Tempur - matrace, rošty, polštáře, postele

Spánek je důležitou součástí dne. Bohužel ne vždy je kvalitní. Z velké části na tom má svoji vinu nekvalitní lůžko. Dobrým výběrem a investicí můžeme odstranit nejen špatný spánek, ale i zdravotní obtíže.

Spánek je velmi důležitou součástí života každého jedince. Obecně lze konstatovat, že spánkem trávíme celou třetinu života. Alespoň tak mluví průměr. Miminka a zejména novorozenci pak tráví spánkem téměř celý den.

Dospělým stačí, jak už bylo uvedeno, průměrně osm hodin denně, což nevylučuje, že jistí lidé naspí denně pět hodin a jsou fit, jiným nestačí ani hodin devět. Někdy však nemusí být člověk velký spáč, a neprobouzí se zcela fit a odpočatý. Jedním z hlavních důvodů je nevhodné lůžko od postele, přes rošt až k matraci.

Nekvalitní lůžko - základ problémů - dbejte na matrace

Člověk, který nemá vhodné lůžko, se stále převaluje, vstává pak tzv.** polámaný a utahaný**. A jistě to postihlo již, mnoho lidí z vás. Proto je velice důležité do řádné postele investovat a nespokojit se jen s molitanovou matrací anebo horší variantou - spánkem na rozjíždějícím se gauči.

Rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním spánkem - matrace jsou základem

Kdo má kvalitní a sobě vyhovující postel s matrací, ten se dobře vyspí, snadněji vstává, má obvykle dobrou náladu, práce mu tím pádem jde snadno od ruky, anebo ve škole mu to „pálí“,** jídlo mu chutná**, cítí se dobře, stihne tím pádem více povinností a večer spokojeně ulehá na pohodlné lůžko.

Špatná matrace vám dokonce může způsobit vážné zdravotní komplikace! Vstáváte nesvůj, unavený, tudíž ráno nemáte chuť na snídani (a vynechat je velká chyba), v práci se pomalu „rozjíždíte“, stresové situace neovládáte a tím vším si zakládáte na trávicí obtíže, žaludeční vředy nevyjma. Pravděpodobně vás bolí hlava, což zaháníte různými uklidňujícími prostředky, obvykle velice oblíbenými tabletami sytě růžové barvy.

V tu chvíli vám nejspíš nedochází, anebo je vám jedno, že si tím postupně můžete snadno odrovnat jak žaludek, játra nebo ledviny. Domů se vracíte zcela otráven a tak uleháte na opět špatné lůžko a celý kolotoč se tím pádem opakuje.

Stačilo by zajít do vhodné prodejny a vybrat vhodnou postel i s příslušenstvím. Pokud jste však již na svém starém a nedobrém lůžku uvelebeni a unaveni tak, že se vám nechce zvedat a „běhat po obchodech“ nabízí se skvělá varianta nakoupit vše potřebné přes internet.

A právě tuto službu nabízí e-shop s jednoduchým, ale výstižným názvem www.matrace-rosty.cz.

Internetový obchod s matracemi, rošty a nábytkem - www.matrace-rosty.cz

Mimo širokou nabídku postelí, matrací, roštů a příslušenství do ložnice je zde ke koupi nábytek do celého domu, přehledně členěný tak, aby se dalo v e-shopu bez potíží hledat. Nejdůležitější informace jsou na úvodní stránce v kategoriích, pro podrobnější info je pak po kliknutí na daný výrobek vlastní stránka onoho produktu, taktéž přehledně členěná a popsaná.

Samotnou kategorií tvoří kolekce výrobků značky Tempur. Značka Tempur se skládá z produktů, jež jsou vyrobeny ze stejnojmenného materiálu.

Jestliže se poohlížíte po výrobcích Tempur nebo jiném vybavení do Vašeho bytu či domu, navštivte stránky www.matrace-rosty.cz nebo klikněte přímo zde.

A co že je to ten Tempur?

Je to vývojový materiál, který byl vědecky zkoumán a vyvinut tak, aby se navracel do původní polohy. Na řadě výzkumů se podílela NASA a astronauti, jelikož Tempur byl vyvinut také, nebo hlavně, pro potřeby astronautů. Původně se totiž hledal materiál, prostředek, který by dostatečně zmírnil přetížení, kteréhož nejsou astronauti uštědřeni. A díky tomu, se i nám, obyčejným lidem, dostalo skvělého výsledku pro zdravý spánek.

Matrace a polštáře Tempur se dokonale přizpůsobí anatomii vašeho těla

** a** díky tomu odlehčí a následně uvolní nejvíce namáhané část těla. Nemusíte se však obávat důlků v matraci. Materiál tempur je vyvinut tak, aby se opět vrátil do původní polohy.

