Finanční poradce - Nýřany a okolí

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete poradit, jak se jich zbavit? Chcete ušetřit víc peněz nebo potřebujete oddlužit? Ať už máte jakékoliv problémy nebo starosti s financemi, obraťte se na finančního poradce.

Pokud jste se doposud nezajímali o finančního poradce, zřejmě ani nevíte, jaké služby Vám může nabídnout. Jistě však víte, že Vám finanční poradce může pomoci vyřešit Vaši finanční situaci a to i přesto, kdy jste přesvědčeni, že už ani vylepšit nejde. Možná si myslíte, že je s Vašimi financemi všechno v naprostém pořádku a to, že žijete od výplaty k výplatě přece neznamená, že nějaké problémy máte. Vždyť tak žije kde kdo. Vězte však, že si můžete žít i lépe. Finanční poradce Vám provede analýzu Vaší aktuální finanční situace a dle jejího výsledku Vám navrhne řešení tak, abyste zlepšili co možná nejvíce Vaši finanční situaci a mohli si tak splnit sny, o kterých jste si až doposud mysleli, že je nereálné je splnit z důvodu nedostatku financí.

Finance jsou nedílnou součástí našich životů a vždycky budou. Finanční gramotnost není v naší republice příliš vysoká. Většina lidí se zdráhá využít služeb finančního poradce, neboť se mylně domnívají, že veškeré informace v oblasti financí jsou jim známé, že sami nejlépe vědí, kam peníze vkládat, kde spořit, po jakých částkách, atd. Ovšem pak jsou o to více překvapení, když zjistí, že za ty roky, co jim běžela výplata, nejenom, že nepořídili vůbec nic do své domácnosti, ale navíc neušetřili ani korunu. V dnešní době je důležité získávat informace z oblasti financí a naučit se v nich orientovat. Díky službám finančního poradenství můžete předejít zbytečnému zadlužování a navíc můžete své peníze krásně úročit.

Finanční poradce - Nýřany

Pokud jste se rozhodli využít služeb finančního poradce a hledáte finanční poradenství v Nýřanech a okolí, rádi Vám doporučujeme paní, která se ve sféře financí pohybuje mnoho let a díky tomu získala i mnoho odborných a vzácných zkušeností. Finanční poradkyně poskytuje veškeré informace v oblasti financí, provede Vám analýzu Vaši současné finanční situace, sestaví finanční plán a vyhodnotí řešení, díky kterému máte šanci splnit si i ty nejtajnější přání a sny. Paní můžete kontaktovat buď prostřednictvím **telefonického kontaktu na čísle: nebo emailem na adrese:
**

Jak vybrat správného finančního poradce Nýřany

Dobrého finančního poradce poznáte podle toho, že hned v úvodu se seznámí s Vaší aktuální finanční situací a s Vašimi potřebami a to nejenom současnými, ale především budoucími. Na základě zjištěných údajů najde pro Vás to nejvhodnější řešení. Správný finanční poradce by měl mít dostatečně zkušenosti, kvalifikaci a hlavně být schopný. Často se stává, že finančního poradce oslovíte na základě zkušeností svých přátel a známých. Pří výběru toho správného finančního poradce Vám může pomoct osobní schůzka. Při výběru finančního poradce nebuďte unáhlení a ptejte si vždy na všechno, čemu nerozumíte. Zkuste si prověřit všechny informace, které Vám finanční poradce předloží. O svém finančním poradci nesmíte mít nikdy pochybnosti. Pokud by se tak stalo, najděte si jiného, se kterým budete maximálně spokojeni. Výhodou finančního poradce je, že Vám ušetří čas, neboť bude místo Vás sledovat, které oblasti jsou vhodné k investování peněz, u které banky je lepší uzavřít hypotéku, jaká rizika krýt v domácnosti, apod. Finanční poradce zhodnotí vaše finance nezávislým pohledem. Tak vám může jednoduše ukázat na věci, které vy přehlížíte nebo nejste schopni vidět.

