Dětská oslava - okres Olomouc

Oslava narozenin, to se řekne! Po čem asi srdce Vašeho dítěte ze všeho nejvíce touží? Jiné touhy má prvňáček, jiné samozřejmě desetiletá slečna a naprosto odlišné bude mít čtrnáctiletý mladík. Inspirujte se našimi nápady, nebo oslavu svěřte profesionálům.

Bude mít Vaše dítě narozeniny?

Známe to všichni moc dobře. Pro malého oslavence je to ten nejdůležitější den v roce. Na narozeniny se těší dlouho dopředu. A má to tak být - napětí, očekávání, nadšení a radost. Slavnostní pocit v malé dušičce zůstane napořád. Pojďme narozeninový příběh pro vašeho potomka vytvořit společně.


S plánováním oslavy doporučujeme začít 3. týdny až měsíc dopředu!

Pět nejdůležitějších věcí, před začátkem oslavy:

  1. Vybrat si téma
  2. Udělat seznam hostů
  3. Zvolit si datum a čas
  4. Rozmyslet se, kde chcete oslavu uspořádat (dům, zahrada …)
  5. Vybrat jídlo, které se bude podávat, zvolit program a dekoraci

Téma: Zvolte téma, u kterého si jste jisti, že bude Vaše dítě bavit. Nejlepší je, se zeptat na jeho názor, jak by si oslavu představovalo. Pokud se jedná o překvapení, důkladně si rozmyslete, které téma na konec zvolíte.

Hosté: Chcete velkou oslavu nebo jen menší rodinou sešlost? Počet hostů je nejlepší si rozmyslet hned na začátku, odvíjí se od něj totiž zbytek akce. Pozvat byste měli lichý počet, když zahrneme oslavence, vytvoří se nám počet sudý, který je daleko lepší při hrách. Pokud už známe počet hostů, vytvoříme Vám pozvánky pro každého z nich.

Místo: Místu se meze nekladou. Oslava může probíhat v interiéru, exteriéru nebo je možné pronajmout prostory vhodné pro párty. Můžeme zajistit oslavu na nějakém zajímavém místě, nebo zařídit párty stan na zahradu.

Občerstvení: Občerstvení by mělo být pestré, originální a hlavně by mělo děti bavit. Menu vytvoříme podle toho, co má Vaše dítě rádo. Kromě klasických pokrmů.

Program: Každá správná oslava by měla mít program, aby se děti nenudili. Jak ale malé uličníky zabavit? Nabízí se spoustu možností. Každého určitě pobaví klasické dětské hry jako slepá bába, pantomima, tichá pošta a podobně. Pokud chcete něco pestřejšího, vsaďte na profesionálního baviče jako například klauna nebo kouzelníka.

Nebojte se uspořádat oslavu narozenin v duchu tematické dětské párty...

Oslava narozenin nebo párty pro děti by neměla být fádní. Děti milují hry a příběhy. Inspirací a tímat pro dětskou párty je hned několik - "Dětská párty pro malé fotbalisty", "Dětská western párty", "Dětská párty pro malé piráty", "Dětská princess párty" pro parádivé holčičky. Oslava narozenin může být také pojata jako karneval jen pro pozvané.

Oslava narozenin pro holky

Oslava narozenin na téma Hannah Montana, Princeznovská párty, nebo Barbie párty.

Má Vaše dcera ráda Barbie panenky? Ráda je s kamarádkami obléká, češe a hraje si s nimi? Potěšte ji oslavou narozenin v Barbie stylu. Oslava bude vedena v růžovém duchu, s Barbie motivy na talířcích, kelímcích či balóncích. Vstupenkou na takovou oslavu je samozřejmě panenka Barbie. Scénář oslavy je potom již jasný – panenky, oblečky, ozdůbky.

Oslava narozenin pro kluky

Má vaše dítě oblíbeného akčního hrdinu? Přál by si jim na chvíli být? Pokud plánujete párty jen pro chlapce – uspořádejte mu tuhle párty a nechte ho stát se na jeden den svým idolem. Na výběr je z mnoha postav. Stát se může Supermanem, Batmanem, Speidermanem, Zorem, Anakinem z Hvězdných válek nebo Indiana Jonesem.  Nezapomeňte že každý hrdina musí mít svůj převlek, aby skryl svou pravou identitu.

Miluje vaše dítě fotbal? Dívá se rádo na Olympijské hry? Obdivuje některého známého sportovec? Tak je tu párty přímo pro něj! Párty plná soutěží a sportovních výkonů. Děti se na takové akci zabaví a navíc je za splnění úkolu bude čekat sladká odměna s diplomem.

Univerzální oslava narozenin

Klauni, baleríny, krotitelé, artisti, to vše vytovří atmosféru Cikusu přímo u Vás doma. Na dekoraci použijeme nejrůznější barevné doplňky jako balónky, stuhy, či květiny. Cílem je co největší barevnost místnosti. Pro mlsaly bude k dispozici cukrová vata a barevný popcorn. Aby se všichni pobavili a ukázali co v nich je, připraví si každé dítě krátké představení, které charakterizuje jeho masku nebo můžeme zařídit profesionálního klauna.

**Z pohádky do pohádky

**

Když přesně nevíte, na které téma chcete oslavu uspořádat, je zde připravená varianta pohádkové párty. Každý si může vybrat kostým dle svých představ. Popelka, medvídka PÚ, želva Ninja nebo král, všechny tyhle masky vytvoří pohádkovou atmosféru a děti určitě pobaví.

Zvířátková párty

Každé dítě miluje zvířátka a není nic lepšího, než se jimi na chvíli stát. Proměňte své děti v pejska, tygříka nebo berušku a nechte upustit uzdu jejich fantazii. Očekávat můžete stylovou dekoraci a tématický jídelníček.

Indiánská párty

** ** Indiáni jsou tradiční dětští hrdinové.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14780 (rodina-finance.cz#22681)


Diskuze a zkušenosti

Milena | 20.02.2011 21:27
Oslava pro děti Moc pěkné nápady na oslavu :))).


Přidat komentář