Realitní makléřka - Brno

Chcete prodat svou nemovitost nebo si toužíte koupit nový dům či byt? Nemáte stále jasnou představu o možnostech na realitním trhu v dnešní době? Nebo ani dostatek času se tomu věnovat? Využijte možnosti nabídek realitní makléřky.

Výhody služeb realitního makléře

Možná si ani neuvědomujete, že rady nebo pomoc od realitního makléře jsou, jak se říká "nad zlato". Je to proto, že je dokonale vyškolený na různé druhy různých reakcí lidí, kteří si chtějí koupit Vaší nemovitost. Jeho etický kodex se rovná profesionální struktuře realitního trhu. Proto velmi dobře ví, jak se zachovat v jistých i velmi nepříjemných situacích. Už nejen vzhledem k tomu, že si dokonale prověří osobu, která chce Vaší nemovitost koupit, ale také dokáže dotyčnému pomoci, s možností hypotéky nebo dalšího možného finančního řešení.

Realitní makléř je osoba, která se musí a vždy drží všech právnických a etických pravidel. Pomáhá nejenom k realizaci prodeje a koupi nemovitostí, ale také dokonale zajišťuje kladné vyřízení všech finančních transakcí s tím spojené. Dále Vám může velmi kvalitně poradit s těmito zásadními kritérii vzhledem k vaší nemovitosti:

 • Poradí Vám optimální tržní cenu nemovitosti, ale také stanoví jak dokonale a pokud možno rychle jí prodat.
 • Prezentuje nemovitost na vhodných inzertních místech, snaží se jí prodat za nejvyšší cenu. Jelikož mnoho lidí si ani neuvědomuje, že jeho nemovitost má kolikrát o mnoho vyšší hodnotu. I přesto, že provize realitního makléře jsou skutečně o mnoho nižší.
 • Velmi dobře dokáže pomoci při kompletním a klidném průběhu celého prodeje a dokáže ho dokonale koordinovat. Jsou to například různé sankce za nedodržení podmínek kupujícího a další velmi důležité potřeby pro klidný průběh prodeje nemovitosti.
 • Dokáže velmi dobře vnímat kupující, kteří chtějí koupit Vaší nemovitost. Díky profesionálnímu školení, velmi přesně zjistí, proč například kupující odmítne, bez zjevných příčin na poslední chvíli Vaší nemovitost. Potom Vás o všem informuje a snaží se Vám nabídnout všechny možné řešení, jak předejít dalšímu odmítnutí. A tím docílíte oboustranné spokojenosti.
 • Velmi dobře vyškolený makléř dokáže také odhalit různé spekulanty a podobně.
 • Realitní makléř Vám ušetří velmi mnoho času a možnosti návštěv různých podvodníků.

Prodej nemovitosti s realitním makléřem

Pokud se rozhodnete pro prodej Vaší nemovitosti, měli byste si uvědomit, že dnešní realitní trh je velmi přesycený. Ovšem díky realitním makléřům jste ve veliké výhodě a to proto, že se Vám snaží Vaší nemovitost nabídnout a prodat co možná v nejkratší době. K tomu, abyste mohli nabídnout nemovitost, je vždy vhodné si najít dobrého realitního makléře. Co bude následovat:

 • Osobní schůzka - Na základě telefonické domluvy sjedná schůzku, při které posoudí stav Vaší nemovitosti, určí tržní cenu a pomůže Vám najít řešení na realizaci prodeje.
 • Podpis – Pokud budete souhlasit s veškerými požadavky, podepíšete smlouvu.
 • Fotodokumentace a věci s tím spojené – Na základě podpisu smlouvy se Vaše nemovitost ofotí a zdokumentuje.
 • Právnické věci – je nutné vždy při prodeji znát veškeré důležité skutečnosti s ohledem prodeje nemovitosti, aby se předešlo zbytečným pozdějším problémům, kterými jsou:

Zdali jste jediným majitelem nemovitosti.

Nemáte- li nemovitost v exekuci.

Zda není nemovitost zatížena hypotékou a mnoho dalších informací.

 • Vaše nemovitost bude ihned na základě veškerých podkladů nabídnutá na různých možných inzertních serverech a podobně.
 • Pokud se ozve kupec, který bude mít zájem koupit Vaší nemovitost, potom Vás bude makléř ihned informovat a sjedná si s Vámi schůzku při možnosti prohlídky. Jestliže se rozhodnete dát jí plné právo na prohlídku, je možná prohlídka bez Vaší účasti.
 • Pokud se kupující rozhodne Vaší nemovitost koupit, musí složit rezervační poplatek.

Koupě nemovitosti s pomocí makléře

Jestliže se někdo rozhodne koupit Vaší nemovitost, zařídí realitní makléř potřebné formulace k prodeji Vaší nemovitosti. Veškeré potřebné kroky spojené s koupí jsou na profesionální úrovni, takže se nemusíte obávat vedlejších negativních problémů. Co bude následovat při koupi:

 • Jako první je vždy nutné, aby kupující složil rezervační poplatek, kterým se zaručuje, že se Vaše nemovitost nebude nadále nabízet jiným zájemcům.
 • Pokud má kupující potřebné finanční prostředky na koupi Vaší nemovitosti, bude postup následovný, jak je psáno v dalších bodech. Jestliže ovšem kupující nebude mít dostatek finančních prostředků je mu nabídnuta finanční služba, kde jim bude poskytnuta pomoc při možnosti financování pomocí hypotéčního úvěru.
 • Následně na to, bude vypracována smluvní dokumentace k převodu nemovitosti. Tím je zabezpečen veškerý právnický servis potřebný k prodeji. Dalším krokem je vypracování návrhu na vklad vlastnického práva v katastru nemovitostí. A také advokátní úschovna finančních prostředků. Což je v dnešní době velmi důležité.
 • Poté za účasti makléře prodávající i kupující podepíšou smlouvy, které jsou potřebné pro katastrální úřad. Jsou nutné notářsky ověřené podpisy, aby nedošlo v pozdější době k nečekaným nepříjemným událostem.
 • Jakmile vše proběhne v naprostém pořádku a bez vedlejších třeba nečekaných problémů ze strany kupujícího, jsou peníze za prodanou nemovitost předány prodávajícímu, podle všech dohod uvedené v kupní smlouvě.
 • Následně realitní makléř předá kupujícímu předávací protokol, kde jsou zaznamenány veškeré potřebné stavy dané nemovitosti, jako jsou: stav vody, plynu, elektřiny a podobně.

