Finanční poradce - okres Litoměřice

V dnešní době je běžné využívat služby finančního poradce. Dosud s tím nemáte zkušenost? Vy sami si nemusíte platit ani absolvovat kurzy finančního poradenství, protože díky finančnímu poradci získáte veškeré znalosti o tom, jak řídit své finance.

Chtěli byste oslovit finančního poradce, aby vás naučil řídit vaše finance, vaše výdaje a pomohl zvýšit vaše příjmy, ale nevíte, který je skutečný profesionál, který vám chce pomoci? Tuto otázku řeší téměř každý a existuje k tomu důvod. V dnešní době je finančních poradců opravdu hodně, vznikla spousta společností, které deklarují, že nabízí služby finančního poradenství. Rada je jediná. Jistě se nespálíte ani neproděláte, pokud kontaktujete finančního poradce, na kterého máte kladné reference od jeho klientů, kteří s ním již spolupracují a mají s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Finanční poradenství v okrese Litoměřice-Petr Maljuk

Služby finančního poradenství v okrese Litoměřice nabízí pan Petr Maljuk. Finanční poradce Petr Maljuk poskytuje poradenství v oblasti úvěrů, hypotečních úvěrů, dále se specializuje na pojišťovnictví, rád vám poradí i v oblasti investování. Výhod, které vám spolupráce s finančním poradcem** Petrem Maljukem** přinese, je několik. Veškeré vaše finanční problémy vyřešíte na jednom místě s jednou osobou. Každou situaci, která vyžaduje finanční řešení, například oddlužení nebo naopak pořízení nákupů na splátky, s vámi finanční poradce Petr Maljuk detailně projde a navrhne vám nejlepší řešení, jehož součástí je úspora vašich peněz či naopak jejich maximální zhodnocení. Kontakty na finančního poradce** Petra Maljuka** jsou: tel. č. +420 603 272 785,** e-mail: financereality@seznam.cz**. Pana Petra Maljuka vám můžeme jen doporučit, cílem jeho práce je vždy spokojený klient, se kterým si vybuduje dlouhodobý partnerský vztah.

Proč oslovit finančního poradce

Všichni bychom měli být zajištěni pro nejrůznější životní situace. O pojištění uvažují obvykle zejména živitelé rodiny, protože chtějí zabezpečit sebe i své nejbližší, být připraven na budoucnost, ať už je jakákoli. Víte, že je dobré mít k okamžité dispozici určitou finanční rezervu pro neočekávané situace, ale také větší finanční rezervu pro pokrytí velkých, stotisícových až milionových ztrát. Co už ovšem možná nevíte je, jak tyto rezervy co nejvýhodněji vytvořit a v jaké výši by měly být. Finanční poradce vám vytvoří návrh pro vytvoření dostatečné** peněžní rezervy**, aby vám pomohla zachovat si životní úroveň v době, kdy vám poklesne příjem, například z důvodu dlouhodobého léčení, nebo v době odchodu do důchodu.

Dále si možná neuvědomujete, že zatímco pravidelně odvádíte daně do státního rozpočtu, je tady spousta možností, jak naopak můžete část peněz dostat od státu zpět. Finanční poradce vás informuje, na vše máte nárok a jak to zařídit.

Jaké mají finanční poradci vzdělání?

Finanční poradci obvykle působí pod určitou obchodní značkou, pod pojišťovacím agentem, zkrátka pod určitou společností, pro kterou pracuje jako zprostředkovatel. To mu poskytuje mnoho výhod. Každá taková společnost, která působí na trhu několik let, má za tu dobu vypracovaný systém školení a vzdělávaní vlastních spolupracovníků. Poskytuje jim poradenskou pomoc, ale hlavně informace od finančních analytiků přímo z peněžních a kapitálových trhů. Tomu nemůže obyčejný člověk konkurovat. Samozřejmě si dokážete v odborném ekonomickém magazínu či internetovém deníku vyhledat informace o druzích pojištění, o nabídce úvěrů, aktuální výše úrokových sazeb atd. Co si ale často neuvědomujeme je fakt, že většina z toho, co se dočítáme, je placená inzerce. Myslíte si, že z reklamy se dozvíte vše? Asi těžko. Finanční poradce má ke každému produktu detailní informace a dokáže porovnat jeho výhody a nevýhody v závislosti na vaší potřebě. Pokud je jedna hypotéka výhodná pro vašeho souseda, pravděpodobně nebude stejně výhodná i pro vás. Proč? Protože se nacházíte v jiné situaci, s ohledem na podmínky čerpání úvěru. Jste jiného věku, máte jiné příjmy ze zaměstnání, jiné povinné výdaje, vyživujete více či méně dětí než soused, hypotéku chcete splácet jiný počet let, kupujete nemovitost na jiném místě za jinou cenu. A i když tržní cena může být stejná, odhadce odborně vyčíslí cenu nemovitostí odlišně.

