Víkendové pobyty, cena a výběr

Nudný a všední víkend? Nemusí být, využijte volno k relaxačnímu či aktivnímu odpočinku tak, jako spousta lidí. A agentury rychle reaugují na poptávku na trhu. Výsledkem jsou kompletní balíčky, mezi kterými si vybere každý.

Relaxace o víkendu

Každý pracující člověk má dle zákona nárok na odpočinek. Spousta obyvatel pracuje přes týden a víkendy vyžívá k odpočinku, práci doma či na zahradě, sportu či jiným vlastním koníčkům a zálibám. Jestli však patříte mezi ty, kteří již takový stereotyp nudí, či z něj dokonce mají hrůzu, a nehodláte svoje volno jen tak prolenošit doma, je tu pestrá nabídka víkendových pobytů.

Takovéto služby nabízí většinou hotelové komplexy, které mají vskutku co nabídnout. Vydat se lze jak do zahraničí, tak samozřejmě i na jakýkoliv kout naší republiky.

Víkendové pobyty ocení lidé, kteří si na dlouhodobou dovolenou nepotrpí. Ano, jsou i tací lidé, kteří nedokážou celý týden jen tak lenošit na sluníčku či ve vodě.

Také se sem řadí lidé, kteří vyhledávají aktivní odpočinek. Převalování se na lehátku a občasné cákání se v moři není pro ně dost atraktivní. Potřebují zážitek, něco, co běžně nedělají a rádi by zkusili.

A nejen pro ně, ale i osoby, kteří z jakéhokoli důvodu dlouhodobou dovolenou vzít nemůžou, jsou tady atraktivní víkendové pobyty.

Víkendový pobyt oživí Váš vztah

Máte-li s partnerem či partnerkou dlouhodobé problémy, může je vyřešit víkendový pobyt. Na neutrálním místě, kde ani jeden nemá to své teritorium kam utéct a naopak místa, která mohou dýchat romantikou a tak vám snáze připomenout krásné začátky Vašeho vztahu. Nebo naopak si uvědomíte, že s tímto člověkem již nemáte mnoho společného a na další cestě životem byste raději pokračovali bez něj.

To platí i o otužování rodinných vztahů, kde v dnešní uspěchané době nemá mladá rodina na sebe tolik času, zejména pak rodiče pro děti. Na víkendových pobytech, jež často neplatíte za malé dítě, děti, si užije rodina sama sebe navzájem. Vaše děti budou mít nezapomenutelné veselé zážitky a večer, když unavené půjdou spát pak vy s partnerem romantický večer pro sebe.

To však není jediným plusem víkendového pobytu. Protože se před nedávnem téměř roztrhl pytel s nevšedními zážitky, nabízí je i agentury a hotelové komplexy v balíčku služeb za zvýhodněné ceny.

O víkendech můžete relaxovat a nechat se rozmazlovat masážemi, kosmetikou, a jiným zkrášlováním, také sportovat, hubnout, či zakusit adrenalin, seznámit se, naučit něčemu novému, vzdělávat se, a prostě užívat po svém v krajině, která je pro vás méně, či vůbec neznámá.

Na víkend s kamarádkou = dámská jízda

Snad každý nadevše miluje svou rodinu, ale i tak je potřeba si od ní na chvilku odpočinout. To samé platí o partnerském soužití. Že jste našly toho pravého, kterého byste nevyměnily za nikoho? To ale nevylučuje fakt, že si od svého partnera nepotřebujete oddychnout. A to nejlépe s nejlepší kamarádkou, se kterou si užijete dámskou jízdu po svém.

Můžete vyrazit jen tak na vlastní pěst, od agentur jsou však v nabídce víkendové pobyty s výstižným názvem dámská jízda. Užijete si víkend zkrášlováním, masážemi, sauny, plavání k tomu všemu plno dobrot a drinků, a jestliže si hlídáte váhu, či byste ráda zhubla, s kým jiným lépe, než s kamarádkou. Vyzkoušíte si aerobik, posilovnu, či v poslední době velice moderní spinning anebo velký hit - zumbu.

