Finanční poradce - Prostějov a okolí

Žijete od výplaty k výplatě a chtěli byste to změnit? Chcete si zajistit bezstarostné stáří a nemuset myslet na to, že nemáte naspořenou ani korunu? Využijte služeb finančního poradenství a Vaše sny mohou být skutečností.

Finanční poradenství Prostějov

Přemýšleli jste někdy o svých finančních cílech v životě? Máte nějaký svůj finanční plán, podle kterého byste se chtěli řídit, abyste měli dostatek peněz na splnění Vašich snů? Právě finanční plán velmi souvisí s finančním poradenstvím. Pokud jste již oslovili finančního poradce, ale výstupem tohoto poradenství nebyl komplexní finanční plán, zcela jistě nešlo o kvalitní službu ze strany finančního poradce. Právě finanční plán, který je sestavený přímo pro Vás, je možným nástrojem k dosažení Vašich finančních cílů. Bez takového plánu je možné, že budete nadále přežívat od výplaty k výplatě, jako nepřeberné množství lidí a možná v tom lepším případě ušetříte pár korun. Nikdy však s takovýmto přístupem nedosáhnete ke splnění Vašich snů.

Finanční plán Prostějov

Finanční plán je jakousi navigací Vašeho finančního života. Aby byl finanční plán dobrý a užitečný, je nutné na počátku stanovit finanční cíle, po kterých toužíte a kterých chcete dosáhnout. Tyto můžou být různé. Možná právě Vy sníte o tom podívat se do Ameriky, procestovat celý svět, postavit si dům, koupit byty svým dětem, financovat dětem studia, anebo dožít velmi slušného důchodu**. Finanční plán** je samozřejmě sestavit na základě Vašich příjmů a výdajů. Mnoho lidí si pojem finanční nezávislost spojují pouze s představou lidí, kteří se topí v penězích a nevědí, co s nimi dělat a sami si myslí, že jich finanční nezávislost nemůže nikdy týkat. Jsou však na omylu. Zkušenosti mnoha finančních poradců říkají, že 9 z 10 lidí může do 15 až 20 let přestat pracovat a nadále si udržet stejnou životní úroveň jako dnes. A právě k tomu je nutný kvalitní finanční plán. Proto se nebojte využít služeb finančního poradenství!

Finanční poradce - Prostějov a okolí

Pokud bydlíte v Prostějově nebo jeho okolí a chtěli byste změnit svou finanční situaci, velmi rádi Vám představujeme odborníka přes finance, pana Mgr. Michala Muchu. Pan Mgr. Mucha má mnohaleté zkušenosti a praxi v oblasti finančního poradenství a je schopen posoudit Vaši finanční situaci, provést analýzu, vyhodnotit Vaše požadavky a zajistit Vám takové řešení, díky kterému se můžete zbavit dluhů, zabezpečit se na stáří, splnit si své sny atd. Pokud si také přejete využít služeb finančního poradce pana Mgr. Michala Muchy, můžete jej oslovit buď osobně na adrese: Jana Zrzavého 3991/8, Prostějov – Prostějov, pokud však upřednostňujete telefonický kontakt, volejte na číslo: +420 777 290 112, případně použijte emailovou adresu: musak68@gmail.com. Díky finančnímu poradci Mgr. Muchovi Vás čeká bezstarostná budoucnost.

S čím Vám finanční poradenství Prostějov pomůže?

Díky finančnímu poradenství pro Vás může nastat situace, že budete moci odejít do penze dřív, že Vám to dovolí stát. Jistě že Vám brání před odchodem strach z poklesu životní úrovně, neboť výše státní penze je stále nižší a nižší, ale přesto i pro Vás existuje řešení. A právě s tímto řešením Vám pomůže finanční poradce. Další možností, s čím Vám může finanční poradenství pomoci, je zajistit Vaše děti do budoucna. Chcete jim dopřát vzdělání, usnadnit start do života? Toto všechno stojí velké peníze, a proto řešte tuto situaci s finančním plánem.

