Finanční poradce - okres Pelhřimov

Potřebujete poradit s výběrem úvěru, hypotečního úvěru, pojištěním či s investicemi? Pojďte se podívat, s čím vším vám může pomoci finanční poradce a jak pro vás může být prospěšný.

Finanční poradenství - okres Pelhřimov

Je velmi důležité, koho si zvolíte za svého finančního poradce. Tím, že mu svěříte své finance, přebírá velkou zodpovědnost. Poradce, který je poctivý a spolehlivý, vám dobrou prací dokáže i spoustu prostředků ušetřit. Může tak učinit vhodným výběrem produktů jednotlivých bankovních, pojišťovacích subjektů či spořitelen a také správným sestavením těchto vybraných typů smluv. Oproti tomu finanční poradce, který s vámi nebude mít nejčistší úmysly, dokáže bez problémů vybrat nevhodné produkty a sestavit smlouvy tak, že na nich budete tratní a jediný, kdo na nich vydělá, bude on sám. Z toho důvodu je lepší, pokud jeho služby využíváte poprvé, zkusit nejprve zadat například jednoduchou nenákladnou pojistku, kterou potřebujete a u níž máte lehké srovnání s ostatními stejné povahy. Finanční poradce by měl mít také přehled o aktuálním dění v oboru, o novinkách, stálých osvědčených produktech i o problémech, které by mohly v určitých situacích nastat (nevyplácení pojistných událostí v určitých situacích, nevýhodné úvěry apod.).

Profesionální finanční poradenství - okres Pelhřimov

Rozhodli jste se koupit dům či byt a chcete si na koupi vzít hypotéku? Stala se Vám v minulost situace, která vás donutila omezit výrazně rozpočet a rádi by jste se tomu v budoucnu vyvarovali? Anebo by jste prostě rádi své finance do něčeho investovali? V tomto případě je nejlepší obrátit se na odborníka, který má ve světě financí letité zkušenosti. Profesionální finanční poradkyní je například paní Iva Hotovcová působící v Pelhřimově a okolí. Paní Hotovcovou vám doporučujeme už i z toho důvodu, že má ve finančním oboru skvělý přehled a zaměřuje se nejen na klasické pojištění, ale také hypoteční úvěry. Dále se pak paní Iva Hotovcová specializuje na různé druhy spoření, které se v dnešní době v budoucnu opravdu vyplatí. Samozřejmostí je vždy individuální přístup ke každému klientovi a dle jeho potřeb. V případě dotazů k jakémukoliv finančnímu produktu nebo ke sjednání osobní schůzky se můžete na paní Hotovcovou obrátit pomocí emailu iva.hotovcova@cmss-oz.cz nebo telefonicky na čísle +420 775 230 049. Věříme, že s poradenstvím této milé a ochotné poradkyně v oblasti financí budete stejně spokojeni jako mnoho klientů před Vámi.

Druhy finančního poradenství

Jak je již uvedeno výše, může se jednat o finanční poradenství v oblastech úvěrů, hypoték, pojištění či investování.

Finanční poradce - okres Pelhřimov - Úvěry

V oblasti úvěrů se může například jednat o vyřízení spotřebitelských a hotovostních. Je také možné refinancovat úvěry, čímž se zpravidla sníží splátky. Rozdíl dále spočívá v tom, zda se jedná o bankovní či nebankovní. Pro orientaci v množství nabízených produktů je dobré využít služeb finančního poradce, který rozumí údajům uvedeným těmito subjekty a navíc má zkušenosti a informace, které dokáže využít k výběru vhodné půjčky u ověřeného subjektu a s dobrými podmínkami. Nezkušení se v nabízených půjčkách lehce ztratí a pokud nemají dostatečné srovnání a znalosti, mohou snadno přistoupit na podmínky, které později můžou dovést až k zadluženosti, kterou nezvládnou. V horších případech přijdou i o majetek. Jednotlivé úvěry se liší dobou splatnosti, výší úroků a způsobem čerpání. Před uzavřením smlouvy je také vhodné se informovat, zda je možnost půjčku předčasně splatit a v případě pozitivní odpovědi se ujistit, za jakých podmínek a co bude předčasné splacení obnášet (některé subjekty neodečtou úroky, nechají si zaplatit s tím spojené vysoké "administrativní" poplatky apod.). Ať už se vám zamlouvá půjčka od bankovních či nebankovních subjektů, je vhodné si zjistit, jaké s ní mají zkušenosti ostatní, s čímž vám může pomoci finanční poradce.

Finanční poradce - okres Pelhřimov - Pojištění

Jedná se o velmi rozsáhlé téma. Záleží na tom, zda se jedná o životní, majetkové, penzijní, zákonné, investiční či jiné pojištění. Každý z těchto druhů má svá specifika a hlavně je zaměřen na pojištění odlišných věcí, osob apod. V životních je obsaženo například pojištění úmrtí, úmrtí úrazem, onemocnění, úrazy nebo pobyt v nemocnici. V majetkových se může jednat o nemovitosti v podobě domů, bytů a ostatních budov, jejich vybavení, ale také lze pojistit rozestavěnou nemovitost. V těchto pojistkách se mimo jiné také řeší pojištění solárních panelů (na střeše), elektroniku, šperky v domácnosti a spoustu dalších. Zákonné se vztahuje zejména na pojištění automobilů. Investiční pojištění má za cíl nejen zhodnocovat vložené prostředky, ale také je v něm často zahrnuto i například pojištění úrazů, smrti a podobně.

Každá pojišťovna má určité produkty, na které se zaměřuje a má je i oproti ostatním výhodnější. Také vzhledem ke skutečnosti, že pojišťovny nabízí hned několik možných variant pro jednotlivé druhy pojištění, je velkou výhodou mít finančního poradce, který se v nabídce lehce zorientuje.

Finanční poradce - okres Pelhřimov - Investování

Spousta lidí má našetřeny finanční prostředky a zvažuje, kam by bylo vhodné je vložit, aby se jim investice vyplatila a nebyli na ni tratní. Možností je spousta. Investovat lze například do akcií, cenných papírů, dluhopisů, komodit, certifikátů, různých měn, bankovních produktů či alternativních investic. Investice, které se rozhodnete podniknout svépomocí například na burze cenných papírů však vyžadují obětování času, který je potřebný nejen pro zjištění, jak obchodování probíhá, ale je také zapotřebí sledovat neustále aktuální vývoj investovaných prostředků. Oblíbené jsou produkty, které nabízejí pojišťovny, banky a jiné subjekty v podobě "předchystaných" smluv, v nichž si pouze určíte rozdělení prostředků do jednotlivých druhů fondů a míru rizikovosti, s jakou se má s vašimi vloženými financemi nakládat. Tyto smlouvy bývají oblíbené zejména proto, že některé subjekty nabízejí vyplacení určité částky i v případě, kdy by nebyly zisky a klienti se nemusí obávat situace, v níž přijdou o vše.

Téměř každý by o naspořené prostředky přišel nerad, proto je vhodná konzultace s finančním poradcem. Poradí vám, jak investice rozložit a sestaví plán investování na základě vašich přání a požadavků. Díky dlouhodobým zkušenostem už má přehled a dokáže i odhadnout efektivitu investování jednotlivých subjektů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14888 (rodina-finance.cz#23289)


Přidat komentář