Večer se pak na zábavě můžete odvázat jako teenager.

Na víkend s partou kamarádů

Stejně bavit s partou kamarádů mohou i muži. Ti však nedychtí po relaxaci, hubnutí s přáteli a už vůbec ne po kosmetice.

Chlapi jsou ve své partě prostě jak malí kluci a čas strávený spolu potřebují také takto využít. Agentury jsou si tohoto faktu vědomy, a tak nabízejí pro skupiny mužů pobyty v přírodě, ať už v hotelovém komplexu, který je zasazen v přírodě, u lesa, anebo přímo na chatách a malých penzionech, které mohou účastníci volně využívat. Na programu většinou bývá paintball, závod na čtyřkolkách a další všemožné bitvy. Lze vyzkoušet snad všechny adrenalinové zážitky, jako skok padákem, bungee jumping apod. Večer pak lze relaxovat třeba v pivní lázni.

Víkendy pro rodiny s dětmi

Hotely myslí i na mladé rodiny s dětmi. Většinou za jedno, či úplně malé dítě vůbec neplatíte, ani za ubytování, taktéž stravu. Nejlepší je si k tomuto účelu vybrat hotelový komplex, který má bazén, jak venkovní, tak vnitřní, samozřejmě dětský koutek a menší tělocvičnu. Při různých příležitostech, jako jsou Velikonoce, dny dětí či vysvědčení jsou navíc připraveny speciální tematické programy. Děti mohou soutěžit, tvořit a něčemu novému se při zábavě naučit. Vy jako rodiče dětem pomoci a tak upevnit své vztahy.

Romantický víkend s partnerem

Skvělý víkend mohou prožít také zamilovaní. Nejpestřejší nabídka je v období Valentýna, nicméně ani v jiné termíny nemusíte být o romantiku ochuzeni. Program takového pobytu bývá sestaven z romantických večeří při svíčkách, růžích a čokoládovinek na pokoji, možností využití masáží, sauny anebo večerního koupání. Nesmí chybět výtečná vína a romantická hudba.

Relaxační víkend

Ať pro kámošky, rodiny, partnery či jednotlivce jsou připravovány relaxační pobyty. Nechte se rozmazlovat snad všemi** druhy masáží**, relaxujete v bazénu, vířivce či sauně. Dejte odpočinout své tělo a dopřejte mu kosmetická ošetření, úpravy. Hřejivé, detoxikační a vyživující zábaly jsou jen malým nakouknutím do této kategorie. Při relaxačním víkendu můžete využívat i služeb** solné jeskyně či polária**. Samozřejmě v případě, že je komplex, kde budete, ubytování obsahuje.

Sportovní víkend, nevšední zážitky

Pokud vysedáváte celé dny v kanceláři, jste z toho celí polámaní a uvolňující relax vám nic neříká, bude právě pro vás ideálním řešení strávit sportovní víkend. Spolu s jinými a neznámými účastníky můžete hrát míčové hry, oblíbený je také paintball, lezení po umělých stěnách či vyjížďky na skútrech a čtyřkolkách. Využívat lze také posilovnu, bazén, tělocvičnu s danými programy aerobiku, zumby apod. Je na vás, kterému sportu více inklinujete.

Poznáváme světové metropole - víkend v zahraničí

Všechny dosud zmíněné pobyty je lepší využívat v ČR, neboť se cestování ochudíte o potřebný čas. Co však u nás dělat nemůžete, je prohlídka světových měst. Pro lidi zvídavé ideální. Nejoblíbenější města jsou Řím, Paříž a naše Praha. Víkendový pobyt je sestaven tak, abyste využili čas k prohlídce a návštěvě nejvýznamnějších míst vybrané metropole, ochutnali typickou národní kuchyni a nakoukli do kultury tamějších obyvatel.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14690 (rodina-finance.cz#22340)


Přidat komentář