Vyrábí se** matrace** Tempur, které jsou základem kvalitního spánku a také formované** polštáře**. V nabídce jsou dále rošty Tempur a hotové postele Tempur.

Tempur výrobky fungují

Vysvětlení je celkem jednoduché, fungují na principu rovnoměrného rozložení tlaku. Materiál je totiž takový hermafrodit. Na jednu stranu je měkký, díky tomu dobře polohovatelný, člověka, který na takové matraci spí, pak vůbec nic netlačí. No a na stranu druhou je matrace Tempur tvrdá a udržuje tak svůj tvar a nedovolí přílišnému stlačení matrace. Jednoduše řečeno – matrace Tempur je tak chytrá, že v místech, která jsou hodně zatížena jako zadek, hlava a podobně, zvýšený tlak nestlačí dolů, nýbrž do stran a tak skvěle hodnoty vyváží. Skvělým doplňkem dokonalé matrace je rošt Tempur, který může mít několik motorů na polohování.

V nabídce matrací si je možno vybrat z následujících:

Matrace Tempur Original

** ** jak už název napovídá prvotní matrace, vysoká 20 cm a také klasická prvotina pro běžné užívání.

Matrace Tempur Combi

** ** je o něco nižší, konkrétně o 5 cm než Tempur Original, za to je vyvinuta tak, aby splnila očekávání i toho nejnáročnějšího klienta, pacienta s ortopedickou vadou.

Matrace Tempur Royal

** ** je opět o něco vyvinutější matrace, která má zajištěný systém odvětrávání, takže se každý den budete cítit jako na čerstvě koupené matraci.

Matrace Tempur Sensation

to samé zažijete u matrace Tempur Sensation. Roztoči či plísně nemají šanci a vy se vzbudíte svěží a fit.

Krycí matrace Tempur Side

** ** koupili jste si nedávno novou matraci, avšak nejste s ní zcela spokojeni? Zkuste na ni položit krycí matraci Tempur Side a poznáte rozdíl.

Velice oblíbené jsou také polštáře Tempur

Anatomický polštář Tempur Comfort

je klasickým polštářem, alespoň co se vzhledu týče. Obsahuje tisíce mikropolštářků, čímž je zajištěno maximální pohodlí.

Polštář Ombracio

** ** parádní pro ty, co rádi spí na břiše. Jeho tvar vám zajistí přísun dýchání.

Polštář Sonata

zajistí vám dokonalou podpěru hlavy. Vždy bude připraven tak, jak budete potřebovat.

Polštář Symphony

** ** o něco měkčí, než jiné polštáře. Vhodný pro osoby, kteří spí raději na zádech a na boku. Mírná vyklenutost polštáře zajistí dokonalou podpěru v obou polohách.

Polštář Millenium

anatomický tvar tohoto polštáře zajistí dokonalou podpěru jak při lehu, tak polo sedu anebo sedu například na pohovce. Bude dokonalým společníkem na odpočinek po celý den.

Ortopedický polštář Tempur Original

nejoblíbenějším polštářem stále zůstává tento, jenž byl odborníky vyvinut tak, aby odlehčil jak krční páteři, tak ramenům. Ideální pro všechny, kteří mají i menší problémy s touto oblastí.

Rošty Tempur

 • 2000 Flex – dokonalého spánku také dosáhnete s rošty Tempur. Rošt 2000 Flex má dva motory a ochranu proti znečištění tekutinami.
 • 2000 Static – není polohovatelný, jako rošt 2000 Flex. Avšak pro pohodlný spánek ve vodorovné poloze ideální.
 • *** *Superflex – již z názvu je patrné, že jde o pravý luxus. Rošt Superflex má jednak čtyři motory, dálkové bezdrátové ovládání ovládaní a již zabudované masážní jednotky.

Další výrobky Tempur

 • Masážní jednotka – dá se dokoupit ke kterémukoli roštu a zajistí tak skvělý komfort odpočinku.
 • Nohy k roštům – stačí přimontovat a máte hotovou postel.
 • Držák matrací – aby vám případně matrace neujížděla.
 • Postele – v nabídce jsou celkem čtyři provedení, liší se barevným provedením anebo vlastnostmi. Součástí je již rošt, matrace i polštáře.

Závěr - recenze výrobků Tempur

 • Doporučují je lékaři i fyzioterapeuti po celém světě.
 • Výhodou je jejich dlouhá záruka – u matrací až 15 let.
 • Matrace a polštáře mají snímatelný potah, který je pratelný.
 • Vysoká investice se vám vrátí v podobě celkového zdraví, pohody a skvělé nálady.
 • Již nebudete vstávat polámaní.
 • Odstraní nespavost, nebo žaludeční potíže po ránu (pokud nejsou způsobeny těhotenstvím) a mnoho dalších zdravotních problémů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14467 (rodina-finance.cz#22018)


Přidat komentář