Co je to dostatečná finanční rezerva?

Dostatečná finanční rezerva je důležitá pro spokojení žití. Jde o takovou rezervu, která chrání člověka před nečekanou situací, kterou může být zákeřná nemoc, ztráta zaměstnání, ztráta partnera, atd. Pokud i Vy přispíváte do domácího rozpočtu, je nutné, abyste finanční rezervu měli i Vy. A jak vysoká by měla být finanční rezerva, aby byla dostatečná? Finanční rezerva by měla být vždy minimální trojnásobek Vašeho čistého měsíčního příjmu. Pokud však máte hypotéku nebo úvěr na bydlení, měla by finanční rezerva představovat šestinásobek Vašeho měsíčního příjmu, aby byla dostatečná. Pokud máte takovou sumu našetřenou a nevíte, kam peníze uložit, protože v převážné většině se jedná o sumu velkou, opět Vám poradí finanční poradce a to tak, aby peníze co nejvíce rostly. Správnou volbou bývají spořící účty, kde je vysoký úrok, čímž můžete peníze zhodnotit.

Pojištění nemovitosti Nýřany

Pokud jste koupili rodinný dům, máte rodinu, zařízenou domácnost, měli byste myslet i na pojištění Vaší nemovitosti. Pojištění je dobré z mnoha důvodů. Přijdou živelné pohromy, které nedokáže nikdo z nás ovlivnit, a můžou napáchat veliké škody. Ovšem díky pojištění nemovitosti budete mít k dispozici prostředky, díky kterým můžete tyto škody dát co nejdříve do pořádku. Pokud si pojistíte nemovitost, pojišťujete ji tak i proti riziku krádeže.  Vzhledem k tomu, že vznik takových skutečností   můžete částečně ovlivnit, musíte mít pojištěný dům nebo jakýkoliv jiný objekt chráněný proti vniknutí, minimálně musí být uzamčen. V žádném případě nemůže být objekt otevřen bezproblémovému vniknutí nežádoucí osoby. Pokud by objekt nebyl uzamčen, neměli byste nárok na odškodnění od pojišťovny.

Jaké nemovitosti lze pojistit - Nýřany?

Pojistit je možné rodinný dům, byt, bytový dům, chalupu, chatu, garáž, ale i jakýkoliv stavební objekt. Pokud se rozhodnete pojistit si nemovitost, nejvýhodnější je platit pojistku ročně. A to neplatí jen o pojištění nemovitosti, ale o pojistkách obecně. Navíc pojištění nemovitosti není drahou záležitostí, proto jistě jednou ročně složenku zaplatit zvládnete. Je dobré pojistit se takovou nemovitost, na které jste existenčně závislí.

Investice Nýřany

Jestliže hledáte co nejlepší a nejvýhodnější řešení, jak peníze zúročit, kam je dát, co s nimi udělat, aby z nich měli ještě více peněz, je tou správnou volbou jejich investování. Je velmi pravděpodobné, že se úplně přesně nevyznáte v dané oblasti, v důsledku čehož by se mohlo stát, že nakonec ještě proděláte. Proto je dobré obrátit se na Vašeho finančního poradce, který Vám dokáže nezávisle sdělit a najít nejlepší možný produkt, který se právě nabízí na našem trhu. Existuje samozřejmě i více kombinací, jak správně investovat. Tak například můžete investovat do cenného produktu, založit si výhodný účet, na kterém budete spořit, atd.

Celková oblast pojišťovnictví je opravdu široká. Stejně široká je i problematika úvěrování, oddlužování, spoření, hypotéky a investování. Jestliže se o tyto produkty podrobněji nezajímáte, nemáte sebemenší šanci si ve všem udělat jasno. Od toho je tu ale finanční poradce, který se těmito činnostmi zabývá denně, sleduje nové informace od jednotlivých finančních ústavů a právě proto vám umí poradit dle vašich individuálních potřeb.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14869 (rodina-finance.cz#23251)


Přidat komentář