Finanční poradce - Mladá Boleslav a okolí

Potřebujete rychle peníze, jenže se nevyznáte v široké nabídce nejrůznějších půjček, úvěrů, a hypoték? A ještě k tomu existuje tolik bank a dalších nebankovních institucí s odlišnými podmínkami pro poskytování úvěrů.

Každá banka nebo jiná společnost, která poskytuje úvěry nebo hypotéky má své vlastní úrokové sazby. I další podmínky úvěrů jsou odlišné, například doba splatnosti, penále při neplacení splátek nebo naopak při předčasném splacení atd. Nebo vás úvěry vůbec nezajímají, ale chcete se dozvědět, jak své peníze investovat? Poslední dobou se v médiích často mluví o rostoucích cenách zlata. Někdo zase říká, že je lepší vložit peníze do bankovních fondů, tak kdo se v tom má vyznat? Kam vložit peníze, aby to bylo nejvýhodnější co se týče zhodnocení peněz a jak vysokou míru rizika je rozumné podstoupit u jednotlivých druhů investic? Více než půjčky a investice vás zajímá pojištění? Pojistit lze mnoho věcí a oblastí. Dalo by se říct, že téměř cokoliv. Například nemovitosti, movitý majetek všeho druhu, automobil, zvířata, nebo třeba své zdraví a dokonce svůj život. Ať už se chcete dozvědět více o pojištění, úvěrech a hypotékách, investicích nebo čemkoliv oblasti financí, je dobré nespěchat a rozhodovat se v klidu, poradit se z někým, kdo se ve finančnictví skutečně vyzná a zabývá se jím na profesionální úrovni. Neuvážené nakládání s finančními prostředky by vám mohlo způsobit vážné problémy, nebo byste při troše smůly mohli přijít o spoustu peněz.

Kdo je finanční poradce?

Vykonávat profesi finančního poradce a radit tak lidem za peníze nemůže každý, komu se zachce. Než se z někoho stane finanční poradce a začne radit svým klientům, musí projít odborným školením, díky kterému získá znalosti nutné pro výkon této profese. Díky tomu se pak vyzná ve všech oblastech týkajících se financí, půjček, spoření, pojištění a investic. Finanční poradce zná nejrůznější termíny používané v bankovnictví, peněžnictví, oblasti investování a pojišťovnictví. Pokud se jedná o opravdu dobrého finančního poradce a pokud klient projeví zájem, pak by neměl mít finanční poradce žádný problém s tím, aby všechny termíny, podmínky, výhody i nevýhody různých produktů vysvětlil i lidem, pro které je finančnictví a jeho příbuzné oblasti španělskou vesnicí.

Finanční poradenství - Mladá Boleslav

Rádi byste investovali peníze a nevíte do čeho? Existuje spoustu možností, je jich tolik, že by se o nich dalo mluvit ještě hodně dlouho. Jenže která možnost s sebou nese nízké riziko a která je naopak vysoce riskantní, která z možností vám zaručí vysokou návratnost vložených peněz a která vám naopak přinese tak nízké výnosy, že to ani nestojí za řeč? Které typy investic jsou během na dlouhou trať a které investice vám zajistí zisk z vložených peněz již za krátkou dobu? Je lepší využít stavební spoření nebo nakoupit zlato, cenné papíry, movitý či nemovitý majetek, nebo se svými penězi naložit ještě nějak jinak? A může se stát, že některé investice skončí ve ztrátě a vy tak zpátky dostanete méně peněz, než jste do investice vložili? S tím vším vám poradí finanční poradci z Mladé Boleslavi.

Pokud vás více než spořící produkty nebo investování volných finančních prostředků zajímá jak si rychle a zároveň výhodně pořídit vlastní bydlení, pak vám vysvětlí, co vše obnáší hypotéční úvěr, k čemu se zavazujete, když si ho pořídíte, jaké jsou jeho plusy nebo mínusy, jaké jsou jeho podmínky. Těm, kdo nenechávají nic náhodě a chtějí zajistit sebe i svou rodinu pro všechny případy, jsou určeny nejrůznější pojišťovací produkty. I v oblasti pojišťovnictví se finanční poradci ze společnosti vyznají a podle vašich nároků, požadavků a finančních možností vám pomohou zvolit nejvhodnější typ pojištění a rozhodnout se pro takovou výši měsíčních plateb, které nadměrně nezatíží váš rozpočet a zároveň vám zajistí odpovídající výši pojistného plnění v případě nutnosti jeho vyplacení.

