Výstavby rodinných domů na klíč - Benešov a okolí

Pod pojmem stavba rodinného domu na klíč se skrývá stavba domu bez stresu a bez rizika. Stavba na klíč přináší jednoduché pořízení vlastního bydlení, stává se ideálním řešením pro každého, kdo nechce vyřizovat kolotoč různých povolení.

Před zahájením stavby nového rodinného domu je třeba uvažovat nad spoustou otázek. Zvládnu novostavbu zrealizovat sám? Budu umět koordinovat veškeré stavební práce? Budu umět vyřídit veškerá povolení a** zajistit** projektovou dokumentaci? Pokud si nejste příliš jistí, co a jak zařídit, bude pro Vás mnohem jednodušší nechat si postavit rodinný dům na klíč. Je sice pravdou, že stavba svépomocí Vás vyjde levněji, ale je třeba zvážit všechna pro a proti. Stavba rodinného domu není jednoduchou záležitostí a pokud jste laik, měli byste znát všechny výhody, úskalí a události, které Vás čekají. Pojďme se společně podívat, jak stavbu nového domu realizovat a jak si nechat postavit rodinný dům na klíč.

Rodinná stavba nebo na klíč?

Snem mnohého z nás je mít vlastní dům. Někteří z nás si tento sen splní vlastními silami, někteří nemají zkušenosti nebo dost času. Pro ty druhé je zde možnost nechat si postavit nový dům na klíč. Stavba rodinného domu svépomocí Vám dokáže přinést úsporu finančních prostředků, ovšem za předpokladu, že jste zkušený řemeslník, který ovládá devatero řemesel** ** a zná použití a technologie stavebních materiálů. Sám člověk dům nepostaví a proto se obvykle do stavby svépomocí nakonec zapojí celé příbuzenstvo. Bez potřebných znalostí a zkušeností ale může být stavba poněkud stresující nebo neřešitelná.

Stavba bez rizika – stavba na klíč

Stavba svépomocí trvá obvykle velmi dlouho a při zjištění nedostatků se může ještě prodražit. Na vlastní stavbu se také nevztahuje žádná záruka, a případné závady, zjištěné při kolaudaci budete muset odstraňovat sami - a to na vlastní náklady. Naopak stavba rodinného domu na klíč znamená stavění bez rizika, a ušetříte spoustu času a starostí. Stavební společnost Vám nabídne k výběru projekty rodinných domů a vyřídí za Vás** ** veškerá povolení, posudky atd. Co zejména oceníte je rychlost výstavby domu, při dodržení kvality a norem. A navíc - na stavbu rodinného domu na klíč dostáváte záruku, tedy veškeré závady, které se v záruční době projeví, stavební firma odstraní zdarma.

Výstavby rodinných domů na klíč - Benešov

Pokud se rozhodujete, jaké stavební firmě svěříte splnění svého snu o bydlení, můžeme Vám doporučit zkušenou stavební firmu, která nabízí** stavby rodinného domu na klíč.** Naším tipem je firma Radek Zach – kompletní stavební činnost. Stavební firma Radek Zach působí zejména v oblasti Benešov a okolí a specializuje se na následující stavební práce:

  • stavby rodinných domů
  • stavby rodinných domů na klíč, zajištění projektové dokumentace
  • rekonstrukce domů a bytů
  • pokládka dlažby - zámková, kamenná, apod.
  • realizace fasády a zateplení rodinných domů
  • stavby opěrných zdí a plotů

Stavební firma Radek Zach pro Vás vybere vždy to nejvýhodnější řešení – podle Vašich požadavků na stavební práce nejprve osloví několik subdodavatelů a pak vybere tu nejlepší nabídku. Tímto způsobem dokážete ušetřit nemalé finanční prostředky. Pracovníci stavební firmy Radek Zach Vás rádi osobně navštíví, vypracují cenovou nabídku, ušitou přesně pro Vás. Samozřejmě nezávazně a zcela zdarma. Nestálo by za to zeptat se, jaké řešení Vám přináší majitel firmy, pan Radek Zach?

Kontakt: Radek Zach, Chrást nad Sázavou 189, Týnec nad Sázavou 257 41, e-mail: radek.zach@email.cz, telefon: +420 777 038 901, reference a další informace naleznete na webových stránkách http://www.stavba-levne.eu/.