Možná právě Vaše rodina je plně závislá pouze na Vašich příjmech nebo příjmech Vašeho manžela. Proto jistě máte obavy z toho, co by se stalo, kdybyste Vy, nebo Váš manžel nemohl nadále pracovat např. v důsledku úrazu, nemoci, případně úmrtí. I zde je dobré myslet do budoucna a zajistit sebe a svou rodinu vhodným pojištěním. Splácíte úvěry, leasingy, hypotéku nebo jiné splátky, které velmi zatěžují Váš rodinný rozpočet? Dokonce více než jste očekávaly? Např. jste neplánovali mateřství, nebo jste přišli o práci? Mít dluh není ostuda. Ostuda je neumět dostát svým závazkům. Proto je nejlepším možným řešením zbavit se dluhů. Oddlužit Vás Vám pomůže Váš finanční poradce, neboť díky finančnímu plánu můžete najít správnou cestu, jak rozumně splácet a přitom i hodnotně žít.

Co vše Vám finanční poradenství Prostějov ukáže?

Díky finančnímu poradenství můžete hned zjistit, jaké konkrétní kroky je nutné v oblasti Vašich finančních prostředků učinit. Taková analýza vychází z Vaší aktuální finanční situace, z Vašich výdajů, příjmu, Vašich potřeb, cílů. Dále Vám finanční poradenství ukáže, jak správně postupovat, abyste svých cílů a potřeb dosáhly a za jak dlouho jich můžete dosáhnout. Tak například ze zkušeností finančních poradců vyplývá, že pokud bystě třetinu až polovinu veškerých svých příjmů využili na budování finančního majetku, tedy peníze investovali, či je ukládali na spoření, bude Vám tento naspořený majetek schopen vytvořit výnos, díky kterému za takových 15, 20 let nebudete muset pracovat a budete mít stále stejný příjem. Dále díky finančnímu poradenství zjistíte, jaké finanční prostředky využívat, kam investovat své peníze, kolik peněz a na jak dlouho je investovat, aby to bylo pro Vás co nejvýhodnější, kdy uzavírat smlouvy, atd. Stejně tak zjistíte, jak co nejlépe financovat Vaše cíle a potřeby, abyste zbytečně neprodlužovali cestu k dosažení tolik vytoužené finanční nezávislosti, a dále Vám poradí, jak pozitivně reagovat na životní změny a situace, které přijdou nečekaně a nezvaně, aniž byste ohrozili svůj cíl. To je snad dostatečné množství důvodů, proč využít služeb finančního poradenství, co říkáte?

Životní pojištění Prostějov

Jak jistě víte, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Život sebou neustále přináší hodně rizik a právě proto existují produkty, jako je životní pojištění, které v případě nutnosti pomůžou zmírnit důsledky nepříjemných situací a v případě nenadálých a nečekaných událostí zajistit finančně osoby blízké. Jak si ale vybrat to správné životní pojištění? Jaké jsou vůbec jeho možnosti? Uzavření životního pojištění je velkým a velmi důležitým rozhodnutím, které musíte pořádně zvážit. Vše ohledně životního pojištění Vám ovšem vysvětlí Váš finanční poradce.

Než se rozhodnete životní pojištění uzavřít, měli byste si položit otázku, proč jej chcete sjednat. Potřebujete je pouze na zajištění úvěru, leasingu, hypotéku nebo pro zajištění dětí v případě, že by se Vám, nedej Bůh, něco stalo? Pokud chcete životní pojištění uzavřít pouze krátkodobě, např. pro zajištění leasingu, není až tak důležité, u jaké pojišťovny pojištění uzavřete. Jiný případ ovšem je, pokud chcete uzavřít životní pojistku, která by Vám měla poskytnout dostatečnou pojistku ochrany po celý Váš život.

Možností a služeb, které nabízejí finanční poradci, je opravdu široká škála. Zkušený finanční poradce Vám může poradit s veškerými druhy pojištění, dále Vám vysvětlí vše ohledně uzavření hypotéky, využití úvěru, investování Vašich finančních prostředků a vždy mu půjde o to, aby Vám co nejvíce pomohl, vyšel Vám vstříc a pomohl Vám přiblížit se Vaším cílům a snům, na které byste bez něj a finančního plánu zřejmě nikdy nedosáhli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14868 (rodina-finance.cz#23250)


Přidat komentář