Sedací pytle - prodej i výroba

Sedací pytle nebo také vaky se staly velmi oblíbenými produkty, kterými můžete ozdobit svůj interiér. Proto dnes máte možnost vybrat si z několika stylů, tvarů a materiálů. Určitě najdete ten nejlepší pro vás.

Kde si koupit sedací vaky?

Pohodlné, moderní, kvalitní a vyrobené podle posledních trendů. Z pestré škály možností si můžete vybírat například na internetu **, kde naleznete** jak standardní produkty, které běžně známe, tak zde naleznete i doplňky k vakům, rozverné pytle pro děti, luxusní obměny pro estetické milovníky nebo velké a rozložité vaky, kam se můžete přizvat i svého partnera. Barevné provedení je široké, tak se nemusíte bát, že vám výrobek nezapadne do interiéru. Navíc zde seženete i granulát, kterým je vak vyplněn, tak se nemusíte obávat, že pokud vak poškodíte, tak jej můžete vyhodit. Standardní pytle pořídíte již okolo dvou tisíc, pro děti cena začíná okolo tisíce korun a luxusní obměny nepřekročí šestitisícovou hranici.

Servis a opravy sedacích pytlů a vaků

aSnilek-shop.cz také umožňuje servis a pozáruční opravy sedacích pytlů. Věříme ale, že se sedacím vakem zakoupeném v tomto e-shopu budete velmi spokojeni.

Co jsou sedací vaky?

Jedná se o alternativu nábytku, která v sobě snoubí zdravotní, moderní a estetické prvky. Pytel lze umístit kamkoli a využít jej k sezení i ke spaní. Za dobu, co je na trhu, se stal oblíbenou součástí nejen běžných příbytků, ale často na něj můžete narazit i např. v různých fitness či tanečních studiích, protože zde se pohybují lidé, kteří jdou s dobou a využívají všechny vymoženosti a novinky, které trh nabízí.

Vaky můžete sehnat v klasické čtvercové obměně, kterou můžete různě tvarovat. Existují ale i další typy, které se již více přizpůsobují interiéru. Jsou to například kožené obměny, které více připomínají sedátka a´la bobek, ovšem vlastnosti vaku zůstávají. Stále jsou měkké a pohodlné. Dětské modely zase nabízí tvar jejich oblíbeného pohádkového hrdiny v nadživotní velikosti. A existují i typy, kam se mohou děti schovat, což malí rošťáci určitě ocení. Však se také ve školkách a školách staly tyto produkty velmi oblíbenými.

Výhody sedacích vaků

Jak bylo naznačeno, výhodou vaků je to, že jsou zdravotně přínosné. Pytel, protože je tvarovatelný, se může přizpůsobit anatomii vašeho těla. Sedíte v něm pohodlně, nikde vás nic netlačí a vak se přizpůsobuje vám, ne vy jemu. Jistě se vám vybaví nepohodlné sezení u počítače, kdy se neustále kroutíte a rovnáte si záda. Ovšem klasická židle tvar nemění, takže vám nijak nepomáhá. Vybavte si efekt speciálních tzv. kývacích židlí nebo gymnastických míčů. Tyto produkty váš pohyb zafixují a jakmile vám určitý posed začne být nepříjemný, tak jej můžete vystřídat. Stejně tak funguje i vak, kdy si můžete korigovat své pohodlí. Protože je vak tvarovatelný, můžete si ho přizpůsobit ke svému stolu, u kterého se u vás střídá i více lidí.

Vaky jsou lehké, tudíž, pokud je budete přemísťovat, tak to pro vás nebude velká zátěž a vy si můžete měnit interiér. Navíc, co se týká údržby, tak zde ušetříte čas, protože běžně se pytel udržuje vlhkým hadříkem. Pytel je kupodivu ke svému jednoduchému tvaru velice moderní a zapadne do každého domova. Jedná se o ležérní formu nábytku, která může být luxusní, hravá i lehce ulítlá.

Když budete mít místo křesel v pokoji vaky, tak hned bude příbytek působit pohodlněji a pohostiněji. Jen si vybavte rozdíl mezi klasickým interiérem a beduínským příbytkem, který je plný polštářků. I v čajovnách máte „polštářkové" posezení, abyste se co nejvíce uvolnili.

Typy sedacích pytlů

Sedací pytle mohou být v několika provedení.

Sedací pytel standard

Klasické pytle jsou nejčastěji ve tvaru kulatého, do kterého se můžete uvelebit jako do toho nejpohodlnějšího křesla. Výhodou tohoto typu je fakt, že pokud se spustíte do vaku, tak se vám utvoří opěrátko, které vám podporuje správné držení zad. Až vás bude váš posed nudit, tak si můžete na vak kleknout a podepřít si horní polovinu těla, čímž rovněž ulevujete zádům. Existují rovněž obměny s již přizpůsobeným opěrátkem pro ty, kteří chtějí sedět distingovaněji.

Dalším typem je tvar obdélníku, což je první varianta vaku, která přišla na trh. Tento vak můžete různě tvarovat nebo skládat a lze jej použít i na ležení.

Maxi sedací pytel

Pokud vám nestačí standardní rozměry pytlů a chcete se více rozvalovat či sdílet místo s partnerem, tak si vyberte pytel větších rozměrů. Ten má stejné vlastnosti jako klasika, jen vzhledem k rozměrům pak slouží spíše jako pohovka zatímco standard jako křesílko.

Sportovní sedací pytel

Nejoblíbenější dezén, který je bohatě využíván. Vzhledem ke svému tvaru si tyto vaky vysloužily podobu míčů, ať se jedná o ty fotbalové nebo basketové. Pokud si pořídíte celou sadu, tak, pánové, není lepšího místa, kde sledovat s kamarády sportovní utkání.

Sedací pytel může být i křeslo

Velmi stylové produkty, které zalichotí vašemu estetickému cítění. Tyto pytle neztrácejí nic na svých vlastnostech, jen jsou více tvarované. Můžete si tak vybrat z kulatých tvarů, hranatých, které připomínají pohovku a nebo menší sedátko, které se mimo jiné hodí třeba do čekáren.

Luxusní sedací pytle

Tento typ se hodí do čistých příbytků nebo kanceláří. Naleznete zde hlavně kožené obměny, kde si můžete vybírat z více barev. Rovněž tvary a velikosti jsou různé. Klasická kulatá křesílka můžete doplnit i rovněž zaoblenými nebo hranatými bobánky.

Sedací pytle pro děti

Zde se malí caparti vydovádí. Zkuste dát své ratolesti ke stolku běžnou otáčecí židli. Kde poté nejčastěji bude psát úkoly? Na zemi. Dítě se neustále pohybuje, takže možnost být ve vaku ho svým způsobem zabaví. Navíc děti také často skotačí na nábytku, což zrovna nezaručuje dlouhodobé trvání. Vaky ale ledacos snesou, takže se zde jedná o dobrou investici. Nabízí se pestrá škála barevných produktů, pohádkových postaviček a zhotovení, které děti budou bavit.

Sedací vaky či pytle mohou využít nejen soukromé osoby, ale i různé firmy, které zařizují interiér a chtějí svým klientům nabídnou neotřelé zázemí. Můžete je kromě klasických pokojů umístit i v koupelně, u sauny, bazénu, ale klidně i někde venku, protože se jedná o velmi odolný produkt, ať už do zpracování a materiálů. Můžete si pořídit fleecové a bavlněné, z textilní kůže, textilní voděodolné tkaniny (PES), nylonu, plyše, metalické obměny nebo i džínové variace.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14497 (rodina-finance.cz#22417)


Přidat komentář