Rekonstrukce domova - nové a hezčí bydlení

Každý z nás touží po dokonalém bydlení. Jenomže mnohokrát nám naše plány nevychází podle našich představ. Proto přemýšlíme co je důležité nejdříve, nežli se pro nějakou rekonstrukci nebo úpravu rozhodneme.

Jaké jsou hlavní potřeby, co je moderní nebo co naopak ustupuje v pozadí. Přestavba nás mnohokrát žene kupředu k přemýšlení, kde sehnat finanční prostředky, nebo kde ušetřit. Vše se dá řešit jednoduchou formou. Ale to pouze, pokud je ve vaší rodině nějaký řemeslník, který vám je ochotný s tím pomoci. Pokud takového v rodině nemáme, můžeme řešit tyto věci buď šetřením, úvěrem, nebo překlenovacím úvěrem. Na rekonstrukci bychom se měli vždy zaměřit v dané situaci. To znamená, zaměřit se na rekonstrukci, která je neodkladná. Pojďme si to blíže přiblížit.

Peníze – šetření – půjčky na rekonstrukce

Žádné opravy nebo rekonstrukce našeho domova, bohužel nejdou bez financí. Proto pokud se budeme chtít zaměřit na finance, měli bychom si vždy vypočítat, kolik m2 chceme předělat. Také bychom vědět, že od nejlevnější firmy můžete za m2 zaplatit méně. Jenomže vždy musíte dávat veliký pozor, zdali firmu, kterou si vyberete je kompetentní tyto práce vykonávat a zdali jsou důvěryhodní. Nejlevnější firma za m2 bude požadovat tuto finanční částku, která se vztahuje také na materiál:

 • Celkové omítky za m2 se pohybují v rozmezí = 300,-Kč i s materiálem.
 • Obklady a dlažby se pohybují v rozmezí = 230,- Kč i více bez materiálu, jelikož vždy záleží na složitosti práce.
 • Podlahy– pokud se rozhodnete pro laminátové podlahy, položení se pohybuje od = 100,- Kč bez materiálu, ovšem dřevěné jsou za m2 mnohem dražší.

Proto pokud nemáme dostatek peněz, měli bychom nejdříve zvážit naše finanční možnosti. Mnoho těchto problémů spojené s financemi se dají řešit pomocí:

 • Hypotéky – Většinou jsou závislé na ceně nemovitosti. Možná se mnoho z nás domnívá, že pokud máme nemovitost, máme vyhráno a můžeme si hypotéku pořídit. Je to však omyl. Důležitými pravidly pro hypotéku, jsou i naše příjmy. Jsou také ovšem možnosti hypoték, kde nám umožní hypotéku bez příjmu, ale pouze, pokud podepíšeme čestné prohlášení o našem příjmu a naše nemovitost musí mít minimální hodnotu 1.000000,- Kč.
 • Překlenovací úvěry – Zde je veliká výhoda toho, pokud jsme spořili již delší dobu a naspořili jsme alespoň 30 % cílové částky. Pokud ovšem toto nemáme, můžeme si tuto částku vložit najednou a v blízké době se nám tato možnost naskytne.
 • Spořením – tento způsob je velmi vhodný na rekonstrukci, pokud již máme nějaké vhodné finanční prostředky naspořeny. Ovšem nesmíme mít spoření s výpovědní lhůtou.** **

Dalším důrazem na rekonstrukci bytu, bychom měli brát na to, jakou chceme vanu, sprchový kout, obklady, dlažbu nebo další doplňky. Je to bráno vzhledem k tomu, že pokud budeme chtít modernější styl, musíme také počítat s vyšší cenou celkové rekonstrukce.

Rekonstrukce bytových jader - www.starmont.cz

**
**

Jaké služby jsou poskytovány na rekonstrukce

Hlavně bychom se měli zaměřit na to, v jakém stavu náš domov vypadá. Zdali chceme celkovou rekonstrukci, nebo pouze některé úpravy. Pokud bychom chtěli celkovou rekonstrukci, budeme potřebovat více řemeslníků. Jelikož každá profese je stavěná na něco jiného. Při rekonstrukci potřebujeme tyto řemeslníky:

 • Zedníky – toto řemeslo je zaměřené na hrubou stavbu, rekonstrukce, omítky, obklady, dlažby, výměna oken, ale také vyrovnávání podlah a sádrokartonové práce. Měli bychom si uvědomit, že zednické práce vždy dělají základní opravy i úpravy.
 • Instalatéry – instalatéři nám nabízí možnosti opravy nebo výměny topení a vody. Pokud jsme rozhodnuti rekonstrukci spojenou s topením nebo vodou, je vždy nutné si objednat také na veškeré úpravy zedníka.
 • Elektrikáře – ty se zaměřují na elektrické obvody v našem domově. Ovšem i tady je potřeba ruka zedníka pro dokončovací úpravy.
 • Stolaře – jsou zaměření hlavně na vše, co se týče dřeva. Jako jsou obložky dveřních rámů, schody nebo podlahy. Stolař nám velmi kvalitně položí laminátové, nebo dřevěné podlahy.
 • Malíře a tapetáře – malíře nebo tapetáře potřebujeme pouze na vymalování našich pokojů, pokud si s tím sami nevíme rady.
 • Pokrývači – jsou zaměření pouze na opravy střech a okapů.

Splňte si své sny o krásném bydlení se společností STAR mont s.r.o.!

