Dětská oslava - okres Uherské Hradiště

Chystáte své ratolesti oslavu nebo jinou párty a chcete, aby byla výjimečná? Nechte si poradit od profesionálů a svěřte jim výběr místa i volbu charakteru oslavy. Můžete vše kontrolovat, ale přesto nebudete mít mnoho práce se zařizováním.

Organizace dětské oslavy

Děti mají různá přání a specifika jejich potřeb se liší. I když se jedná o vaše dítko, o které se staráte, tak nikdy nemůžete dopředu vědět, jakou podobu oslavy si představuje a co je zrovna v dětském světě trend. Odborníci, jejichž pracovní náplní je sledovat, co děti zajímá, pak mají lehčí úkol než vy. Vemte si je na pomoc a uspořádejte párty, na kterou budou vaše děti dlouho vzpomínat.

Služby firmy organizující dětské oslavy

Uspořádat dětskou oslavu není nic jednoduchého. Stojí vás to hromadu času, peněz a někdy i nervů. To vše lze eliminovat, pokud si najdete profesionály, kteří tak učiní za vás. Nebojte se finančních výdajů. Odborník zase zná jednotlivé možnosti jak vám zajistit levnějěí služby, než kdybyste za ně platili normálně.

Profesionálové vám poradí, jak zaujmout nejen své dítě, ale i jeho kamarády, kteří tam budou rovněž přítomní. Firma vám zajistí spolehlivé a bezpečné rekvizity, které dětem nijak neublíží.

Výběr programu dětské oslavy

Zabavit děti je mnohdy nadlidský úkol. Nelze po celou dobu oslavy nést jednu linii programu, protože u toho začnou děti dělat neplechu a ještě se mohou třeba zranit nebo vytratit. Musíte vymyslet více druhů zábavy, které se budou vzájemně prolínat. Vzhledem k věku, zaměření oslavy a jiných aspektů, tak odbronící přihlédnou k podobě celkové náplně akce, kterou si vy jako klient pak budete moci užívat společně s dětmi. Profesionalita je zde samozřejmostí a vy si nemusíte dělat starosti s tím, že by to děti nijak nebavilo, protože i eventuální krizové plány jsou rovněž v záloze.

Tipy na dětskou oslavu

Zkuste bublinkový mejdan, kdy se za přítomnosti klauna budou děti oddávat bublinám z bublifuků, které jim firma poskytne. Zábava, kterou vy pamatujete z dětských let, dětem ukáže hravost a radost ze společného prožívání chvil s kamarády.

Pokud chcete podpořit kreativitu dětí, tak nechte klauna, ať přinese balonky různých tvarů barev a rozměrů. Pomocí nich si děti budou moci hrát různé hry, jak se klasickým balonkem dělá, ale stejně tak si budou moci tvarovat různá zvířátka a jiné objekty. Tím se rozvíjí jejich představivost, tvořivost a kreativita. Svá díla si pak budou moci děti na památku samozřejmě nechat.

Malování na obličej je další možností, jak si užít mejdan. Jistě to znáte nejen z vlastních dětských let, ale i u ratolestí můžete pozorovat, jak na sebe patlají různé hmoty. Barvy, které jim budou poskytnuty, jsou samozřejmě zdravotně nezávadné, tak nebude vadit, když si dítě trochu lízne. Navíc jsou barvy i protialergenní, tak je snese i citlivá pokožka. Podpořte tak výtvarné cítění nejen svého dítěte, ale i jeho kamarádů.

Rovněž se nabízí různé hry a soutěže, které vyburcují dítě k aktivitě a určité dravosti, která se mu v životě bude velmi hodit.

Můžete využít i služby, kdy se bude organizovat speciální cirkusové vystoupení. Nechte děti nahlédnout do manéže, kdy 45-ti minutová přehlídka opravdových cirkusových umělců zanechá v dětech nezapomenutelný zážitek.

Půjčovna rekvizit pro dětskou oslavu

Nejen klasické balónky, čepičky, pentle, pestré nádobí nebo zajištění maskotů je třeba k dobré zábavě dětí. Vyjde vás to samozřejmě levněji, než kdybyste něco takového kupovali. Jedná se o karnevalové kostýmky, masky, ale třeba i stan, do kterého se děti naženou nebo jim můžete poskytnout tolik oblíbený skákací hrad, který je oblíbený jak mezi dětmi, tak i v řadách dospělých. Tato zábava je proto zaručená a určená k úspěchu.

Pronájem prostor pro dětskou oslavu

Nemáte tak velký byt, nebo nechcete, aby se vašem domě udála případná spoušť? Můžete si rezervovat jiné prostory, kde se děti vydovádí. Salónky či sály, které budou vhodné pro ratolesti, to je maličkost. Stejně tak se dohodne občerstvení na oslavu, protože kuchyň restaurace je kvalitní a samozřejmě se skladba jídleníčku podřídí dětským potřebám.

Kolik stojí firma realizující dětskou oslavu?

Program pro děti se odhaduje tak na 2 hodiny. Od toho se počítá cena, ale lze se samozřejmě dohodnout i na jiné stopáži. Pokud bude program pro 1 až 5 dětí, tak počítejte 800 Kč na hodinu. 6 až 12 dětí vás vyjde na 1200 Kč na hodinu, za 12 až 20 dětí stojí 2000 Kč na hodinu a více jak 20 dětí vyjde na 3000 Kč na hodinu.

Další služby jsou pak např. půjčení kostýmů za 50 Kč, pronájem party stanu od 2000 Kč a výše, pronájem skákacího hradu je za 5000 Kč na den (v ceně je i obsluha, pojištění a doprava), létající lampiony stojí 100 Kč za kus, pozvánka podle vašeho návrhu vás vyjde na 200 Kč za 10 kusů, tričko s potiskem dle vašeho návrhu je za 250 Kč za kus a zapomenout nesmíme samozřejmě na narozeninový dort, který stojí v rozmezí 400 Kč až 600 Kč. Pokud bude přání dětského sektu, tak ten stojí 50 Kč za kus.

Připravte svému dítěti nezapomenutelný zážitek. Pokud jej bude sdílet s kamarády, tak se tím snadněji najde cesta k jeho přátelům, a pochopí, jak je důležité sdílet vazby s ostatními lidmi, což je do života velmi přínosné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14778 (rodina-finance.cz#22670)


Přidat komentář