Návrh a realizace zahrad - Brno a okolí

Je součástí Vašeho pozemku místo, které by se mohlo využít jako zahrada? Máte jistou představu, jak by mohla zahrada vypadat, ale netroufáte si na její realizaci? Nebo by pro Vás bylo zajímavé i vypracování návrhů, ze kterých byste si vybrali ten pravý?

Návrh a realizace zahrad - Brno a okolí

Pokud jste z Brna nebo okolí, pak vám můžeme pro** návrhy a realizace zahrad** doporučit firmu David Skala. Nemáte čas sekat a udržovat trávník a přesto chcete, aby byl ozdobou vaší zahrady? Chcete se účinně zbavit plevele? Trápí vás na vaší zahradě přerostlé a neudržované stromy či keře? Pak neváhejte kontaktovat firmu  David Skala, který se o vaši zahradu jistě postará a všechno, co bude potřeba, uvede do pořádku. Ať vás trápí zaplevelený nebo přerostlý trávník, zanedbané keře či nebezpečné vysoké stromy, vše se dá vyřešit. Záležet bude jen na vašem přání a vaší představě o tom, co je na vaší zahradě potřeba udělat, co chcete změnit, s čím potřebujete pomoci, co chcete předělat nebo jen pravidelně udržovat. Pokud vás nabízené služby pana Davida Skaly zaujaly, pak vám na něj přikládáme také důležité kontakty:** David Skala – návrhy a realizace zahrad - Brno a okolí**, e-mail: sdgarden@seznam.cz, telefonní číslo: +420 605 937 759.

návrhy a realizace zahrad Brno a okolíFirma*** ***David Skala ** Vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Více informací o Návrhy a realizace zahrad - Brno a okolí naleznete zde: http://sdgarden.webnode.cz

Typy zahrad k realizaci

To, jak by měla vypadat Vaše zahrada, je i ukázkou Vašeho vkusu či charakteru. Zahrada může vypadat opravdu jakkoliv, jen by jste se měli držet určitého motivu-tématu, který by měl být stejnorodý. Zde je několik možností, do kterého směru můžete svoji zahradu realizovat.

Japonská zahrada Brno a okolí

Zahrada, která je velmi žádaná a oblíbená. Japonská zahrada má v sobě ukryté jakési tajemno, kouzlo, „nutí“ Vás se zastavit v této uspěchané době, užít si také trochu pohody, klidu. Mezi doplňky, jenž tvoří harmonii japonských zahrad, se volí rozličné kamenné lampy a solitérní, či skupinové kameny. ** **

Moderní zahrada Brno a okolí

Dáváte přednost nenáročnosti zahrady na její údržbu. Preferujete moderní, přírodní a designové kousky? Pak Vás s co největší pravděpodobností osloví styl moderní zahrady.

návrhy a realizace zahrad Brno a okolí

Romantická zahrada Brno a okolí

Když Vám někdo řekne romantická zahrada, co si pod tím představit? Určitě místo plné voňavých květin, jimiž mohou vévodit například opojné růže. Součástí takové zahrady může být i místečko s ručně vyřezávanou lavicí, pod okrasným, stále kvetoucím, stromem. Místo, kde budeme relaxovat, číst si. Součástí romantické zahrady mohou být i voňavé bylinky, které průběžně využijeme na uvaření lahodného čaje, koupele, do vonných pytlíčků aj.

David Skala

Adresa: Poříčská 438, Velké Poříčí, 54932

Emailové spojení: sdgarden@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 **605 937 759 ** ***

Reprezentativní zahrada Brno a okolí

Jak již název napovídá, zahrada, kdy každý její kousek je skvostným a uměleckým dílem. V této zahradě i ten sebemenší doplněk, rostlinka, kamínek, harmonicky zapadá do celku. ** **

Terasovitá zahrada Brno a okolí

** **Zahrada, která může být zadlážděná keramickými dlaždicemi. V zahradě bývá také místo, kde mají prostor okrasné rostliny, především trvalky, jenž se postupně, tak jak se střídá roční období, vystřídají v květu.

návrhy a realizace zahrad Brno a okolí

Venkovská zahrada Brno a okolí

Kdo by odolal kouzlu venkova, kde nejen tvary keřů, stromů, rostlin, ale také jejich barvy jsou přirozené a lahodící oku. Zahradu je možné rozdělit na okrasnou část a také část, kde budeme odpočívat po náročném dni, nebo lenošit po víkendovém obědě.