Hlavní činností firmy jsou kompletní rekonstrukce bytů, stavby a dostavby RD, zařizování interiérů. Na zakázku vyrábí kuchyně, vest. skříně a mobilní nábytek. Zařídí Vám stavbu „na klíč“ a zajistí všechna potřebná řemesla.

Rekonstrukce domova - nové a hezčí bydlení s firmou STAR mont s.r.o.!

Více informací naleznete na www.starmont.cz, klikněte ZDE

nebo** VOLEJTE** na telefonní číslo  235 520 573

**
**

STAR mont s.r.o.
**Janského 2369/93, 155 00 Praha 5
**fax:
251 613 067
email: starmont@seznam.cz

STAR mont s.r.o. nabízí:

 • zednické práce, přestavby, rekonstrukce
 • obkladačské práce (obklady a dlažby)
 • malířské práce
 • štukování, sádrové omítky
 • sádrokartonářské práce
 • vodoinstalace, topení
 • elektroinstalace
 • plyn
 • plovoucí podlahy, PVC, koberce
 • výroba kuchyní na míru
 • výroba vestavěných skříní na míru
 • obložkové zárubně a dveře
 • parapety a jiné...

Zrealizujte své sny se společností STAR mont s.r.o. Věříme, že budete se službami maximálně spokojeni...

Moderní rekonstrukce

Pokud se chceme zaměřit na to, aby náš domov vypadal útulně, ale zároveň i moderně, měli bychom dbát hlavně na estetiku a eleganci. Ale takováto estetičnost a hlavně elegantnost je mnohokrát velmi mnohem dražší, nežli pouhá rekonstrukce v klasickém stylu. Pokud se rozhodneme pro moderní styl, vždy musíme počítat o pár až desítek tisíc korun navíc.

Co je dnes moderní

V dnešní době je mnoho možností jak udělat naše domovy moderními. I pouhý starší dům nebo byt se dá předělat do dokonale moderního stylu. Ovšem pokud máme domov stavěný do starověku, neměli bychom to nikdy rekonstruovat do moderního stylu. Jelikož taková například roubenka, by v moderním stylu byla spíše pro smích ostatním. Ale možností do moderního stylu je spousta. Můžeme si některé blíže přiblížit.

 • Koupelny – velmi moderní v dnešní době jsou zrcadla lepená na zeď na obložená bombatkama. Nebo sprchové masážní kouty a vany.
 • Velmi moderní v dnešní době je také elektrické podlahové topení. Je to velmi praktické a mnoha směrech užitečné. Nemáme tak nikde na očích žádné ústřední topení a přitom je v našich domovech nádherné teplo.
 • Bodové osvětlení – Můžeme si ho pořídit snad úplně všude po celém interiéru. Bodové osvětlení dodá našemu domovu nádhernou atmosféru. Osvítí nám pouze určená místa, na které jsme zaměřeni.
 • Bidety a netypická umyvadla – díky dokonalosti dnešní doby, jsou tyto dodatky stavěny také do popředí moderního stylu. Ovšem jejich cena je velmi na vyšší finanční příčce, nežli pouhá klasická umyvadla.
 • Dekorační omítky – jsou to omítky, které dodávají dokonalou moderní eleganci nejen do domů, ale i bytů. Jsou to například omítky drhané, točené, obkládané kamenem nebo imitací kamene. Ale k tomu se váže také možnost různých tapet s dokonalou dekorací ladící interiéru.
 • Podlahy – podlahy jsou v dnešní době důležité. Jelikož se na nich ulpí zrak po omítkách. Můžeme si vybírat mezi laminátovou nebo dřevěnou pokládkou, které dodávají interiéru dokonalý moderní styl.
 • Krby – pokud máme možnost si ve svém domově nechat udělat krb, jsou nespočetné možnosti různého využití. Krb je nejen dominantou interiéru, ale také moderním designem v dnešní době.
 • Stropy – ano i tady jsou nespočetné možnosti využití moderního stylu, které jsou až ohromující. Pomocí sádrokartonových desek a bodových světel, můžeme náš strop snížit a dokonale osvětlit. Jenomže nemyslíme tím celý strop, ale pouze určitou část. Která se může udělat v půlkruhu třeba pouze nad sedací soupravou nebo v místech, které jsou pro vás důležité. Je to velmi dokonalé.
 • Poličky – nejen poličky ze dřeva jsou možné si vytvořit v našem interiéru. Ale velmi moderní jsou v dnešní době poličky zděné nebo vytvořené pomocí sádrokartonových desek. Díky nim ušetříme mnoho místa a jejich estetičnost je dokonalá.

Rekonstrukce panelových a zděných bytů - www.starmont.cz

Rekonstrukce našeho domova je velmi důležitá. Jelikož si předěláváme náš domov tak, abychom se v něm cítili útulně a mohli okouzlit nejen nás, ale také naše blízké a sousedy. Proto bychom neměli nikdy s rekonstrukcí pospíchat, pokud nebudeme na ni dokonale jak finančně tak myšlenkově připraveni. Sice můžeme mít na rekonstrukci třeba finance, ale pokud nezvážíme dokonale co vlastně a jak chceme, mohou kolikrát naše úspory přijít v niveč. Proto vždy zvažme všechny pro a proti. A pokud nejsme 100 % přesvědčeni, raději s rekonstrukcí počkejme.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14481 (rodina-finance.cz#22214)


Přidat komentář