Rodinný dům na klíč - Mělník a okolí

Nemáte kde bydlet a toužíte po novém a moderním bydlení? Neuvažovali jste o postavení rodinného domu, který je symbolem soukromí a také místem, kde lze nerušeně odpočívat? Řešením je stavba rodinného domu na klíč.

Rodinný dům na klíč - Mělník a okolí

V Mělníku a okolí působí firma Simply Invest,rodinné domy s.r.o., která nabízí stavbu rodinných domů na klíč. Navíc firma** Simply Invest,rodinné domy s.r.o**. vyniká dlouholetými zkušenostmi a jejich práce je precizní, přesná a rychlá. Ke své práci používají pouze kvalitní materiál. Pokud Vás nabídka firmy** Simply Invest,rodinné domy s.r.o**.zaujala, zavolejte na

Rodinný dům na klíč - Mělník a okolí

Jelikož jsou ceny bytů a domů v dnešní době téměř totožné, tak se většina lidí uchyluje právě k možnosti postavit si svůj vlastní dům. Řešíte-li i Vy své bydlení do budoucna a rozhodli jste se právě pro výstavbu rodinného domu, pak se obraťte na stavební firmy, které poskytují výstavbu rodinných domů na klíč. Vybrat si můžete z velkého množství typizovaných domů. Čas s vymýšlením projektu vlastního bydlení ušetříte tím, že nahlédnete do některého z katalogů domů s prodejem již vypracovaného projektu. Narazíte-li na nějaký typizovaný dům, který Vám bude vyhovovat, tak stačí jen objednat projekt, sepsat na jeho základě stavební povolení a následně požádat místně příslušný stavební úřad o povolení k výstavbě. Pokud chcete mít dům plně dle vlastního přání a na míru Vašeho pozemku, stačí oslovit** odbornou stavební firmu**, která poskytuje vypracování** projektové dokumentace** dle přání zákazníka. Spolu s projektantem firmy proberete veškeré výhody a nevýhody Vašeho návrhu, materiál či stavební prvky a pak už stačí připravit projektovou dokumentaci stavby dle vzájemné domluvy.Spolupráce s firmou Simply Invest,rodinné domy na klíč s.r.o.

 

Rodinný dům na klíč - Mělník

Při výběru stavební firmy bychom se měli zaměřit především na reference, které můžeme získat od svých známých, přátel či kolegů v práci nebo na internetu v nejrůznějších diskuzích či na webových stránkách firmy. Kromě kvality odvedené práce, zjišťujeme také dodržení stanoveného termínu, rychlost, chování i způsob komunikace. Ruku v ruce s referencemi jde** odbornost, zkušenosti, znalosti firmy a spokojenost klientů se zakázkami.** Vedle referencí jsou vizitkou každé firmy i nejrůznější** ocenění či platné certifikáty**. I na ně se informujte.

Spolupráce s firmou

Kromě vyřízení potřebných dokumentů a povolení, by měla samotné výstavbě předcházet i tzv. konzultační schůzka, při které máte možnost poznat, jak se Vám s danou firmou bude spolupracovat. Na konzultační schůzce by mělo kromě jiného zaznít, co vše za Vás daná firma zařídí, co od Vás očekává a naopak, co očekáváte Vy od ní, zda Vám vypracuje projektovou studii, vyřídí stavební povolení, kolaudaci stavby apod. Vzájemná spolupráce by měla být podložena** smlouvou o spolupráci**, ve které bude zanesen termín vyhotovení zakázky, termín zaplacení, samotná cena, ale i opatření v případě nedodržení termínu ze strany firmy nebo doba ručení za vyhotovení stavby a další.

Výhody výstavby rodinného domu na klíč

Přenechat celou** výstavbu rodinného domu na klíč** stavební firmě skýtá mnoho výhod.

Výhody výstavby rodinného domu na klíč

Jedna ze stěžejních výhod rodinného domu na klíč je příprava stavební lokality a rychlost výstavby, kdy v některých případech můžete bydlet už za 2-3 měsíce.

Další výhodou je, že Vám firma vyřídí veškerou administrativu ve velmi krátké době. Jedná se o podklady pro územní či stavební řízení, vlastní projekt, dodávky materiálu, technický a odborný dozor na stavbě, kolaudaci stavby aj. Stavební firma Vám také nabízí vyřízení různých** stavebních úvěrů,** na míru Vašim finančním možnostem a s výběrem ideální formy splácení.

U nového rodinného domu na klíč zcela jistě oceníte i tu výhodu, že Vás po dlouhou dobu nečekají další investice do různých oprav.

Typy rodinných domů na klíč

V katalogu firem najdete spoustu nabídek jednotlivých typů staveb lišících se jak cenově, tak typově. Vybírat můžete z klasických zděných novostaveb, které jsou praktické i moderní, ale přesto se stále více lidí přiklání k nízkoenergetickým domům nebo dřevostavbám, které jsou nejen ekologické ale i velmi zajímavé. Každý typ rodinného domu na klíč má svá specifika, ať už jde o úsporu tepla, možnost přístavků nebo počet místností. Nejlevnější domy pořídíte už od 1 milionu korun, což je cena za byt- i méně. Pravdou ale je, že také pozemek něco stojí.

Pokud Vás nabídka firmy** Simply Invest,rodinné domy s.r.o**.zaujala, zavolejte na

  • číslo: 608680307 nebo napište na ** **
  • e-mailovou adresu: pinc@simplyinvest.cz
  • Vězte, že budete absolutně spokojeni stejně jako celá řada zákazníků před Vámi.

Typy rodinných domů na klíč

Dřevostavby

Jako** dřevostavba** se označuje dům, jehož hlavním konstrukčním prvkem je** dřevo**. Jednotlivé typy dřevostaveb se od sebe liší tloušťkou stěn a nosností celé konstrukce. Dřevostavba, stejně jako klasická zděná stavba, je nejčastěji založena na základové desce s horizontální izolací. K této základové desce je pak stavba kotvena. Dřevostavby, bez jakýchkolivbetonových či cihlových prvků, je možné stavět až do výšky 5 pater.

Zdravé bydlení a nízká energetická náročnost - to jsou dřevostavby.

** Postup při realizaci domu na klíč
**

Postup při realizaci domu na klíč

Budeme-li mluvit o samotné stavbě domu, pak na ni v rámci svých možností dohlížejte. Pocit, že firmu obtěžujete, není na místě. Jste to přece Vy, kdo investuje peníze, takže kontrola je určitě zapotřebí. Jen tak můžete předejít případným nedorozuměním a s tím související předělávací práce, za které byste museli připlatit. Vy se pak můžete radovat z hezkého domova a dobře investovaných peněz a stavební firma si díky dobře odvedené práci zase zaslouží kladné reference, díky kterým získán další zákazníky.

Rozhodnete-li se pro stavbu na klíč, pak Vám odpadají starosti se sháněním řemeslníků, převážením stavebnin či stresování se s nedodělky. Zkrátka jen dohlížíte na to, jak se rýsuje Vaše budoucí hnízdečko a těšíte se na stěhování.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14583 (rodina-finance.cz#23125)


Přidat komentář