Dřevěné pokladničky a hračky

Dřevěné hračky jsou nádherným dárkem pro naše děti. Nejen, že nádherně voní, ale také rozvíjí dětskou fantazii. Tyto hračky jsou vhodné hlavně pro nejmenší děti, ale i pro celou rodinu.

Je lepší plastová nebo dřevěná hračka?

Pokud se rozmýšlíme, zdali vybrat hračku ze dřeva, nebo z plastu, měli bychom se zamyslet také nad tím, co který materiál dětem přináší. Jestliže si vezmeme plastovou hračku a dřevěnou, vždy poznáme, značný rozdíl. A to nejen na omak, ale hlavně podle vůně. Plast je nevábná vůně, kdežto dřevo je vůně života a darů země. Tak jako to cítíme my, to cítí i naše děti. Naučit děti vnímat vůni dřeva, je jako bychom je učili číst a psát

Dřevěná hračka nejen že krásně voní, ale také rozvíjí dětskou fantazii a jejich hmat. Jsou to dva velmi důležité vjemy. Ale také nejdůležitější potřeby, pro rozvoj inteligence, vnímání a citu, v životě. Pokud si vezmeme do ruky plastovou a dřevěnou hračku, ihned dospělý jedinec pozná značný rozdíl. U dřevěné hračky nejsou ostré a ploché hrany, kdežto u plastových je to naopak. A to samé je vhodné naučit vnímat i děti.

Historické dřevěné hračky pro děti

Pokud máte doma kluka, který si rád hraje na vojáka, potom máte možnost z výběru historických zbraní a vojáčků. Můžete mu sestavit i celou armádu. Váš syn si tak bude hezky hrát a zároveň se učit historii. Za Vaší pomoci, bude vnímat i to, jak se dříve bojovalo. Tyto historické hračky jsou například různé druhy děl, vojáčků, domků, věží a autíček.

Dřevěné stavebnice pro děti

Pokud chcete děti naučit sestavovat různé domečky, jsou tyto stavebnice ideální. Můžete je naučit, jak správně postavit například domky. Vaše dítě se pomocí této stavebnice již od malička naučí vnímat architekturu. Můžete ho tento obor podvědomě učit a třeba se mu  architektura zalíbí i v dospělém věku. Tyto stavebnice obsahují veškeré příslušenství. Jejich možnosti jsou i takové, že si můžete vybrat mezi slepovacími stavebnicemi, nebo rozkládacími. Slepovací stavebnicí si může dítě udělat krásnou dekoraci do svého pokojíčku a to zcela samo.

Dřevěné puzzle pro děti

Puzzle je nádherná hračka, pro děti. Pomocí puzzle naučíte dítě vnímat barvy, které se k sobě hodí a také skládat celé obrázky. Dítě si tak bude vštěpovat do paměti, jak sestavovat správně barvičky, které patří k sobě. A také jak sestavit celý obrázek. Je to hračka, která rozvíjí jeho vnímání. Tyto puzzle jsou vhodné už pro děti od 3 let, kde si můžou sestavit například pohádkové postavičky.

Dřevěné produkty pro hraní i dekoraci

Dřevěné produkty můžete použít nejen, jako hračku, ale také jako dekoraci. Za pomoci dřevěných kuliček naučíte dítě, jak vypadá třeba bukové nebo topolové dřevo. Tyto kuličky jsou brány jako rozvíjení dětské inteligence a vnímání přírody. Z dřevěných produktů si můžete také vybrat různé dřevěné svícny. Nebo klapačku, která učí dítě rozpoznávat určité zvuky. Všechny tyto produkty, mají daný účel k využití, jak pro děti, tak také pro dospělé.

Hlavolamy

Hlavolam je skvělá hračka nejen pro děti. Například takový ježek v kleci, dokáže potrápit každého z nás. Jsou to hračky, kde se dokonale rozvíjí inteligenci a zároveň zapojují dětský mozek tak, aby více přemýšlel. Pro děti jsou tyto hračky oblíbené, protože se snaží, aby přišli na to, jak hlavolam rozebrat. Tyto hračky jsou také vhodné pro postižené děti.

