklady na chod celé domácnosti, je nutné vyhledat půjčku. Dočasné řešení sice na čas od žaludečních vředů odlehčí, jenže na to se vážou další závazky a nemusí se podařit splnit požadavky z nich vyplývající. Dluhy překryté dluhy jsou stresující a nezáviděníhodné, nicméně vždy existuje jisté východisko. Někteří sice volí cestu úplného konce, tedy sebevraždy, jistým způsobem nezodpovědného a sobeckého jednání, bez odhledu na pozůstalé děti, manželku, přátelé a další blízké, jenže to není zrovna příliš silácké. Oddlužit se vám pomohou odborně specializované firmy.

Narůstající dluh? Co s ním?

Přelepit dluh dluhem dalším je sice jisté řešení, ale ne pokaždé se vyplatí. Někdy se taková situace opakuje hned několikrát za sebou, a dotyčný dlužník má čím dál větší úrok. Jediné, co tím získá je čas. Jenže to také není ideální a často se také stává, že další půjčka, která přijde není zrovna z legálního obchodu a ten, jež peníze půjčí následně žádá vysoký úrok pod hrozbou ublížení na zdraví dlužníka nebo jeho rodinných příslušníků. Než si zahrávat s podsvětím a dostat se tak možná i mimo hranice zákona, lepší je se obrátit na skutečnou firmu, žádná mafie, ale obor finančnictví s platnými údaji.

Odkoupení dluhu Praha, Hradec Králové

Taková firma za Vás dluh, jak se říká, odkoupí spolu s podepsáním smlouvy o pravidelné platbě. Říkáte si, co z toho firma má? Navýšení v podobě úroku, jenže u legálních firem je stanoven tak, aby pokryl náklady na administraci a další nezbytnosti, ale také aby byl dlužník schopen splácet nastalý dluh. U finančního poradce máte také jistotu, že při potížích s placením najde nové řešení. Ohledně splácení pak platí, že čím dříve je dluh splacen, tím je cena za úrok z prodlení nižší, delší rozložení splátek pak znamená vyšší konečnou částku, kterou klient zaplatí. Jenže, někdy si holt nemůžeme vybírat. Jako velkou výhodu lze spatřovat, mimo jiné, v tom, že je uštědřeno vaše zdraví a vůbec zdraví a životy vašich blízkých. A jak praví známé moudro – že nejdůležitější je zdraví a pokud není, nic nestojí za to.

Mít dluhy? Nevadí? Vadí!

Zní to ohromně a tak vypadá, že půjčit si a neplatit je celkem normální a bezproblémová situace. Nenechte se však obalamutit. Představa, že vaše jméno a iniciály figurují snad ve všech registrech dlužníků, v bance vás mají za velice špatného klienta a denně se vám ze schránky sypou upomínky, příkazy k úhradě a složenky, jistě není slastná. Mimo to vám neustále zvoní telefon, ale nevolá partnerka, aby Vám oznámila skvělou novinu, ani z loterijní firmy, že jste vyhrál obrovskou částku peněz. Volají ti, co jim dlužíte, a chtějí znát přesné termíny vrácení dlužné částky. Na tuto otázku byste jistě rád také znal odpověď, jenže s tím se volající nesmíří a tak si na vás vynutí splacení do konce příštího týdne. A jakmile otáčíte kalendář, už je to tu zas.

Vymahači dluhů Praha, Hradec Králové

Vymahačské firmy mají ve svém kolektivu zaměstnanců šikovné, tak zvané gorily, které se s nikým a ničím nepářou, pro facku a použité všemožného násilí nejdou daleko a jejich slovník zrovna neperlí slušnými výrazy. Ať se vám tito lidé zdají ve společnosti jako naprostí burani, máte pravdu a také z tohoto důvodu je vymahačské firmy zaměstnávají. Svým zjevem a chování vyvolávají i psychický nátlak na dlužníka a ten strachem dlužnou částku co nejrychleji sežene. Drobný chlápek v obleku s galantními gesty takový úspěch nemá. Vyhnout se gorilám znamená obstarat někoho, kdo vás bude krýt, respektive a nejlépe toho, co za vás dluh zaplatí.

Exekutor Praha, Hradec Králové

Že vám ani silní vymahači s vulgárním chováním nenahánějí strach? Pak stěží utečete před exekutorem. Pokud přijde soudní příkaz k zabavení majetku, je vymalováno. A to kompletně, neboť vám mohou, a to dle zákona, zcela vybílit byt. Jsou lidé, které ani exekutor nezaskočí a poradí si s ním tak, že ze svého trvalého bydliště prostě zmizí. Zanechají tak problémy své rodině, svým blízkým. Jestliže je netrápí jistá etika a nevybrané chování, je jistým způsobem obdivuhodné. Nicméně nečestné a vůči rodině ubohé. Takoví lidé mohou očekávat, že až budou opravdu v nouzi, rodina se jim otočí zády. Pokud mezi takové exponáty nepatříte, ale dostali jste se do finančních potíží, nechte si od odborné firmy se specializací na dluhy, finance a oddlužení poradit a nechte je své problémy za sebe vyřešit jednou pro vždy.

Jak oddlužení probíhá - Praha, Hradec Králové ?

Záleží na tom, zda jste osoba fyzická nebo právnická. Fyzická, tedy běžný dluh běžného občana se vyřídí celkem snadno, pokud nejsou nějaké zvláštní záležitosti a bude potřeba osobních dokladů a veškerých dokumentů, kterých se dluh týká. U podnikatelů je pak potřeba mimo osobních dokladů doložit také výpis z obchodního rejstříku, výpis z rejstříku trestu, daňové přiznání, a také samozřejmě vše, co se dluhů týče.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14859 (rodina-finance.cz#23221)


Diskuze a zkušenosti

Jozef Gavor | 05.10.2011 18:37
dotaz Lze oddlužit když jsem Slovák žijicí vČR 20 let ale občanství Slovenské. Děkuji


Přidat komentář