Finanční poradce - Cheb a okolí

Chcete si pořídit vlastní nemovitost a stojíte před otázkou, jakým způsobem ji budete financovat? Finanční trhy dnes nabízejí množství způsobů, jak získat potřebné peníze. Vy se v tom orientovat nemusíte, potřebujete jen pomoc finančního poradce.

Finanční poradce v Chebu

Uvažujete o koupi vlastního domu nebo bytu a potřebujete vybrat vhodný typ úvěru? Zajímáte se o možnosti pojištění, hypoték a úvěrů pro oblast Cheb a okolí? Nebo byste rádi zajistili sobě a svým nejbližším pohodlí v případě úrazu či vstupu do penze?

Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ano, pak se obraťte na finančního poradce, který vám dokáže nalézt úvěrový produkt vhodný právě pro vás a zajistí vám celý proces vyřízení úvěru od podání žádosti o úvěr až po obdržení smlouvy o úvěru. Budete seznámeni s podmínkami životního, důchodového či úrazového pojištění. Vše bez skrytých podmínek, zárukou je férové jednání.
Finanční poradce vám též navrhne a vyřídí veškeré pojištění, které byste měli mít uzavřené, abyste ochránili svoje blízké, sebe a svůj majetek. Jednou z nabízených služeb je také kompletní realitní servis. A zároveň budete mít nejlepší informace o průběhu důchodové reformy.  Pokud je pro vás některá ze zmíněných oblastí španělskou vesnicí, nebo ať již zkušenosti máte, finanční poradce Jan Zubko vám poskytne informace, které hledáte.

Finanční poradenství Cheb

Finanční poradce Cheb a okolí

Potřebujete poradit v oblasti pojištění nebo investic, uzavřít stavební spoření, hledáte nemovitost a chcete si vzít hypotéku na její koupi nebo Vám končí fixace, avšak na trhu financí a realit se vůbec neorientujete? Chcete-li uzavřít pro Vás nejvýhodnější produkt, pak se obraťte na finančního poradce Lenku Hejtmánkovou. Tato profesionálka v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • vypracuje analýzu rodinných financí
  • poskytuje poradenství v oblasti stavebního spoření, úvěrů, hypoték a financování bydlení, vč. pojištění osob i majetku
  • poradí i s životním pojištěním a zajištěním na stáří

Cílem finanční poradkyně Lenky Hejtmánkové je Vaše spokojenost. Odbornice paní Lenka Hejtmánková cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

  • Telefonní kontakt:** +420 603 553 208**
  • Emailové spojení:** lenka.hejtmankova@cmss-oz.cz**
  • Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

Proč využít služeb finančního poradce Cheb

Když si pozvete domů finančního poradce, brzy zjistíte, že se postupně stává téměř rodinným přítelem. Je to člověk, na kterého se budete obracet s každým finančním rozhodováním. Zjistíte totiž, že vám radí dobře a díky tomu vám šetří peníze, čas, naučí vás starat se o vlastní finance a přemýšlet dopředu. Chce to zpočátku projevit trochu důvěry vůči osobě, kterou možná tak dobře neznáte, avšak jste jistě dostali kladné reference, jinak byste jej přece neoslovili. Podstatné je, že mu musíte dovolit nahlédnout vám do vašich rodinných financí, jedině tak vám může pomoci. A to tehdy, pokud nepotřebujete vyřešit konkrétní problém, ale spíše chcete všeobecně vylepšit rodinný rozpočet, připravit se na budoucnost, která může být nevypočitatelná, naspořit peníze a vydělat peníze navíc. ** **

Finančních produktů, které dnes existují na trhu, jsou stovky, možná tisíce. Existuje tisíce možností, jak si sestavit vaše finanční portfolio. Jak se v tom máte ale vyznat? Celý proces výběru vhodných produktů nemůžete sami zvládnout, aniž byste tomu nevěnovali drahý čas, a stejně byste nemuseli dojít k efektivní kombinaci. Od toho je tu ale finanční poradce, který získává informace přímo z trhu či bankovních analytiků, má přehled o aktuálních podmínkách a zvýhodněných nabídkách produktů. Navíc vám veškeré smlouvy uzavře on sám a nemusíte obíhat jednotlivé bankovní a pojišťovací ústavy. Finanční poradce je připraven poskytovat vám finanční servis kdykoli a doživotně, vždy ve vašem nejlepším zájmu.

