Dřevěné hračky pro děti

Jistě si je pamatujete sami ze svého dětství - byly dřevěné, krásně barevné, měli jsme je moc rádi. O čem že je řeč? Samozřejmě o hračkách našeho mládí - o hračkách ze dřeva. Pojďme spolu zapátrat, zda jsou na trhu ještě dnes.

Objevte znovu svět dřevěných hraček

Mnozí z nás je pamatujeme. Vzpomínáme na ně s nostalgií a láskou. Proč? Dřevěné hračky totiž představují svůj osobitý svět. Vyzařuje z nich teplo, tak nějak podvědomě cítíme, že strom, z něhož byla hračka vyrobena byl živý. Ten pocit se prostě nedá dřevěným hračkám upřít a proto je tolik milujeme. Dřevěné hračky podporují dětskou fantazii, jejich představivost a toleranci k životu. Proto se dřeva lidé tak rádi dotýkají. Zkusme se společně podívat, zda i dnes nalezneme tak krásné dřevěné hračky.

Proč hledáme dřevěné hračky?

Různých** hraček pro děti** jsou dnes plné obchody. Hračky jsou to krásné, plné barev. Pro kluky se vyrábí spousty autíček, vojáků či pravěkých ještěrů. Holčičky si mohou vybírat z nepřeberného množství různých panenek, které mrkají, mluví nebo se dokážou i počurat. Vše je atraktivní, nablýskané, pestré, ale - plastové, umělé, neosobní. Myslíte si, že si vaše dítě vytvoří k plastové hračce dlouhodobější vztah? Vyzkoušejte to sami - nabídněte svému dítku obyčejný dřevěný špalíček nebo kus plastu. Co myslíte, že si vybere?

Nákup dřevěných hraček

Pokud trochu zapátráme po tom, jaká je dnes na trhu s dřevěnými hračkami situace, nebudeme zastírat, že není až tak růžová. Možná budeme trochu zklamáni tím, jak je trh zaplaven plastovými výrobky, zejména z Asie. Naštěstí ale existují prodejci, kteří se této konkurence nezalekli a jdou vlastní cestou - nabízejí pro naše děti kvalitní krásné dřevěné hračky. ** **

Nabídka dřevěných hraček na internetu

V internetovém obchodě nakoupíte výhodně dřevěné hračky všech velikostí, barev a tvarů, jaké si jen lze představit. Ať už máte doma batole nebo odrostlejší děti, všechny jsou stejně hravé. Vaši kluci či holky je jistě ocení. Podívejme se na nejzajímavější a nejprodávanější nabízené hračky ze dřeva:

  • Dřevěný autojeřáb - který s kluků by odolal stavět s tak krásnou hračkou
  • Dřevěná kuchyňka - mít vlastní nábytek pro panenky je snem každé holčičky

  • Dřevěná farma - krásný soubor hraček, v němž je například dům, stodola, studna a spousty zvířátek

  • Dřevěná zvířátka k farmě - ať už je to koník nebo kravička, děti prostě milují zvířátka
  • Človíčci - originální nápaditá dřevěná hračka malého človíčka vaše dítě prostě musí nadchnout
  • Dřevěné panenky k domečku - roztomilá rodinka barevných panenek. Žádný plast - poctivé dřevo
  • Dřevěné skládačky - velice důležité hračky, které rozvíjí dovednost rukou vašeho dítěte
  • Barevné dřevěné kostky - nezbytná dřevěná hračka pro vaše dítě - rozvíjí dovednost a fantazii

Co dřevěné hudební nástroje?

K aktivnímu** rozvoji dítěte** patří kromě různých barevných dřevěných skládaček nebo stavebnic také hudební nástroje. Dopřejte vašemu chlapečkovi či holčičce možnost rozvíjet se i po hudební stránce. Mechanické plastové hračky, na které se dítě pouze dívá nebo je jednoduše ovládá a ony pak pouze vyluzují zvuky nejsou k ničemu. K rozvoji dítěte je třeba přistupovat aktivně. Samo dítě musí poznat, jak vlastní zvuk vznikl a musí se jej pokusit vytvořit samo, nejlépe pomocí dechu. Dechové hudební nástroje navíc podporují zdravý vývoj dýchacích orgánů.

Dřevěné loutkové divadlo** **

Další vítanou nabídkou je bezesporu dřevěné loutkové divadlo. Děti prostě milují divadlo a pohádky. Zahrajte jim jejich oblíbenou pohádku a odměnou vám budou rozzářené dětské oči. S dřevěným loutkovým divadlem vám to půjde samo. Součástí divadla je mnoho dřevěných loutek, jako jsou oblíbené postavy: královna, král, princezna, princ, maminka, tatínek, kluk nebo holka. A pokud si budete přát další pohádkové postavy do svého divadla, můžete je přikoupit. Na svoji roli se těší například: dřevěný čert, kašpárek, Karkulka, vlk a další báječné dřevěné loutky, oblečené ve slušivých kostýmech.

Co pro děti dřevěné hračky znamenají?

Zkusme se navrátit s našimi drobečky do dětství, kdy nám ke hře stačilo několik dřevěných kostek a byli jsme štěstím bez sebe. Ponořme se do fantazie a pusťme uzdu své představivosti při stavění domů z dřevěných stavebnic. Právě dřevěné hračky to dokáží. Rozvíjejme v dětech pomocí dřevěných hraček jejich vlastní fantazii.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14779 (rodina-finance.cz#22671)


Přidat komentář