Finanční poradce musí mít navíc splněny speciální zkoušky, které mu umožní provádět pojišťovací činnost a zprostředkovávané úvěry. To vše vychází z podmínky, že je řádně proškolen a nakonec má založenou živnost. Proto se dokáže bezpečně a s jistotou orientovat na finančním trhu a z jeho znalostí a zkušeností nakonec vytěžíte nejvíce vy sami, jakožto jeho klienti. Ovšem bez nutnosti, abyste se vy někde museli dodatečně vzdělávat, platit si kurzy, kupovat příručky a trávit nad tím spoustu času, který byste jinak věnovali své rodině a sobě.

Využíváte výhod stavebního spoření?

Jedním z nejoblíbenějších finančních produktů na trhu je stavební spoření. Podle varianty, kterou si zvolíte, bude toto spoření plnit funkci zajímavého zhodnocování vašich volných peněžních prostředků, nebo vám bude za výhodných podmínek financovat pořízení či rekonstrukci vlastní nemovitosti. Můžete mít i obojí. Pokud byste rádi efektivně spořili, získali maximální státní podporu a čerpali levný úvěr, není nic jednoduššího, než kontaktovat kvalitního** finančního poradce**, který vám již ukáže, jak na to.

Hypoteční úvěry pro pořízení bydlení

Své vlastní bydlení by chtěl mít snad každý. Nač platit měsíčně nájem cizí osobě, což vás za několik let stojí sta tisíce, když si můžete takzvaně splácet do vlastního? Hypoteční úvěr nabízí možnost nízkého úročení v kombinaci s dlouhodobým splácením úvěru. Splatnost hypotéky může být až třicet let (u některých bankovních ústavů), závisí to ale na věku žadatele a spolužadatele. Hypotéku lze též předčasně splatit bez sankcí, a to vždy k datu skončení smluvené lhůty fixace úrokové sazby. Blíží se konce lhůty vaší fixace? Je tedy ideální příležitost pro to, nechat si od finančního poradce provést analýzu nabídek hypoték na trhu a zhodnotit, zda by pro vás nebylo výhodnější provést přeúvěrování. Je to akce, do které se nikdo dobrovolně nehrne kvůli dokumentaci a vyřizování, které si člověk užil již při vyřizování prvotní hypotéky. S finančním či hypotečním poradcem to pro vás ale nebude žádná stresující zátěž, váš poradce vám bude maximálně k dispozici a postará se o vše, kromě vašeho podpisu na smlouvách, samozřejmě. Hypotéku vám nastaví podle vašich potřeb, podle vaší situace a tím vám pomůže zrealizovat váš sen o vlastním bydlení.

Penzijní připojištění

Po ukončení aktivně výdělečné životní etapy člověk odchází do důchodu. S touto skutečností bohužel souvisí nepříjemné snížení příjmu, které má obvykle za následek pokles životní úrovně. K tomu ale nemusí dojít, pokud se člověk v produktivním věku postará o finanční přilepšení na důchod v podobě penzijního připojištění. Penzijní připojištění je vhodné založit si i v mladším věku, neboť poskytuje zhodnocení, jako žádný jiný produkt. Je to další možnost, jak dostat od státu zpět část peněz, které mu odvádíte a to prostřednictvím státních příspěvků a daňových úlev. Veškeré další finanční produkty, které můžete využít k zajištění a zároveň efektivnímu zhodnocení, vám představí váš finanční poradce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14883 (rodina-finance.cz#23280)


Přidat komentář