Finanční poradce - Hradec Králové a okolí

Pokud hledáte někoho, kdo pojistí Vás, Vaši domácnost či auto, obraťte se na finančního poradce v oblasti pojištění, který za Vás veškerá pojištění sjedná a vy už se nemusíte strachovat, že v případě jakékoliv újmy nebo škody zůstanete na mizině.

Finanční poradce - Hradec Králové a okolí

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní Lenka Řeháčková, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tento profesionál v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

 • Hypoteční úvěry
 • Stavební spoření pro dětí
 • Stavební spoření pro dospělé
 • Úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry
 • Životní pojištění kapitálové nebo rizikové
 • Majetkové pojištění

Cílem finančního poradce** Lenky Řeháčkové** je Vaše spokojenost. Odborník paní Lenka Řeháčková cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334
 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Finanční poradentví Hradec Králové

Mezi nejčastější druhy pojištění patří povinné ručení, havarijní pojištění, životní pojištění, úrazové, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku a pojištění právní ochrany. Možná nevíte, co si přesně pod jednotlivými druhy pojištění představit. Proto Vás s nimi alespoň trochu víc seznámíte. Nicméně, pro úplné informace včetně objasnění všech výhod nebo nevýhod jednotlivých typů pojištění je tou nejlepší možnou variantou kontaktovat finančního poradce, která má s pojištěním své zkušenosti a je neustále proškolován o nových možnostech nabízejících Vám to nejlepší možné řešení.

Nyní si pojďme říct něco víc o jednotlivých druzích pojištění.

Povinné ručení Hradec Králové a okolí

Pod pojmem povinné ručení nerozumí nic jiného než zákonné pojištění odpovědnosti za škodu, která byla způsobena provozem motorového vozidla. Povinné ručení je ze zákona povinné, a pokud vozidlo nemá sjednáno povinné ručení, nesmí být používáno. Jestliže majitel svůj vůz nepojistí, tedy neuzavře povinné ručení a způsobí svým vozidlem druhému škodu na zdraví nebo na majetku, dojde k situaci, kdy bude muset uhradit veškerou způsobenou škodu z vlastního finančních prostředků. Proto, pokud dosud nemáte uzavřené povinné ručení na svůj vůz, nepodceňujte takovou situaci a neprodleně kontaktujte finančního poradce.

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334
 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Havarijní pojištění Hradec Králové a okolí

Koupili jste si nové auto, na které padly veškeré Vaše úspory, a proto máte velký zájem uchránit Váš vůz před odcizením nebo neoprávněným užitím? Nebo máte strach z dopravní nehody, kterou může být způsobená opravdu velká škoda? Havarijní pojištění Hradec KrálovéV takovém případě je právě pro vás ideální volbou havarijní pojištění. Škoda na Vašem vozidle může být způsobena i nepříznivými povětrnostními vlivy, jako např. kroupy, bleskem, spadením stromu, atd. Jedná se o takové vlivy, které v žádném případě nemáte šanci ovlivnit, a přesto Vás jimi způsobené škody na Vašem vozidle můžou vyjít opravdu draze a znamenat nepříjemný zásah do Vašeho rodinného rozpočtu. Ochranu Vašeho vozidla zajistí právě havarijní pojištění. Přesto, že jeho uzavření není povinné, představuje jistě správné rozhodnutí a není vůbec od věci jej uzavřít.

Životní pojištění Hradec Králové a okolí

Životní pojištění představuje takový finanční produkt, který je uzavřen smlouvou mezi pojišťovnou a pojišťovanou osobou. Hlavním smyslem a účelem takového typu pojištění je zabezpečit sebe nebo rodinu před neočekávanými událostmi, ale samozřejmě slouží i jako dlouhodobé spoření se značným výnosem. Peníze, které osoba do životního pojištění vloží, se dělí na kapitálovou hodnotu a dále pak na takové finanční prostředky, které se používají pro krytí rizika případného úmrtí nebo jiných nepředvídatelných událostí. Ta kapitálová hodnota se neustále určitým úrokem zhodnocuje a následně slouží jako částečná metoda finančního zajištění na stáří.

