Finanční a pojišťovací makléř - okres Písek

Myslíte si, že umíte hospodařit s rodinnými financemi? V tom případě již máte vyřešené zajištění vašeho života, majetku a máte sestavené vlastní portfolio tak, že vám vydělává peníze. V opačném případě potřebujete finančního poradce.

V následujícím článku se dozvíte, k čemu je dobré obrátit se na finančního poradce, aby vám pomohl vyřešit vaši** finanční situaci**. Finanční situace každé rodiny je jiná. Někteří jen potřebují pojištění, někteří si chtějí naspořit, jiní naopak peníze investovat. A samozřejmě je tady možnost, že splácíte několikeré dluhy, karty, úvěry a potřebujete pomoci s oddlužením.

Finanční a pojišťovací makléř - Lenka Lusková

Pokud se vás týká alespoň jeden z popsaných problémů, neváhejte a vyhledejte si osobního majetkového, finančního poradce či analytika. Například v** okrese Písek** vám doporučujeme obrátit se na firmu paní Lenky Luskové. Firma sídlí na adrese Putim 210. Paní Lenku Luskovou můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 604 481 677, Dříve byla paní Lusková k zastižení také na emailu lenka.luskova@ovbmail.cz., tento email bude rušit, proto ji kontaktujte již na nové emailové adrese lenkal.9@seznam.cz.

Paní Lenka Lusková vám dokáže vyřešit vaši finanční situaci, protože se vždy zaměřuje na individuální podmínky daného klienta. Provede analýzu rodinných financí a nabídne vám konkrétní řešení i spolupráci do budoucna. Neváhejte a využijte této možnosti, paní Lenka Lusková zajišťuje pojištění jak životní tak investiční, úrazové, pojištění dětí,aut, penzijní připojištění, stavební spoření, dokáže vám poradit v případě, že nemáte pro sebe výhodné pojištění tak, že vám celé smlouvy předělá tak, aby jste byli spokojeni, dále vám vyřídí hypotéku,poradí vám jak investovat atd., a to vždy s ohledem nejen na vaši aktuální potřebu, ale ohlídá vaše finance i do budoucna.

K čemu využijete finančního poradce?

Možná si ani nedovedete představit, jaké výhody pro vás může mít váš osobní rodinný finanční poradce. Pokud mu svěříte správu vašich rodinných finančních prostředků, můžete si být jistí, že se vám postará jednak o základní zabezpečení a dále vám hlavně může pomoci vydělat peníze. Vezměme si ale vše popořádku. Váš osobní majetkový poradce vás může zastupovat při jednání v bance, v pojišťovně, může za vás zprostředkovávat obchody na finančním trhu a v jiných situacích. Jistě jste mnozí z vás zažili nepříjemné „výslechy“ na ulici, kdy vás zastaví takzvaný finanční poradce a snaží se vám nabídnout určitý finanční produkt. Někteří vám telefonují na váš osobní mobilní telefon, protože získali kontakt od některé z marketingových společností, jiní vám dokonce zvoní na byt a chtějí se pozvat dovnitř. Tito poradci vám ovšem nechtějí pomoci. Chtějí samozřejmě vydělat sami sobě. Obvykle totiž pracují na živnostenský list pro jednu výhradní finanční společnost – určitou banku, konkrétní pojišťovnu, či penzijní fond. Takže takový člověk vám ani nemůže nabídnout produkt, který je nejvhodnější pro vás a který vám pomůže. Naopak vám nabídne buď produkt dané společnosti, kterou zastupuje, nebo pokud zastupuje více společností, jednoduše vám bude nutit uzavřít smlouvu na produkt, ze kterého následně získá nejvyšší provizi.

Proto vám můžeme doporučit poradit se u takového analytika, kterým je například paní Lenka Lusková z Putimi, který spolupracuje s více finančními společnostmi. To, že paní Lusková spolupracuje s finanční společností OVB, v praxi znamená, že získává informace z finančních a peněžních trhů přímo od profesionálních analytiků, která tato společnost zaměstnává. Může tak získávat aktuální informace a sledovat nejnovější zprávy vydávané jednotlivými peněžními a pojistnými ústavy a s pomocí profesionálů na řešení rodinné situace vám nabídnout takové podmínky, které budou pro vás a vaši rodinu ideální. Nemusíte mít tudíž obavy, že vám bude podstrčena nevýhodná pojistka, nebo že si sjednáte příliš drahý spotřebitelský úvěr nebo hypotéku. Základem všeho je pojištění. Pojištění majetku a hlavně vašeho života, zejména pokud jste živitelem rodiny. Byla by vaše rodina schopná udržet si životní standard v případě, kdybyste přišli o jeden z příjmů? Udržet chod domácnosti a splácet dluhy? Protože pojištění představuje široký tématický okruh, budeme se dále zabývat alespoň vybranými základními oblastmi, které by měla mít ošetřena každá domácnost.