O financích se můžete radit s kýmkoliv. Se svými známými, s kamarády, kteří už mají nějaké zkušenosti s úvěrem, hypotékou, investováním nebo jinými finančními produkty. I takové osobní zkušenosti mohou mít svou váhu, přinést vám potřebné informace a ovlivnit vaše konečné rozhodnutí. Jestli však nechcete riskovat, že váš úvěr bude mít nevýhodné podmínky, nebo se chcete vyhnout investicím, které sice budou slibovat vysoký výnos, ale na druhou stranu podmínky této investice s sebou ponesou vysokou míru rizika, pak je lepší se poradit s někým, kdo je v oblasti nakládání s financemi opravdovým odborníkem. Zkušenosti a rady známých a přátel sice také mají svou hodnotu, ale jen znalosti profesionála, pro kterého je finančnictví denním chlebem, vám dají jistotu, že si vyberete momentálně nejvýhodnější produktu, který plně uspokojí vaše potřeby a požadavky. V případě, že potřebujete něco pojistit, i v tomto oboru vám poradí finanční poradce. V nepřeberné nabídce mnoha různých typů pojištění pro vás vybere ten druh pojištění, který bude co možná nejvíce splňovat vaše požadavky a nároky a zároveň bude respektovat vaše finanční možnosti. Ať chcete pojistit byt, dům, vybavení bytu či domu nebo firmy, automobil, vaše zvířátka nebo chcete finančně zajistit vaše blízké pro všechny případy, obraťte se na finančního poradce. Pokud své plány prohovoříte s profesionálním** finančním poradcem** a budete se řídit jeho radami a doporučeními, nebudete si pak muset vyčítat, že jste ze svými penězi provedli chybné kroky, nebo že jste zvolili finanční produkt, který nesplnil vaše očekávání, nebo vás dokonce o peníze připravil.

Spoření a investování

Peníze, které leží na běžném účtu nebo někde schované doma, docela rychle ztrácejí svou hodnotu. Může za to inflace. I kdyby inflace neexistovala, i tak je lepší své peníze, které momentálně nepotřebujeme a ani v blízké nebo středně vzdálené budoucnosti nepočítáme s tím, že bychom je potřebovat mohli, nechat vydělávat. Samozřejmě je lepší nechat si nějaké rezervy pro případ, že bychom peníze nečekaně a ihned potřebovali. Existuje hodně možností, jak nechat své peníze pracovat. Je možné využít různá spoření, jako třeba stavební spoření nebo spořící bankovní účty. U spořících bankovních účtů je výnos spíše nižší, ale na druhou stranu jsou spořící účty výhodné právě pro případ, kdy bychom nečekaně potřebovali své peníze mít ihned k dispozici. Ze spořícího účtu je totiž zpravidla množné kdykoliv peníze vybrat. U stavebního spoření je doba spoření dlouhá 6 let. Mimo spoření existuje možnost investovat do akcií, dluhopisů, bankovních fondů atp. Míra rizika, která se k těmto produktům váže, a výše výnosů se dosti liší podle konkrétního produktu. Investice do nich je proto poměrně složitá záležitost, která vyžaduje široký přehled v aktuálně nabízených produktech. Než získáte dostatek vlastních zkušeností, a naučíte se investovat sami, je lepší poradit se s finančním poradcem, který vám ukáže všechny možnosti, vše vám vysvětlí a v případě vašeho zájmu pro vás rovnou vybere finanční produkt dle vašich požadavků a možností.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14885 (rodina-finance.cz#23285)


Diskuze a zkušenosti

Jan Šindelář | 19.10.2011 21:00
finanční trénování a spolupráce s klienty Nejsme jen finančními poradci, ale jsme především finančními trenéři dlouhodobě s klienty spolupracujeme a pomaháme ji v plnění jejich cílů. Učíme je jak správně nakládat s financemi kolik by si měli měsíčně na své plány...

Jan Šindelář | 08.06.2012 01:26
Změna kontaktní osoby Dobrý den, na Vaše případné dotazy nebo přání kontaktujte p. Bc. Pavel Bouška, jednatel spol. MONEY PLUS s.r.o. email: pavel.bouska@moneyplus.cz s pozdravem Jan Šindelář


Přidat komentář