Originální dětské oblečení z Afriky

Správný výběr dětského oblečení není zrovna jednoduchou záležitostí. Určitě každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Zejména u těch nejmenších dětí bychom měli být zvlášť obezřetní a vybírat kvalitní oblečení ze zdravotně nezávadných materiálů.

Jaké by mělo být dětské oblečení?

** Oblečení** musí být odolné a jedním ze základních předpokladů pro dětské oblečení je snadná údržba. Při výběru oblečení dáváme přednost přírodním materiálům zejména bavlně. Dětské oblečení z bavlny odpovídá hygienickým požadavkům. Oblečení lze prát a žehlit i při vyšších teplotách. Oblečení pro děti by mělo být také veselé, hravé a dětem by se mělo líbit.

** **

Originální dětské oblečení - značka Hooligans Kids

Pokud hledáte originální oblečení pro vašeho potomka, mohla by vás zaujmout například značka Hooligans Kids. Hooligans Kids je originální značka dětského oblečení, která nabízí roztomilé oblečení s motivy safari. Vaše děti si toto barevné oblečení s motivy zvířátek jistě oblíbí. Na kapsách oblečení jsou z různých materiálů našity aplikace zvířátek. Oblečení tak děti určitě zaujme a stane se oblíbeným kouskem v dětském šatníku.

Značka Hooligans Kids vznikla v roce 1996 v jižní Africe. Založila ji Adri Jeffers společně s manželem Waynem a matkou Ninou. Veselé a roztomilé dětské oblečení si velmi brzo získalo oblibu po celém světě.

Zvětšit fotografii - Bodýčko s nohavičkami - lvíček
### Výrobní materiál značky Hooligans Kids

Pro značku Hooligans Kids je na prvním místě bezpečnost dětí. Hlavně miminka a malé děti strkají do pusy všechno, co jim přijde do ruky. Proto je zejména zapínání na oblečení značky Holligans kids vyrobeno z odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Všechny druky a patentky jsou pevně spojeny speciálními stroji vyrobenými v Itálii. Jsou zabezpečeny tak, aby nedošlo k uvolnění a snížilo se tak riziko možného spolknutí dítětem. Knoflíky na oblečení odpovídají nejnáročnějším požadavkům a neobsahují olovo, nikl nebo jiné zdravotně závadné látky.

Veškeré materiály, ze kterých je oblečení značky ušito, jsou vybírány s velkou pečlivostí. Použité matriály neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro etikety obsahující údaje o údržbě výrobku firma používá hedvábí, aby štítek děti neškrábal.

Zvětšit fotografii - Plážový obleček africká chobotnice
Na oblečení značky Hooligans Kids nenajdete šňůrky nebo gumičky. Ty se z bezpečnostních důvodů nepoužívají.  Nové capáčky mají pogumované protiskluzové body na šlapkách, aby na podlaze neklouzali. Capáčky značky Hooligens kids tak zajišťují dětem bezpečnost a stabilitu při prvních krůčcích.

Veškeré dětské oblečení značky Hooligans Kids je vyrobeno ze 100% bavlny jihoafrického původu. Takto vyrobená bavlna se barví do specifických odstínů. Obarvená tkanina se dokončuje pomocí změkčovačů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Kromě bavlny jsou některé části oblečení vyrobeny z polyesteru.

Dětské oblečení - Fair trade

Veškeré dětské oblečení značky Hooligans Kids je vyráběno ve smyslu tržního přístupu fair trade. Cílem obchodní politiky Fair trade je pomoci malým producentům zejména třetích zemí. Proto je zboží značky Hooligans kids vyráběno z textilií,  které pochází z továren  znevýhodněných producentů. Na výrobě kvalitního značkového oblečení Hooligans Kids se podílejí nejen malí výrobci, ale například sociálně ohrožené skupiny. Oblečení šijí například ženy, které jsou oběťmi domácího násilí nebo ženy, které z různých důvodů nemohou vychovávat své vlastní děti. Společnost Hooligans Kids chce těmto ženám pomoci získat respekt a najít ztracenou sebedůvěru.

Zákazník, který si koupí výrobek značky Hooligans Kids má jistotu, že při výrobě nebyla porušována základní práva pracovníků. Každý zaměstnanec byl za svou odvedenou práci spravedlivě odměněn.  Společnost  Hooligans Kids si cení práce svých zaměstnanců. Pracovníci jsou firmě věrni a 98 % z nich pracuje ve firmě více než deset let. Společnost odmítá zaměstnávat děti.