Obvykle se spolupráce začíná tím, že se provede analýza vašeho hospodaření. Sestavíte spolu přehled příjmů, které do vaší domácnosti plynou a podrobný seznam výdajů, které z vaší peněženky odchází. Jsou to výdaje za nájem, energie, telefony, kabelovou televizi, internet, jízdné, školné, nákupy potravin, drogerie, léků, šatstva. Musíte si povzpomínat, co všechno a v jaké frekvenci platíte. Určitě si dopřáváte i sportovní vyžití nebo kulturní povyražení, platíte kroužky dětem. Dále již většina z vás má uzavřené různé smlouvy pojistné, stavebního spoření, čerpali jste úvěry na pořízení vybavení domácnosti nebo hypotéku. Již po sestavení podrobného přehledu výdajů se často klient sám zhrozí, když vidí, kolik utrácí za věci, které možná až tak nepotřebuje. Se vším se ale dá pracovat.

Jsou vaše pojistky kvalitní - vyhledejte finančního poradce

Finanční poradce také provede kontrolu vašich již uzavřených pojistných smluv. Zkontroluje, zda jste zajištěni proti nutným rizikům a v jaké míře. Zda je pro vás produkt výhodný a efektivní. Možná zjistí, že jste podpojištěni nebo zbytečně nadpojištěni. Obvykle se řeší zejména životní pojištění, které je podstatné zejména u živitele rodiny, protože to v budoucnu vynahrazuje ztrátu příjmů v případě ztráty zaměstnání, nemoci nebo úrazu. Životní pojištění se také využívá jako spořicí produkt, kdy se využije jeho zajišťující funkce a zároveň kapitálového zhodnocení plynoucí z investování vložených peněz na různých světových trzích. Co se týká životního pojištění, výhodou je možnost uplatnění daňového odpočtu v ročním zúčtování daně.

Je vaše hypotéka výhodná?

Pokud již splácíte vlastní nemovitost hypotékou, není problém ověřit, zda na trhu neexistuje výhodnější možnost splácení úvěru. Je to běžná záležitost a klienti ji často využívají. V podstatě jde o to, že jdete za věřitelem, který vám dokáže nabídnout nejvýhodnější podmínky. Využívá se zejména v době uplynutí fixační lhůty, kdy je možné hypoteční úvěr předčasně splatit bez sankcí a to jiným, výhodnějším úvěrem, který vám konkurenční bankovní ústav rád poskytne. Neúvěrování je běžný proces, jeho vyřízení je ale lepší nechat na finančním poradci. K žádosti je třeba dodat spoustu dokladů a potvrzení, odhady nemovitostí atd. Předložení veškerých dokumentů a dodržení lhůt spolehlivě ohlídá finanční poradce. Výsledkem bude nižší splátka úroku nebo jiná výhoda pro vás, kvůli které tuto akci budete ochotni podstoupit.

Spoření a tvorba finanční rezervy pro strýčka příhodu

Založit si pojištění života a majetku patří mezi samotný základ, který by měl mít ošetřen úplně každý. Teprve potom můžete přemýšlet, jak dále řešit finance. Potom přichází na řadu zamyslet se nad tím, jakým způsobem si vytvoříte finanční rezervy pro nečekané události. Obecné pravidlo je, že byste měli mít v pohotovosti minimálně trojnásobek, ale lépe až pětinásobek měsíčního příjmu. Důvod, proč mít tyto peníze v rezervě, je jistě zřejmý. Může se stát, že je třeba zaplatit neočekávanou opravu, může dojít ke krátkodobé ztrátě příjmu při změně zaměstnání atd. Ne každý si ale umí tyto rezervy sám vytvořit. Finanční poradce vás vše naučí, ukáže vám, které produkty jsou k tomu určené a jakým způsobem a s jakou frekvencí budete spořit.

Jak a do čeho investovat - poradí finanční poradce

Pak tady existuje možnost, že již máte volné finanční prostředky, které momentálně nepotřebujte a rádi byste je zhodnotili. Vhodný investiční nástroj vám navrhne finanční poradce, který provede analýzu vašich potřeb a možností. Nejprve zjistí, jaký jste typ pro investování. Pokud jste konzervativní, dáváte přednost nižším ziskům, hlavně že jsou ale jisté. Proto je pro vás vhodné investovat do cenných papírů na peněžních trzích s krátkou dobou splatnosti a takovým ziskem, který se zjednodušeně rovná bezrizikové úrokové míře. V podstatě je o něco málo vyšší, než je inflace. Pokud jste však ochotni investovat dlouhodobě a nést i rizika dočasných ztrát za cílem vysokých výnosů v pozdějších letech, můžete se více odvázat a investovat na akciových burzách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14878 (rodina-finance.cz#23272)


Přidat komentář