Finanční poradce - Jihlava a okolí

Možná nevíte, že díky správně sestavenému portfoliu můžete od státu získat přes deset tisíc Kč ročně. Znáte způsob, jak tyto peníze od státu legálně získat? Pokud ne, je čas obrátit se na kvalitního poradce, který se o vaše finance a zisky postará.

Proč se obrátit na finančního poradce Jihlava?

Ptáte se, nač vlastně potřebujete služby finančního poradce? Protože většina z vás chodí do práce a dostává od zaměstnavatele mzdu. Mzdu, kterou spotřebujete na výdaje, které uhradit musíte. Jsou to výdaje na bydlení, energie, potraviny, dopravu do práce a do škol. Každý to zná, peníze se po výplatě rozkutálí příliš rychle. Školné pro děti, zájmové a sportovní kroužky, občas si dopřejete kulturní zážitek, výlet či dovolenou, na kterou většinou musíte několik měsíců šetřit. Funguje to tedy tak, že do práce chodíte pro peníze, za které si nemůžete koupit to, co byste chtěli. Co byste si přáli, co byste potřebovali, ale nemůžete si to dovolit koupit, protože přednost mají samozřejmě složenky. To ale neznamená, že nemůžete mít sny. A s finančním poradcem si je budete moci splnit. Nevěříte tomu? Čtěte dál.

Proč se vám vyplatí vhodně sestavené portfolio?

Svému finančnímu poradci musíte důvěřovat a brát ho za partnera, opravdu vám chce pomoct. Jedině tak si zajistí, že se na něj budete obracet i v budoucnosti a vybudujete trvalý vztah spolupráce. Finančnímu poradci musíte sdělit vaše potřeby, vaše sny, přání a cíle. Co byste potřebovali? Potřebujete například koupit byt, našetřit dětem na studia, chtěli byste koupit nové vybavení domácnosti, lyžařskou výstroj, lyžování v Dolomitech, a to každý rok? Pouze když poradci sdělíte, co chcete, teprve na základě toho můžete společně začít řídit vaše finance směrem, aby pracovaly pro vás, a vy jste si mohli splnit své sny.

Finanční poradce Jihlava vám provede analýzu rodinného rozpočtu. Bude to chtít vaši účast, musíte si promyslet a povzpomínat, kam všude tečou vaše penízky. Dále zkontroluje vaše aktuálně platné smlouvy, úvěrové, spořicí, pojistné. Možná zjistí, že vaše hypotéka je po několika letech pro vás zbytečně drahá, protože jsou na trhu nabídky hypotečních úvěrů s výhodnějšími podmínkami, stačí jen provést přeúvěrování. Stejně tak je to se spotřebitelskými úvěry. Dále zkontroluje, jestli je vaše rodina dostatečně zajištěna a případně vám navrhne lepší produkty, které pokryjí veškerá rizika a finanční potřeby, které vaše rodina bude v budoucnu potřebovat.

Výhody finančního poradenství v Jihlavě

Finanční poradce vás především naučí uvažovat o vašich penězích. Naučí vás přemýšlet o budoucnosti a starat se o sebe a o své nejbližší tak, abyste věděli, že jste všichni zajištěni pro všechny případy. Dále vám ukáže, jak na pojistkách a spoření můžete získat státní příspěvky či daňové úlevy a získat tak až 12 000 Kč ročně. Kromě těchto peněz vám ukáže, jak si vydělat pomocí spořicích účtů, životní pojistky apod. Při sestavování vašeho portfolia bude vždy brát v potaz vaše potřeby a cíle, aby vyřešil vaše problémy a splnil vaše přání, které si budete moci splnit. Velkou výhodou je, že veškeré tyto finanční záležitosti vyřídíte na jednom obchodním místě. Buď u vás doma, nebo v kanceláři finančního poradce. Na tomto místě si můžete uzavřít povinné ručení, stejně jako vyřídit celou hypotéku bez návštěvy banky a čekání, až na vás přijde řada u bankovního úředníka. Finanční poradce vám také může vyjednat lepší úvěrové podmínky u bankovního ústavu, jako například nižší úrokovou sazbu.

Penzijní připojištění a důchodová reforma - Jihlava

Schvalování důchodové reformy je v plném proudu. Co nevidět budou uzákoněny změny, které se týkají i penzijního připojištění. Penzijní připojištění je produkt, který by rozhodně neměl chybět ve vašem portfoliu. Jednak si díky tomu odkládáte peníze, které budete nutně potřebovat v důchodovém věku, protože státní důchody, jak dobře víte, nejsou zrovna bohaté. Lidem vždy klesne jejich životní standard, obzvláště pokud žijí v domácnosti sami. Ve druhé etapě penzijní reformy má dojít k podmínkám vyplácení státních příspěvků. Proto vy, kteří ještě toto důchodové pojištění uzavřeno nemáte, byste k němu měli přistoupit co nejdříve, aby se vám podařilo uzavřít smlouvu dle dosud platných podmínek. Pokud navíc uzavřete penzijní připojištění v mladším věku, můžete jej po patnácti letech vybrat a zhodnocené peníze použít na potřebnou akci. A samozřejmě si začnete spořit nanovo.

Státní příspěvky daňové úlevy - Jihlava

Dle dohodnutých podmínek ve smlouvě budete posílat pravidelné měsíční splátky na váš účet účastníka u penzijního fondu, pro který se rozhodnete. Tyto příspěvky ale můžete platit též za delší časová období – čtvrtletí, pololetí, nebo rok. K těmto vašim příspěvkům pak získáváte onu státní podporu, která je odstupňována právě podle výše vašich příspěvků. Penzijní fond tyto příspěvky dále zhodnocuje investováním a vám jsou pak připisovány podíly na zisku fondu. Další výhodou je možnost uplatnění daňového zvýhodnění. Daňově výhodné je platit příspěvky na váš účet i pro vašeho zaměstnavatele a tito toho rádi využívají.

Sjednanou výši příspěvku můžete také změnit, dle vaší aktuální finanční situace. Příspěvek můžete snížit nebo zvýšit, vždy ale změnou ke smlouvě. Pokud byste rádi uplatnili daňové výhody, ideální je posílat měsíčně 1500 Kč. K tomuto příspěvku pak získáte 500 Kč od státu a ze základu daně si můžete odečíst 12000 Kč za rok, protože od základu daně lze odečíst částku příspěvků, která ročně převýší limit 6000 Kč, maximálně ale 12000 Kč. Vidíte, že i na tak obyčejném produktu můžete pěkně vydělat. Proto vám doporučujeme nechat si poradit od kvalitního finančního poradce další možné způsoby, jak si vylepšit rodinný rozpočet a připravit se na budoucnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14881 (rodina-finance.cz#23278)


Přidat komentář