Jak se chová dobrý makléř?

Každý dobrý realitní makléř je vždy usměvavý, vstřícný a vychází svému klientovi maximálně vstříc. Nikdy se nepovyšuje nad druhým a vždy Vás informuje o průběhu prodeje Vaší nemovitosti. Proto byste se nad tímto měli vždy zamýšlet, pokud chcete, aby Vaše nemovitost byla co v nejkratší době prodána.

Pokud chcete, abyste o svou nemovitost nepřišli vzhledem k tomu, že neznáte přesný průběh prodeje či koupě, měli byste vždy využít služeb realitního makléře. Hlavním a nepřehlédnutelným důvodem také je, že v dnešní době je mnoho spekulantů, kteří Vás mohou velmi rychle připravit jak o Vaší nemovitost, tak také o peníze. U realitního makléře máte vždy vše dokonale jištěné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14501 (rodina-finance.cz#22448)


Diskuze a zkušenosti

Investor | 14.05.2012 01:09
Jana Slančarová Dobrý den paní Jano, jen by mě zajímalo zda jste již své peníze od skvělé makléřky obdržela. Děkuji za odpověď.

Jana šLANCAROVÁ | 14.05.2012 14:47
půjčka Dobrý den,chtěla jsem se zeptat proč máte zájem o informace ohledně pí.Černohorské?

Jana šLANCAROVÁ | 14.05.2012 17:41
investor Dobrý den,chcete do pí.Černohorské investovat?Nebo jaký máte důvod se ptát jestli mi už vrátila peníze?Moc by mě to zajímalo, potom jsem ochotna Vám sdělit jak jsme s pí.Černohorskou daleko děkuji Šlancarová

Jana šLANCAROVÁ | 16.05.2012 10:30
dotaz Dobrý den,mohla bych vědět kdo a z jakého důvodu sem vložil svůj příspěvek?Děkuji Šlancarová

Jana Šlancarová | 28.05.2012 13:29
realitní makléřka Paní Černohorská,je výborná realitní makléřka,vše vyřeší za Vás, je profesionální makléřka a poskytne Vám veškeré své služby.Tímto se chci pí.Černohorské omluvit,moje neznalost mě neomlouvá,měla jsem si vyžádat výpis z katastru nemovitostí.Je to moje kamarádka a co je mezi námi dvěma je čistě jenom naše věc.Takže tím chci lidem,kteří jednají s pí.Černohorskou její služby jen doporučit,protože je tímto opravdu skvělá realitní makléřka a ve všem Vám dobře poradí Jana Šlancarová

Josef Rozmahel | 21.06.2012 10:06
koupě bytu Dobrý den,chtěl jsem ještě jednou poděkovat pí.Černohorské za její profesionalitu a její přístup ke klientům,kupovali jsme byt a byli jsme s pí Černohorskou velmi spokojeni,kdyby se takhle profesionálně choval každý realitní makléř, bylo by to pro nás kupující a prodávající jednodušší Děkuji Rozmahel

Přihlížející | 21.06.2012 10:38
Názor!!! Dobrý den, s tím,že pí. Černohorská je profesionál,vůbec nesouhlasím. Tato dáma jen dokáže využít příležitosti,jak si přivydělat peníze,které ji vůbec nepatří. Takže záleží jen na člověku,zda je tak hloupý a ty peníze ji poskytne. Jinak samozřejmě klobouk dolů,pí Černohorská s lidmi jednat umí,v tomto je velice šikovná.

Josef Rozmahel | 21.06.2012 20:30
koupě bytu Dobrý den,nevím,proč špiníte jméno pí.Černohorské,nám poskytla veškeré služby,za,které jí můžeme poděkovat je profesionální realitní makléřka,když máte něco proti je od Vás sprosté ji takhle veřejně napadat,nejste ani schopen-a se podepsat pod svůj názor,to asi nemáte charakter nashle Rozmahel

Jana Šlancarová | 22.06.2012 14:09
názor!!! Dobrý den,anonymní přihlížející,jestli je to odezva na moji recenzi,tak jste na velkém omylu!Mě pí.Černohorská hodně pomohla se vším vyřizováním,je profesionálka ve svém oboru,nevím jak bych sama vše vyřídila,byla mi vždy při ruce a vše vyřídila za mě,tak se mi nelíbí co o ní píšete a co máme mezi sebou jako kamarádky,je čistě jenom naše věc!A jestli máte něco proti pí.Černohorské,tak si to s ní vyřidte osobně tak jako já a nezveřejnujte to na internetu,já udělala chybu,že jsem vložila příspěvek na internet,myslím si,že to jde i normální cestou,ale jak vidím tak nejste schopen-a se podepsat,což se mi zdá vůči pí.Černohorské nefér.Doufám,že se chytnete za hlavu a začnete přemýšlet,že se dají věci řešit normálně a ne anonymem s pozdravem a přáním pěkného dne Šlancarová