Dětský dřevěný nábytek do dětského pokojíčku

Dřevěný nábytek je nádherným doplňkem dětského pokojíčku. Vaše děti si ho zamilují. Veškeré židličky, stolečky, lampičky, tabule a věšáky jsou vyráběny ve formě všech dětských postaviček, různých motýlů a květin. Rozmanitost barev je sladěna tak, aby ozdobily každý pokojíček. Dětský nábytek je také dobrou inspirací do školek a zdravotních zařízení. Pomocí tohoto nábytku budou do těchto zařízení děti rádi chodit.

Dekorace do dětských pokojů

Pokladničky, metry, závěsné kotouče, hodiny, knížky, fotorámečky a mnoho dalších dřevěných dekorací, jsou nádhernou ozdobou každého pokojíčku. Děti se tak budou cítit jako v pohádce a budou si v něm rádi hrát. Všechny dekorace jsou propracované do detailů. A to dělá z těchto dekorací efektivní design.

Dřevěná divadla pro děti

Mají Vaše děti rádi pohádky, potom jim pořiďte dřevěné divadélko. Budete tak moci si s nimi hrát a zároveň jim vyprávět pohádky. Děti tuto variantu hraní mají rádi, protože jsou stále s Vámi v kontaktu.

Hudební dřevěné nástroje

Chcete, aby Vaše dítě hrálo na nějaký hudební nástroj, nebo máte doma astmatické dítě. Tyto hudební nástroje naučí děti nejen hrát a vnímat hudbu a tóny. Ale také jsou velmi ideální pomůckou pro děti trpící dýchacími problémy. Například flétna dokáže velmi dobře dětem s těmito problémy pomoci.

Dřevěné houpačky a hračky na zahradu

Různé druhy houpaček, hraček nebo zahradního nářadí. To vše obsahuje tento sortiment. Jsou to věci, které jsou potřebné, abyste měli své děti stále na očích a mohli být v kontaktu s přírodou. A takový malý zahradník, je přeci ideálním pomocníkem.

Magnetické stavebnice

Dalo by se říci, že tyto magnetické stavebnice jsou ideální hlavolamy. Jejich složení je úžasné v tom, že vytváří různé mozaiky, které jsou spojeny magnety. Tyto stavebnice jsou ideálním dárkem pro každého jedince bez rozdílu věku, který si rád hraje.

Kamenné stavebnice Anchor

Pomocí těchto stavebnic si můžete postavit například dokonalé opevnění, hrady, zámky a podobně. Jsou vhodné pro děti od 3 let. Dítě se tak učí, jak správně postavit tyto honosné budovy, přesně podle pravidel. Ideální stavebnice pro kluky i tatínky, které je zajisté okouzlí.

Kuličkové dráhy pro dětský postřeh

Kuličkové dráhy posilují dětský postřeh. Jsou také velmi uklidňujícím prostředkem. Tyto kuličkové dráhy jsou nejen dřevěné, ale i technického typu. Jsou vhodné jako dekorace do pokojíčků a kanceláří. Můžete si je sestavovat a tak rozvíjet nejen dětskou fantazii, ale i Vaší. S těmito drahami se zajisté děti nudit nebudou a ani Vy dospělí.

Dřevěné společenské hry

Dřevěné společenské hry jsou pro celou rodinu. A to v podobě domina, šachů, sudoku, minigolfu, obrázkových desek a mnoho dalších. Můžete si tak hrát nejen celá rodina, ale také s Vašimi přáteli. Tyto hry děti milují stejně, jako divadélka. A to proto, že jste s nimi stále v kontaktu. Společenské hry rozvíjí dětskou fantazii a trpělivé zaměření se na určitou věc.

Další velmi atraktivní nabídkou online obchodu hracky.azeshop.cz jsou různé moderní hračky, které také rozvíjí dětskou fantazii. Jsou to například: neodymové magnety, moderní dárky, šokující dárky, roboti, solární stavebnice, pěstitelské dárky, relaxace, svíčky, interaktivní hračky. Veškeré tyto hračky ať už dřevěné nebo moderní Vás i děti zajisté okouzlí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14783 (rodina-finance.cz#22766)


Přidat komentář