Veškeré oblečení je chráněno ochrannou známkou. Každý výrobek společnosti Hooligans Kids je registrován a opatřen světově využívaným čárovým kódem EAN 13.

miminko

### Internetový obchodwww.z-afriky.cz

Dětské oblečení prodává více než 350 nezávislých prodejců po celém světě. V dnešní době můžete dětské oblečení značky Hooligans kids koupit nejen v jižní Africe, ale také třeba v Kanadě, Spojených státech Amerických, Austrálii i v Evropě. Nově dětské oblečení této značky seženete také v České republice a to v internetovém obchodě www.z-afriky.cz.

Nabídka originálního dětského oblečení - eshop www.z-afriky.cz**

**

V nabídce eshopu www.z-afriky.cz najdete spoustu kvalitního oblečení značky Hooligans Kids různých velikostí. Veškeré zboží z internetového obchodu je rozděleno do několika kolekcí s hravými a originálními názvy.

Pro ty nejmenší miminka můžete vybírat oblečení z kolekce afričtí mrňousci. Můžete pro své nejmenší koupit například body, dupačky, trička s krátkým i s dlouhým rukávem.  Pokud se chystáte navštívit kamarádku, která právě porodila, můžete jí koupit oblečení v dárkovém balení. Oblečení je zabaleno v dárkové krabičce vyrobené z přírodního papíru. Kromě oblečení je v balíčku také malé plyšové zvířátko.

Pro chladné období je určeno dětské oblečení z kolekce Africká zima. V této kolekci najdete mikiny, legíny, overaly nebo dupačky. Oblečení je vyrobeno z kvalitního fleecu, který děti zahřeje i během zimních procházek. Oblečení z této kolekce je určeno holkám i klukům od 1 do zhruba 7 let věku.

Kuk oranžová
### Kolekce dětského oblečení

V kolekci s názvem africké dobrodružství najdete oblečení nejen pro miminka, ale i pro starší děti. Kromě letních triček a oválků s krátkým rukávem v kolekci najdete také teplejší fleecové oblečení.

Hlavně pro letí slunečné dny je určena kolekce africké šplouchání. Z této kolekce můžete vybírat oblečení pro kluky i holky. Dětské oblečení v této kolekci je vyrobeno ze speciálního materiálu s obsahem UV faktoru SPF40. Tento vysoký faktor ochrání vaše dítě před škodlivými slunečními paprsky.

Obzvlášť rafinové a hravé oblečení, které budou vaše děti milovat, najdete v kolekci afrika v kapse. V této kolekci značky hooligans kids najdete například body s motivem stanu na přední straně. Stan můžete podle libosti otevřít a zavřít. Pokud ho otevřete, vykoukne na vás malé lvíče. Malí kluci si také určitě oblíbí rafinované tričko se stromem. Kmen je na zip, pod kterým je schovaný lev.Stejně zajímavé a originální kousky také najdete v kolekci africká nálada nebo africké příběhy.

Firma Hooligans V Kids nevyrábí jen oblečení, ale také látkové panenky. Ruční výroba těchto typických látkových panenek byla zahájena v roce 2008. Panenky Hooligans Kids jsou vyrobeny africkými ženami a každá je originál. Každá panenka je podepsána osobou, která ji vyrobila. Panenky Hooligans Kids jsou vysoké buď 50 nebo 75 cm, jsou vyplněny dutým vláknem, Vlásky z bavlny a oblečeny jsou do šatů ušitých ze zbytků africké bavlny.

Vhodný dárek pro miminko

Pokud se tedy chystáte nakoupit oblečení pro své dítě nebo hledáte vhodný dárek pro čerstvě narozené miminko kamarádky nebo příbuzné, podívejte se na stránky** internetového obchodu www.z-afriky.cz**. Ze široké nabídky kvalitního a originálního dětského oblečení jihoafrické značky Hooligans Kids si určitě vyberete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14777 (rodina-finance.cz#22620)


Diskuze a zkušenosti

Lenka Nohejlová | 16.02.2011 20:21
Velmi milé překvapení ... Před dvěma týdny jsem zkusila objednat pár věciček z e-shopu pro svou dcerku a byla jsem velmi mile překvapena. Tak kvalitní a hezké oblečení jsem již dlouho neviděla. Vřele dopuručuji. Lenka


Přidat komentář