Finanční poradce - Nový Bydžov a okolí

Finanční poradenství oceníte v době, kdy se nacházíte v určité životní situaci a potřebujete ji nutně řešit. Tou je například pořízení bydlení, zajištění majetku a života, situace, kdy máte problémy se splácením dluhů.

Finančním poradcům se často říká „obyčejní pojišťováci“. Lidé mají představu, že finanční poradci chtějí pouze vydělávat provize a ne řešit problémy klientů a poradit jim. Bohužel, i takoví finanční poradci se najdou a někteří z vás možná máte negativní zkušenosti. Proto býváte k ostatním finančním poradcům od prvního kontaktu nedůvěřiví. Kvalitní a zkušený finanční poradce by vám však dokázal pomoci z nepříjemné finanční situace, poradil by vám, proti čemu a jak se pojistit a také vám sestavit finanční portfolio, které bude řešit různé situace, které vás očekávají v budoucnu.

Finanční poradenství Nový Bydžov - Dagmar Komorová

Pokud máte zájem o to nechat si poradit jak zacházet s rodinným rozpočtem a jak jej vylepšit, doporučujeme vám obrátit se na paní Dagmar Komorovou, která nabízí služby finančního poradenství. Paní Dagmar Komorovou najdete na adrese Žiželická 74, Chlumec nad Cidlinou, můžete ji kontaktovat na telefonním čísle: +420 776 584 449, nebo na e-mailu dagmar.komorova@partners.cz. S kontaktováním finančního poradce rozhodně neotálejte, zvláště, pokud například potřebujete financovat bydlení, zpracovat plán oddlužení, nebo životního pojištění či pojištění majetku. Paní Dagmar Komorová vám provede analýzu vašich osobních financí, vysvětlí účel jednotlivých finančních produktů a navrhne vám řešení vaší aktuální situace i řešení pro veškeré možné chvíle, které ve vašem životě mohou v budoucnu nastat. Garantuje profesionální přístup díky vlastním zkušenostem v oblasti finančního poradenství, pravidelného školení a sledování změn na finančním trhu.

Jak se orientovat v nabídce finančních produktů Nový Bydžov?

Možná již máte uzavřené nějaké pojistky a vlastně ani nevíte, k čemu a proč jste se zajistili. Stojí vás to akorát pravidelné pojistné, které odchází z vašeho bankovního účtu, a nevidíte žádné efekty. Není tomu tak, mýlíte se. I vy, kteří již určité pojistky uzavřeny máte, využijete služby finančního poradce. Právě proto, aby vám zkontroloval účelnost vašich již uzavřených pojistek a případně navrhl změny nebo nabídl pojištění za lepších podmínek a finanční přínosy z provedené změny plynoucí.

Finančních a investičních institucí existuje na trhu spousta. Jsou to mezinárodní společnosti a navíc mezi s sebou různě provázané. Investují do finančních produktů po celém světě, jejich zisky závisí na výkonnosti ekonomik mnoha zemí. Opravdu se v tomto finančnickém světě dokážete sami zorientovat? Jenom těch produktů, které jsou aktuálně v nabídce. Jsou to pojistné produkty, spořicí, úvěrové produkty pro financování bydlení nebo spotřebitelských nákupů, produkty pro investování krátkodobého charakteru i dlouhodobého. Nabídka produktů, která je platná dnes, může být zítra jiná. Jednotlivé produkty jsou neustále vylepšovány, nebo jsou měněny kvůli politickým rozhodnutím. Máte čas tyto změny sledovat? Vy toto všechno sledovat nemusíte, ani byste to nestíhali a navíc nemáte informace, které mají k dispozici finanční poradci. A s čím vším vám tedy může finanční poradce pomoci? To je různé podle toho, v jaké životní situaci se nacházíte. Jaké máte cíle, přání, jaké si chcete splnit sny a v jakém časovém horizontu.