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334
 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Úrazové pojištění Hradec Králové a okolí

Nikdy nevíte, co se může stát za hodinu, zítra, za týden, za rok. Úrazy se bohužel nevyhýbají nikomu. Často dochází k takovým úrazům, kterým nemůžete nijak zabránit, ani je ovlivnit. Téměř každý úraz znamená jakýsi zásah do života jedince nebo jeho rodiny.Úrazové pojištění Hradec Králové Pokud dojde k vážnému úrazu, může se stát, že budete delší dobu bez práce, nebudete mít z čeho platit splátky, půjčky, ale vůbec zajistit běžný chod domácnosti. A proto je dobré na to všechno myslet a uzavřít si úrazové pojištění. A co všechno do úrazového pojištění spadá? Úrazové pojištění můžete uzavřít dle svých potřeb na: pojištění doby nezbytého léčení úrazu, doby hospitalizace následkem úrazu, trvalých následků úrazu včetně progresivního plnění nebo smrti úrazem. Výše uvedené možnosti můžete různě kombinovat nebo uzavřít pojištění na všechny tyto možnosti. Více Vám o úrazovém pojištění řekne finanční poradce zabývající se pojišťováním.

Cestovní pojištění Hradec Králové a okolí

Cestovní pojištění využívají v převážné většině lidé, kteří cestují na dovolenou do zahraničí, ale stejně tak je důležité pro lidi, kteří absolvují služební cestu, jedou na lyžařský zájezd nebo na turistickou dovolenou. Ve všech těchto případech je dobré a dalo by se říct i nutné se před cestováním pojistit, neboť může se stát cokoliv, od běžného onemocnění, přes problémy se zuby až po úrazy menší a vážnějšího charakteru. Díky cestovnímu pojištění můžete vyřešit všechny nečekané problémy a finanční obtíže. Co všechno cestovní pojištění nabízí? Patří sem úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění letu nebo pojištění únosu letadla.

 

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334
 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Pojištění odpovědnosti Hradec Králové a okolí

Pojištění hmotné odpovědnosti využívají lidé, kterým byly v rámci jejich zaměstnání svěřeny k jeho výkonu určité věci nebo vozidlo a jejich nepozorností dojde např. k jejich ztrátě, ke způsobení škodě na těchto věcech si autě, apod. Taková škoda je zaměstnancům dána následně k úhradě. A právě proto je dobré uzavřít si pojištění odpovědnosti, protože z tohoto pojištění můžete následně způsobené škody hradit. Pojištění odpovědnosti Hradec KrálovéV některých zaměstnáních je pojištění odpovědnosti dokonce povinné. Jednotlivými typy pojištění odpovědnosti jsou pojištění odpovědnosti za škodu občana z činnosti v běžném životě, pojištění odpovědnosti vlastníka nebo opatrovatele zvířete, pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu práva myslivosti, pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka nebo provozovatele plavidla, za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání a za škodu vlastníka, držitele nebo správce nemovitostí.

Pojištění majetku Hradec Králové a okolí

Pokud máte zájem o sjednání pojištění Vašeho domu, bytu, domácnosti nebo jakéhokoliv jiného objektu či nemovitosti, obraťte se na zkušeného finančního poradce v oblasti pojištění. Ten s vámi, na základě Vašich požadavků dohodne rozsah pojištění, pojistnou částku, limity pojistného plnění, roční pojistné a pojistné podmínky.

Pojištění právní ochrany Hradec Králové a okolí

Připravte se na nepříjemné životní situace a zařiďte si pojištění právní ochrany. Jedná se o pojištění právní ochrany pro soukromé osoby, pojištění právní ochrany pro podnikatele a pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt. Více Vám k pojištění právní ochrany poví Vám finanční poradce, který s Vámi, pokud budete mít zájem, pojištění sjedná, dopodrobna Vám vše vysvětlí a bude Vám neustále po ruce s případnými žádostmi či dotazy.

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334
 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Úvěr ze stavebního spoření - finanční poradce - Hradec Králové a okolí

Stavební spoření je účelový druh spoření, při kterém vkladatel dlouhodobě ukládá prostředky u specializované banky. V průběhu spoření může čerpat státní podporu a po jeho skončení získává, při splnění dalších podmínek, nárok na úvěr ze stavebního spoření.Hypotéky, úvěry, stavební spoření Hradec Králové

Půjčky a hypotéky - Hradec Králové a okolí

 • Existuje více typů půjček, které si můžeme rozdělit na následující:
 • Spotřebitelský úvěr – je určen pro nákup spotřebitelského zboží.
 • Leasing – je určen pro nákup automobilu.
 • Kreditní karta – díky kreditce můžete nakupovat bez čerpání peněz ze svého účtu.
 • Kontokorent – při jeho využití můžete z běžného účtu čerpat peníze do mínusu.
 • Hypotéka – hypotéku lze využít na cokoliv, avšak musíte se něčím zaručit, obvykle nemovitostí.

 • Telefonní kontakt: +420 776 272 334

 • Emailové spojení:** lenka.rehackova@obchod.wuestenrot.cz**

 • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14861 (rodina-finance.cz#23225)


Přidat komentář