Ručně vyráběné přikrývky a polštáře - Kroměříž

Být jako v peřince. Toto přirovnání používáme, když chceme sdělit, že se cítíme příjemně. A to je také tehdy, když máme příjemné, měkké a lehké přikrývky, polštáře a jiné produkty pro spaní. Nechte si proto takové vyrobit na míru.

Jak je důležitý kvalitní a vydatný spánek?

Pro některé není nic slastnějšího, než večer, po náročném dni, ulehnout do nadýchaných a teplých peřin.** Vydatný spánek** vás zregeneruje a nastartuje na nový den, kdy budete podávat v práci vynikající výkony. I když si budete dopřávat různé regenerační procedury, budete se dopovat energetickými preparáty, je dokonalý spánek a odpočinek základ. Třeba jen na dvě hodinky, když jste v presu, tak si můžete lehnout a načerpat síly. To se umocňujete i tím, že spíte v pohodlných peřinách. Ty, které už nemají tak kvalitní výplň nebo jinak dělají neplechu, vám nemusejí jen vadit pocitově, ale mohou škodit i vašemu zdraví. Proto neopomínejte pravidelnou obměnu těchto ložních produktů. A když už na těchto výrobcích tak záleží, tak proč si nenechat udělat něco podle vašich představ?

 

Materiály na ložní produkty na míru

V základu existují dva materiály. Peří, které vás zahřeje a má nadýchanou strukturu a umělý PES materiál, který je moderní, dobře skladný a pohodlný.

Péřové výrobky

Firma LINA vám pomocí peří může obnovit výrobky z této výplně, nabídne parní čištění peří a také výrobu duchen, prošívaných přikrývek, polštářů, spacích pytlů a dětských ložních souprav. Množství náplně se přizpůsobí vašim požadavkům, a pokud budete chtít zhotovit produkt, tak si budete moci vybrat i zněkolika dezénů povrchového materiálu. Z peří se tak dá zhotovit přikrývka, mohutnější duchna, polštář, ale třeba i spací pytel.

Výrobky z umělých PES materiálů

Velmi oblíbený materiál** pro prošívané deky**. Stejně tak je vhodné jej použít na multony, což jsou podložky pod matrace, polštáře, zavinovačky, dětské ložní soupravy a spací pytle. Jako náplň se poté vyznačuje měkkostí a tvárností lze z něj tvořit i různé typy výplně jako jsou kuličky a tyčinky. Jako povrchový materiál se používá stoprocentní vysrážená bavlna v několika typech dezénu. Samotný PES materiál je pak vhodný zejména pro alergiky, ale lze jej použít i jako náplň výrobků na letní měsíce, kdy se nezpotíte jako pod produkty, které jsou až moc péřové. Praktičnost materiálu zase umožňuje jeho častou obměnu.

Ložní produkty na míru od firmy LINA

Vybírat si můžete z několika typů ložních produktů od těch klasických až po ty, které běžně neseženete. Podívejte se, s čím můžete experimentovat.

Polštáře a polštářky na míru

Polštáře větších rozměrů můžete samozřejmě využít ke klasickému odpočinkovému účelu. Ty péřové a objemné jsou skvělé, když se chcete zachumlat. Výrobky z dutého vlákna zase při spaní tolik nezatěžují vaši páteř a uleví zádům.

Menší polštářky rovněž mohou posloužit jako klasický ložní produkt na spaní, kdy nezatěžujete záda. Stejně tak ale lze výrobek využít jako dekorační produkt, který potáhnete zajímavým povlakem. Pokud do něj ještě schováte nějaký bylinný a vonný pytlíček, tak se vám nádherně osvěží místnost.

Přikrývky na míru

Můžete vybírat od dětských velikostí až po rozměry určené pro dospělé. Stejně tak je samozřejmostí i výběr výplně. Peří vás více zahřeje a duté vlákno vás v létě nejen přikryje, ale ochrání před obtížným a štípajícím hmyzem. Vyberte si proto podle svého gusta a velikosti, ať se při spaní neodkopete, proto myslete nejen na velikost na výšku, ale i na šířku.

Duchny na míru

Vzdušné peřiny, které vás zahřejí zejména** v zimních měsících**. Protože každý vnímá zimu jinak, tak máte k dispozici na výběr množství peří, kterým si necháte vyplnit přikrývku. Zejména na různé horské chaty vám přijde vhod zachumlat se do měkké vrstvy peří. Je proto příhodné mít pro každý případ v zásobě alespoň jednu duchnu. S partnerem se pod ni vejdete oba.

Dětské povlečení na míru

Ložní prádlo s roztomilými motivy zvířátek a jiné animované variace, které sladce dokoloruje poklad základních barev pro nejmenší – dívčí růžová, klučičí modrá a neutrální žlutá. Dopřejte svému** dítku spánek v měkkých peřinkách** z příjemného materiálu, které díky svému dezénu dokonale dotvoří dětský koutek či pokoj.

Dětské soupravy přikrývek a polštářů na míru

Speciální** soupravy péřových polštářů a přikrývek,** které jsou vyrobené pro děti. Máte ovšem na výběr z více velikostí, které padnou dětem v každém věku a podle určitých rozměrů. Stejně tak si můžete vybírat i barvy povrchové látky, takže se nemusíte obávat, že např. pod světlým povlečením by prokukoval tmavý podklad.

Dětské hrací deky na míru

Tyto hrací deky jsou v provedení několika rozměrů a mají krásné různé motivy. Vaše dítko tak od nich neodtrhne oči, protože tygřík, papoušek nebo lev jej natolik upoutá, že hračky půjdou na chvíli stranou. Speciální pestrá kolorovanost zase vzbudí v ratolesti pozitivní náladu a tím podvědomě povzbudí i jeho optimismus.

Zavinovačky na míru

Tyto produkty z příjemných materiálů uchovají vaše dítě v bezpečí a teple. Dokonale ho ochrání před vnějšími vlivy a navíc se bude dítku v zavinovačce spokojeně spinkat, protože materiál je příjemný na omak. Decentní dezén pak skvěle padne do každého prostoru, kam jej umístíte.

Spací pytle na míru

Velice všestranný produkt. Na výlety pod stan nebo do chatek, ale i pro spaní pod širákem. Ať už se jedná o dezén kukly nebo jinak řešený pytel, tak si můžete vybrat z pestré nabídky zpracování. Můžete mít klasický PES materiál nebo peří do větší zimy. Obojí vás zahřeje stejně jako peřina a ochrání před prochladnutím.

Ochrany pro matrace

Užitečný nápad, protože matrace vám má vydržet dlouho a její údržba by měla být co nejpečlivější. Nenechte tedy flekům od jídla zničit drahou investici do kvalitní matrace a pořiďte ji speciální ochranu.

To, v čem spíte, je nejdůležitější místo, kde se můžete dostatečně uvolnit a načerpat energii. Neopomíjejte jak výběr postele, tak i volbu ložních produktů, díky kterým se budete cítit jako v královské loži.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14514 (rodina-finance.cz#22622)


Přidat komentář