Stavba rodinného domu - jak na to?

Stavba rodinného domu na klíč má za cíl přinášet pro zákazníka zjednodušení a minimum starostí. Zjednodušeně řečeno - zákazník si vybere, jak má jeho nový dům vypadat a o zbytek se postará stavební firma. Zkušená stavební firma Vám také dokáže poradit s financováním a výběrem vhodného projektu domu, a může Vám** pomoci s výběrem pozemku,** pokud jej ještě nevlastníte. Stavební firma, která nabízí výstavby rodinných domů na klíč, má totiž zkušenosti, dokáže Vám poskytnout stavební poradenství dříve, než se ke stavbě rozhodnete , případně po Vás může převzít rozestavěnou stavbu a úspěšně ji dokončit. Jediné, co musíte udělat Vy, je firmu kontaktovat.

Než začnete rodinný dům stavět

Před zahájením stavby domu je potřeba vyřídit různá povolení a posouzení. Pokud si s kolotočem těchto úředních záležitostí nevíte rady, obraťte se na stavební firmu, která Vám pomůže zajistit potřebnou dokumentaci. Potřebovat budete například kvalitní projektovou dokumentaci. Stavební firma Vám pomůže vybrat projekt podle pozemku, tedy takový projekt domu, který zohlední lokalitu, orientaci slunce, sklon terénu apod.** Zajištění stavebního povolení** - stavební povolení si můžete zajistit sami, ale pokud nevíte jak, můžete se obrátit na stavební firmu, která stavbu Vašeho rodinného domu realizuje. V rámci dodávky domu na klíč Vám stavební povolení firma sama vyřídí.

Jak vybrat stavební firmu

Stavební firmu vybírejte nejpozději dva měsíce před začátkem stavby. Počítejte s tím, také stavební firma si bude vybírat mezi subdodavateli. Nechte si na přípravu čas, jednání budou chvilku trvat, ale výsledkem bude nejvhodnější řešení stavby. Během přípravy si také domluvte stanovené termíny, během kterých jednotlivé stavební práce firma provede.** Kvalitní dodavatel stavby rodinného domu na klíč** Vás může osobně navštívit a představit Vám nezávazně svoji nabídku. Pokud Vám navíc stavebník umožňuje navštívit jeho rozestavěnou stavbu, kde se můžete sami přesvědčit o kvalitě prováděných prací, je to vizitka serioznosti stavební firmy. Profesionální firma navíc představuje své práce na svých webových stránkách, obvykle v odkazu reference.

Výhody stavby rodinného domu na klíč

Princip výstavby rodinných domů na klíč je Vaše** bezstarostnost, ** kdy veškeré záležitosti zařizuje sama firma. Jako hlavní výhody stavění na klíč můžeme uvést: úspora času -  nezatěžují Vás žádné starosti se zajištěním mnoha povolení, posudků a řízení. Úspora financí - oproti koordinování firem a pracovníků stavby vlastními silami. Výstavbu domu na klíč totiž organizuje a propočítává jediný dodavatel. Proto odpadne většina příčin prodražení stavby - prostoje, nezpracované zbytky materiálu apod. S tím souvisí také zkrácení doby výstavby – harmonogram stavebních prací na sebe navazuje. Záruka kvality - za kvalitu stavbu ručí jediná firma, se kterou jednáte. Proto je v jejím vlastním zájmu hlídat kvalitu odvedené práce.

Kompletní stavební činnost

Jak již bylo řečeno, výhodou stavby nebo rekonstrukce domu na klíč jsou komplexní služby stavební firmy. To znamená nejen vlastní výstavba, ale i zajištění inženýrské činnosti. Vaše nové bydlení ale není pouze nový dům. Ke krásné nové stavbě patří také upravené okolí domu. Součástí kompletní stavební činnosti při stavbě domu na klíč je například také položení dlažby. Většinou je nabízena klasická zámková dlažba, ale firma Vám může nabídnout i něco navíc. Můžete si přát položit krásnou a stylovou kamennou dlažbu, opěrnou zeď či nechat vybudovat nové oplocení. Záleží pouze na Vás, a na vzájemné dohodě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14582 (rodina-finance.cz#23121)


Přidat komentář