Poštovní schránky - koupě a druhy

Trezory jsou velmi důležitou součástí našeho života. Ukládáme si do nich velmi důležité dokumenty, cennosti a spoustu jiných velmi cenných věcí, které potřebujeme uschovat tak, aby k nim neměl nikdo cizí přístup.

Firma Milan Vacovský – kování, zámky a tresory působící na českém trhu od roku 1993 vám nabízí skutečnou kvalitu. Jejich sortiment je velmi rozsáhlý a cenově patří mezi skutečně nejlevnější. Můžeme si vybrat z mnoha druhů tresorů, poštovních schránek, kování, závěsných držáků a visacích zámků, které se hodí, jak do kanceláří, tak i domácností.

Trezory, zámky, schránky k zakoupení - www.levnekovani.cz

Sháníte eshop, který se specializuje na prodej sejfů, trezorů, schránek apod.? Potřebujete poradit? Pokud si zakoupíte u eshopu levnekovani.cz uděláte velice dobře!

Přesvědčte se sami přímo zde www.levnekovani.cz

Společnost levnekovani.cz nabízí zboží firmy Milan Vacovský, která funguje od roku 1993. Díky dlouholeté spolupráce s dodavateli Vám nabízí prověřenou kvalitu a nejlevnější ceny! Co víc si přát?

Nabízí :

 • sejfy
 • poštovní schránky
 • kování
 • trezory
 • zámky

Využijte speciální nabídky od eshopu levnekovani.cz

Eshop Vám DOPORUČUJE

Veškeré informace o výhodných cenách a zboží získáte na jejich stránkách : www.levnekovani.cz

Věříme a jsme si sjiti, že jsme Vám sehnali ten vhodný eshop a stanete se zde stálými klienty.

Dále vám firma nabízí nákup bez rizika, který zahrnuje

 • Záruku na 14 dní a vrácení peněz, bez toho aniž by jste museli uvádět důvod vrácení.
 • Nákup možný přímo v Klatovech v jejich kamenném obchodě.
 • Pokud uděláte objednávku minimálně za 2000,- Kč, získáváte stálou slevu 5% na každý další nákup.
 • Nákup nad 3000,- Kč je doprava zdarma.

Pokud nechceme přijít o to co je pro nás nevyhnutelně cenné je trezor nejlepší řešení.
*** Veškeré sejfy jsou certifikovány v bezpečnostní třídě Z 1 podle EN 1143 – 1.***

Sejf SATURN – 17

Tento sejf je vyrobený z kvalitní oceli, který má robustní závěsy a protipožární drážku. Trezorový zámek se uzavírá oboustranným klíčem, který má průměr 18 mm. Je možné si vybrat mezi dvěma barvami: antracit a šedé. Dvířka jsou z 4mm oceli a korpus z 3 mm oceli. Bere se jako nábytkový trezor.

Sejf ATLANTIS 2

Je vyrobený z kvalitní oceli korpus z 2 mm a dvířka 4 mm. Má sto miliónů kombinací kódů, ale pouze na 8 čísel. Jeho uzamykání je jednostranné. Dá se velmi lehce ovládat pomocí klávesnice a také mechanické nouzové otvírání. Má velmi stabilní kloubový závěs a protipožární drážku. Je to nábytkový trezor.

Sejf DOLOMIT 4

Trezor DOLOMIT je braný jako stěnový. Dvířka jsou silná 4 mm a korpus 2 mm z velmi kvalitní oceli. Má robustní závěsy a protipožární drážky, oboustranný klíč a uzamykatelné čepy o šířce 18 mm. Jsou k němu 2 klíče a požadovaná tloušťka zdi pro tento trezor je minimálně 10 cm.

Sejf HOLYTEC 1

Trezor je nábytkový z kvalitní ocele o průměru 2 mm a dvířka 4mm. Jsou na něm 4 otvory jak na spodní, tak i na zadní stěně. Otevírání i zavírání tresoru je na kódy maximálně o 6 číslic. Má dvojnásobnou bezpečnost otvírání a to pomocí marstercodu a je na dva klíče. Dá se otevírat také současně. Pokud třikrát uvedete špatný kód tak se trezor zablokuje na 5 minut. Otvírání i zavírání je mechanické.

Sejf SATURN LE -45

Jedná se o nábytkový trezor s protipožární drážkou a robustními závěsy. Tělo se skládá z oceli tlusté 3mm. Co se dveří týče, tak se jedná o ocel širokou 4mm. Zabezpečení obsahuje jednostranný uzavírací mechanismus, trezorový zámek s oboustranným klíčem s 2 uzamykatelnými čepy s průměrem 18mm.  Na zadní stěně jsou vyvrtané otvory, díky kterým sejf jednoduše upevníte.

Sejf SPEEDY 1

Tresor tohoto typu má 100 miliónů možností kódů na maximálně osm čísel. Jeho manipulace je velmi jednoduchá a lehce ovladatelná. Tloušťka oceli u dvířek je 4 mm a u korpusu 2 mm. Je vybaven také nouzovým mechanickým otvíráním.

