Bankovní i nebankovní hypoteční úvěry

Zvažujete nákup nemovitosti, ať už bytu, rodinného domku, chaty, chalupy? Nemáte však potřebnou výši financí? Jedna z možností je hypoteční úvěr, díky kterému se Vaše přání o novém bydlení, může rychle splnit.

Co je to hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr patří k finančnímu produktu, úvěru, který Vám bude poskytnout, pokud zastavíte nemovitost. Jedná se o dlouhodobý úvěr poskytnutý na investice do nemovitosti, a to na území ČR, případně členských států EU. Základní podmínkou, abyste získali úvěr je dosažení věku 18 let (maximální horní hranice pro získání úvěru je většinou 65 let), kromě toho je důležité, abyste měli trvalý pobyt na území ČR, a jak již bylo v úvodní větě sděleno, musíte ručit určitou nemovitostí.

Co je možné financovat hypotékou?

Hypotékou je možné financovat bytovou jednotku; rodinný dům; stavební pozemek; chatu; rekreační chalupu; rekreační domek; nemovité příslušenství jako je garáž, sauna, bazén, vše, co je součástí nemovitostí. Doba splatnosti hypotéky se pohybuje do 5 do 40 let. Každopádně je však nutné hypotéku splatit nejpozději do 70tli let Vašeho věku.

Oslovte finančního poradce pro hypoteční úvěr

Vybrat hypoteční úvěr není jednoduchou záležitostí, jenom vyznat se v terminologii je kolikráte velmi složité. Proto je velmi vhodné, pokud budete uvažovat o hypotečním úvěru, poradit se s finančním poradcem. A proč? Zde je několik důvodů:

 • Finanční poradce má aktuální přehled o veškerých hypotékách, kdy Vám poradí a doporučí tu nejvhodnější.
 • Finanční poradce Vám podá kompletní informace o úvěrech – výhody, možnosti, rizika apod.
 • Finanční poradce Vám pomůže získat co nejnižší úrokovou sazbu.
 • Finanční poradce Vám vyřídí veškeré potřebné formality.
 • Finanční poradce má bohaté zkušenosti v oboru poskytování finančních služeb.
 • Finanční poradce Vám vybere nejvýhodnější hypoteční úvěr, vzhledem k poměru splátek a poměru Vašich příjmů.
 • Zajistí Vám nejvýhodnější podmínky, které budou šité přímo Vám na míru.
 • Nemusíte trávit hodiny na internetu, pročítáním nabídek od různých bank.

Přehled nabízených služeb

Nabídka služeb:

 • Životní pojištění – zajistěte sebe v případě nenadálé události – úrazu, dlouhodobé nemoci apod. Zajistěte Vaši rodinu; získejte finanční prostředky pro pozdější dobu, až budete v seniorském věku; poskytněte Vašim dětem možnost studovat na vysokých školách apod. Kromě toho se můžete těšit na garantované výnosy; možnost vyplácení naspořených částek ve formě penze aj.
 • Hypoteční úvěry – rádi byste si pořídili větší, lepší bydlení? Založili jste rodinu, ale byt, ve kterém nyní žijete, je, co do velikosti, uzpůsobení nevyhovující? Nemáte však (a která mladá rodina v dnešní době má) naspořené peníze v takové výši, aby Vám vystačili na pořízení nového bytu? Pak je zde možnost hypotečního úvěru, ať už ve formě bankovního nebo nebankovního, více se dozvíte v tomto článku.
 • Leasing nemovitostí – představuje alternativní způsob financování, kdy finanční poradce zprostředkuje leasing bytů ať už v osobním nebo družstevním vlastnictví, či rodinných domů. Potřebujete-li hotovost, oddlužit nemovitost, vyplatit exekuci, umořit více půjček…, pak právě leasing nemovitostí je tím vhodným řešením, které se Vám nabízí.
 • Stavební spoření – ač by se mohlo zdát, díky posledním událostem, že stavební spoření již není výhodným finančním produktem, není tomu tak. Stále patří mezi špičku, co se týče investování do bydlení, kdy navíc získáte každoroční výhodnou státní podporu. U stavebního spoření máte na výběr hned tři možnosti, po skončení spoření použít naspořené a zhodnocené peníze na jakýkoli účel, nebo si vzít překlenovací, či klasický úvěr.
 • Refinancování, konsolidace – zdá se Vám, že splácíte příliš vysoké měsíční splátky? Uzavřeli jste nevýhodné půjčky? Máte sjednaných hned několik půjček, čímž je pro Vás jejich jednotlivé splácení značně nevýhodné? Vyřešte Vaši situaci tzv. refinancováním, konsolidací půjček. Více Vám sdělí finanční poradce.

Koho oslovit

Můžete vždy očekávat profesionální přístup, empatii, slušné jednání, vstřícnost, tedy to, co by mělo být samozřejmostí, ovšem v dnešní době tomu tak bohužel není.

Firem, jenž nabízí finanční produkty je v současné době nepřeberné množství. Stačí si zadat na internetu například „hypotéky“, „hypoteční úvěr“, „stavební spoření“,…, a hned Vám vyjede nejen velké množství odkazů zmíněná témata, ať už ve formě novinek, článků, tak institucí, poradců, jenž Vám nabízí jejich sjednání. Jak si však vybrat vhodnou finanční instituci, finančního poradce, abyste byli spokojeni a nenalítli jen „určitému zprostředkovateli služeb“, kterému nejde ani tak o Vaše blaho a spokojenosti, i když se na první pohled tomu tak může zdát, jako o provizi a inkasování peněz za sjednání produktu?

 • Finanční poradce s Vámi vybere, zprostředkuje a uzavře vybraný produkt od A do Z, bez nutnosti chodit na pobočku.
 • Flexibilita při řešení Vašich potřeb                 .
 • Profesionalita – Zkušenosti – Odbornost - Kvalita a šíře poradenských služeb – komplexní finanční servis.
 • Objektivita – finanční poradce Vám objektivně poradí, který produkt pro Vás bude nejvhodnější.
 • Individuální přístup – finanční poradce Vám nabídne a přímo na míru „ušije“ produkt, který Vám bude vyhovovat, tj. nesetkáte se s bezhlavým uzavíráním smlouvy.
 • Spolupráce před, ale i po čas Vašeho sjednaného produktu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14842 (rodina-finance.cz#22498)


Přidat komentář