Financování bydlení pro kohokoliv - Nový Bydžov

Pořízení bydlení se týká všech vrstev obyvatelstva v každé věkové skupině. Snad možná naléhavější situace je přece jenom u mladých rodin, které teprve rozjíždějí svoji kariéru a nemají zatím dostatek finančních prostředků, aby si mohli jednoduše koupit byt nebo dům. Plánují rodinu, nebo už dokonce děti mají. Pokud jste v podobné situaci, finanční poradce vám provede analýzu vašich již uzavřených produktů, pokud některé máte. Poradí, zda bude nejvhodnější pořídit nemovitost s použitím stavebního spoření a úvěru ze stavebního spoření, či meziúvěru, nebo zda je lepší vyřídit hypoteční úvěr. Finanční poradce má k dispozici aktuální podmínky jednotlivých bankovních ústavů, takže ví, která banka aktuálně nabízí nejvýhodnější úrokové sazby nebo jiné zvýhodnění. Také vám spočte, jakou maximální výši úvěru můžete po bance požadovat. Záleží to na vaší bonitě – příjmech, povinných výdajích, rodinné situaci. Pořizování bydlení se netýká jen mladých rodin. Častá je situace, kdy se lidé v předdůchodovém věku chtějí zajistit právě na důchod. Chtějí si pořídit bydlení, které pro ně bude komfortní v období, kdy nebudou v nejlepší zdravotní kondici. Obvykle se rozhodnou přestěhovat se do menších prostorů, avšak vhodně umístěných. Je pohodlné mít v dosahu obchody, lékaře, dopravu a jiné služby. Lidé v tomto věku obvykle vlastní nemovitost, nebo mají naspořeno, mají uzavřeny pojistky, investují do fondů apod. Kvalitní finanční poradce zpracuje strategii, jak pořídit požadovanou nemovitost co nejlevněji a nejvýhodněji.

Navíc, nejenom že dostanete jakýsi návod, které finanční produkty máte k pořízení bydlení použít, ale finanční poradce vám tyto produkty i dokáže vyřídit. Zpracuje žádost, přiloží veškeré požadované dokumenty, bude jednat s daným bankovním ústavem, takže vám ušetří spoustu času a vyřizování. Navíc budete vědět, že vaše žádost byla předložena kompletní a v pořádku. Co možná nevíte, finanční poradce vám dokáže sjednat lepší úvěrové podmínky, než byste si byli schopni vyjednat sami. A to už je pádný argument. Finanční poradce je odměňován obvykle formou provizí, takže vy mu za jeho služby nic platit nebudete.

Kompletní řešení bydlení Nový Bydžov

V případě, že bydlíte v nájmu, finanční poradce, jakým je například i paní Dagmar Komorová, dokáže provést analýzu a vyhodnotit, zda se vám vyplatí dál platit nájem, nebo zda by pro vás bylo výhodnější pořídit si vlastní bydlení a splácet si takzvaně „do vlastního“. Finanční poradce vám může být přínosný, i když už vlastní bydlení máte a splácíte úvěry na bydlení. Jednoduše prozkoumá veškeré dostupné úvěrové produkty, které jsou aktuálně na trhu a zjistí, jestli existují lepší možnosti. Pokud se dohodnete, provede vám kompletní refinancování vašeho stávajícího úvěru a ušetří značné peníze, které si zhodnotíte jiným způsobem.

Co navíc dostanete od finančního poradce Nový Bydžov

Jak už jsme vysvětlili, specialista na finanční produkty má větší možnosti srovnávat nabídky finančních a investičních produktů napříč trhem, může ovlivnit výši úrokových sazeb, vyjednávat s bankou atd. Toto jsou všechno finanční přínosy pro vás. Znamená to větší bezpečí pro vás a vaši rodinu, protože díky odborně sestavenému portfoliu si budete tvořit finanční rezervu, kterou v případě potřeby použijete na splácení úvěru a nedostanete se do finančních potíží. Finanční poradce bere v úvahu další situace, které u vaší rodiny mohou v budoucnu nastat. Zamýšlí se nad rizikem dlouhodobého léčení, či úmrtí v rodině, což znamená ztrátu jednoho příjmu. Aby vaše rodina byla nadále schopná platit úvěry a nepřišla tak o střechu nad hlavou a ještě si udržela standard, nabídne vám veškeré potřebné zajištění proti těmto a dalším rizikům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14860 (rodina-finance.cz#23222)


Přidat komentář