Proč byste si měli pojistit majetek?

Pokud máte rodinu, měli byste se postarat o to základní – zajištění. Máme zde na mysli samozřejmě pojištění vlastního majetku. Musíte myslet na možnost, že může dojít na vašem majetku ke škodě, či dokonce k odcizení. Dokázali byste jednoduše nahradit ukradený automobil, nebo vykradenou domácnost? Možná se vám už někdy stalo, že vás vytopil soused. Pokud se to nestalo vám, tak vašim známým určitě ano. Voda dokáže napáchat velké škody a vysušení podlah a zdí, nová výmalba něco stojí. Škody na majetku vám ale mohou způsobit přírodní živly, které předvídat nemůžete a jejich působení nijak neovlivníte. U všech těchto případů ale můžete pomoci vyřešit eventuální následky. U pojištění majetku tedy mluvíme o pojištění domácnosti a nemovitosti.

Důvody, proč si pojistit domácnost

Když si pojistíte domácnost, při vzniklé škodě kontaktujete pojišťovnu, u které máte sjednanou pojistnou smlouvu, a ta už vás navede, co máte udělat, abyste byli co nejdříve finančně odškodnění a dostali jste sjednané pojistné plnění. Sjednáním pojištění domácnosti kryjete dvojí riziko, které může nastat: riziko krádeže a loupeže, jak už bylo uvedeno výše a riziko živelných pohrom. Veškeré přesné podmínky, jako např. na který majetek se pojistka vztahuje a které druhy živelných pohrom budou odškodněny, definuje konkrétní pojistná smlouva. Tyto podmínky byste si měli prostudovat před uzavřením smlouvy, ovšem kvalitní finanční poradce vás na vše předem upozorní a veškeré detaily vysvětlí. Záleží však na tom, aby věci, které jsou součástí vaší domácnosti a na kterých vám záleží, aby byly pojištěny před uvedenými riziky, byly v pojistných podmínkách definovány. Pojištění majetku nabízejí téměř všechny pojišťovny, ale nabízejí různé podmínky. Abyste se dokázali v jednotlivých nabídkách zorientovat, museli byste pročíst kvanta odborných a reklamních materiálů jednotlivých pojistných ústavů a stejně byste asi nedokázali vybrat tu nejvhodnější variantu. Právě od toho je tu váš rodinný finanční poradce. Ten vám vybere ideální pojistku a vy se nebudete krátit o drahocenný čas, který můžete trávit s rodinou nebo prací, nebo odpočinkem.

Pojištění nemovitosti – k čemu slouží?

Pojištění nemovitosti je nutné odlišit od pojištění domácnosti, přestože se někomu může význam zdát totožný. Při pojištění nemovitosti pojišťujete rizika související se škodami na vašem rodinném domě, bytě, garáži, chatě a dalším typům objektům, které potřebujete ochránit. I zde platí, že škodě, jakou představuje živelná pohroma, zabránit nemůžete, ale zmírníte finanční následky a urychlíte řešení škod tím, že se proti tomuto riziku pojistíte. Zajišťujete se i proti druhému riziku – loupeži a krádeži, avšak tato rizika můžete eliminovat a je to dokonce nutné i dle pojistných podmínek, abyste mohli dostat finanční odškodnění od pojišťovny, u které jste pojistku uzavřeli. Znamená to, že nesmíte nechávat objekt nechráněný a otevřený možným zlodějům. Určitě je vhodné používat co nejvíce způsobů zabezpečení, zavírat okna, zamykat dveře, brány, dnes si lidé dokonce běžně nechávají instalovat různé typy elektrických zabezpečovacích systémů. Těmi jsou například alarmy, sirény a kamerové systémy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14851 (rodina-finance.cz#23198)


Přidat komentář