Skříňka na klíče SK-10

Tato skříňka je vyrobena z vysoce kvalitního plechu a je jí možné upevnit na stěnu. Dále je vybavena dvěma klíči a háčky, které jsou rozlišené číslicemi a barvami. Zámek u této skříňky je cylindrický a její výška je 250 mm. Co se týče šířky tak ta je 185 mm, hloubka 85 mm a hmotnost 1,5 kg.

Skříňka na klíče TS-45

Skříňka je z vysoce kvalitní oceli a je jí možné připevnit na zeď pomocí dvou otvorů, které jsou umístěny na zadní straně. Je vybavena cylindrickým zámkem, 45 háčky a dvěma klíči. Její výška je 305 mm, šířka245 mm, hloubka 85 mm a její váha je 1,60 kg.

Poštovní schránky

Dále vám firma Milan Vacovský nabízí různé druhy poštovních schránek. Můžete si vybrat mezi různými tvary a barvami, přesně takové jaké se hodí k vašemu domu nebo firmě. Tyto schránky jsou vysoce kvalitní a ve velmi dobrém cenovém rozhraní. Možností je neomezené množství jako například poštovní schránky typu:

 • COMO nerez
 • IMOLA
 • JUBILEE 40 - Mailbox
 • TERAMO
 • TERAMO nerez
 • URBINO
 • WORTHERSEE nerez
 • COMO
 • TIVOLI

Cylindrické vložky

Cylindrické vložky jsou nejvíce používanými zámky v dnešní době. Setkat se s nimi můžeme naprosto u jakéhokoliv domu. Nejčastěji se ovšem nacházejí v bytech. Vložky se vyrábějí v různých velikostech tak, aby pasovaly přesně do vašich dveří jako klasický zámek. Tyto vložky byly navrženy tak aby zabránily jakémukoliv pokusu o proniknutí skrz a to silou či ne. Jejich zabezpečení se dělí do 4 stupňů a to:

 • Základní ochrana
 • Dostatečná ochrana
 • Vysoká ochrana
 • Velmi vysoká ochrana

Druhů je také spousta jako například bezpečnostní vložka typu.

 • ABUS D10 30+35, 2024/ 30+40, 2018 R1, EVVA DPI 31+36, ABUS D6 30+35 nebo elektronický zámek TSE a mnoho dalších.

Zavírače dveří

Zavírače zná snad každý, kdo kdy byl v nějaké firmě či obchodě. Jsou to jednoduchá zařízení, která za nás zavírají dveře, když na to zapomeneme nebo ze dveří vyběhneme. Zároveň zabraňují tomu, aby bylo se dveřmi „boucháno“. Mohou být jak pro levé tak pravé typy dveří. Při kupování těchto malých, dnes už všedních, vynálezů si můžeme vybrat i jakou rychlostí se dveře budou zavírat. Záleží na typu zavírače jako například:

 • DORMA TS 68, Rameno aretační ke GEZE TS4000, GEZE TS4000 nebo DORMA TS 73 a samozřejmě mnoho dalších typů.

Kování

Potřebuje skutečně krásné a originální kování, které by bylo podle vašich představ? Nebo aby kování dokázalo udělat váš dům či byt esteticky brilantní, co se týče kování? Pokud ano, je firma Milan Vacovský dokonalým řešením. Nejen kvalita, ale také jejich předsevzetí vyhovět svým zákazníkům, podle jejich přání je dostatečné. Nabízí nespočetnou škálu různých druhů kování jako například.

 • AACHEN, AGATHA – R, ALEXIS – R, ALT – WIEN, ALT - WIEN – R, AMSTERDAM, ARCADIA…
 • Bezpečnostní hliníkové kování typu -  RI 101 HLINÍK, RI HLINÍK PLUS, GLOBUS, HEROLD PLUS, OBELIX a mnoho dalších druhů.
 • Držák závěsu JR-519, závěs dveřní 190/13, závěs dveřní 320/18…
 • Hliníkové kování KLASIK – To kování se používá jak v interiérech, tak i v exteriérech. Je velmi odolné vůči poškrábání nebo jakémukoliv poškození. Jeho výhodou je, že nečerná.

Visací zámky

Každý z nás potřebujeme visací zámky na uzamknutí skříněk nebo různých dvířek. I tento sortiment nám firma nabízí jako například tyto druhy visacích zámků podle čísel: 1466/45, 1466/63, 1466/52, 1466/38.

Ať už se rozhodneme pro tresor, poštovní schránku, kování a mnoho dalších nabídek od firmy Milan Vacovský, je to vždy kvalitní výrobek s dokonalou estetikou a hlavně velmi výhodnou cenovou nabídkou. Jejich vstřícné jednání a snaživost vyhovět všem zákazníkům je nepřehlédnutelná. Pokud chcete opravdovou kvalitu pro váš dům, byt nebo firmu, je tato firma dokonalým řešením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14472 (rodina-finance.cz#22095)


Přidat komentář