Zahradní doplňky a nezbytné součásti zahrad Brno a okolí

Abychom oživili určitý kout naší zahrady, můžeme k tomuto účelu použít například různé zahradní doplňky.

Jezírka na zahradu Brno a okolí

Bez vody by nebyl život. U zahrady máte možnost si nechat vybudovat jezírko, nebo také vodopád.** Zahrada** hned získá neopakovatelné kouzlo. Co může být lepší, než zurčící voda, k tomu šum větru, zpěv ptáků a slunce na obzoru… Jezírko může plnit nejen estetickou roli, ale také funkčnost, pro zavlažování zahrady. Ovšem nic nezkazíte, pokud se bude jednat „jen“ o napodobeninu jezírka.

Zahradní osvětlení Brno a okolí

Krásou zahrady se můžete kochat nejen ve dne, ale také, když se setmí. Naopak díky osvětlení získá Vaše zahrada jiný pohled a rozměr. Stane se hned kouzelným, útulným místem, kde budete chtít ještě chvíli posedět, ať už sami, nebo s rodinou, přáteli. Vhodně osvětlená zahrada dodá punc i Vašemu domu, chatce, chalupě. Osvětlení je možné instalovat rovnoměrně po celé zahradě, nebo se zaměřit na určité její dominanty, kupříkladu sochu, strom, kámen, jezírko aj. Osvětlení také nemusí být výrazným finančním výdajem, uvidíte, že se bude jednat o dobrou investici, která se pozitivně odrazí na Vaší psychice, a jak je známo, z většina nemocí je psychického původu. Takže, pokud budeme duševně fit, nemoci se nám budou s co největší pravděpodobností vyhýbat. Ale to jsme již zabrousili přeci jenom trochu jinam.

návrhy a realizace zahrad Brno a okolíDavid Skala

Adresa: Poříčská 438, Velké Poříčí, 54932

Emailové spojení: sdgarden@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 **605 937 759 ** ***

Solitérní kameny na zahradu Brno a okolí

Máte pocit, že kámen je příliš „tvrdým“ doplňkem, něžné, zelené zahrady? Ovšem kámen, jako takový, je přírodním materiálem, a pokud ho nejen správě vyberete, ale i umístíte, může být vhodnou součástí zahrady, nebo naopak jeho dominantou, bez které by to nebylo rozhodně ono.

Trávník na zahradu Brno a okolí

Co by to bylo za zahradu, kdyby na ní nebyl alespoň kousek travnaté plochy. Rozhodnete-li se pro větší plochu trávníku, záleží také na velikosti zahrady, bude tato plocha skvělým místem pro Váš odpočinek.

Nabídka služeb zahradnických firem Brno a okolí

 • Vypracování návrhu zahrady – některé firmy Vám mohou vypracovat návrh Vaší „nové“ zahrady zcela zdarma, a co víc, některé i v 3D zobrazení, abyste měli dokonalou představu i jejím realistickém vzhledu, tj. na co se budete moci těšit. Jiné firmy Vám mohou nabídnout také zpracování návrhu zahrady zdarma, ovšem v případě, když si poté s ní dohodnete i samotnou realizaci.
 • Samotná realizace odsouhlaseného projektu zahrady

návrhy a realizace zahrad Brno a okolí

Co zahrnuje realizace zahrady Brno a okolí

 • Terénní práce zahrady, včetně modelace krajiny, srázů apod.
 • Montáž automatických závlahových systémů.
 • Výstavba altánků.
 • Vybudování okrasných jezírek, vodopádů.
 • Výsadba rostlin, keřů, stromů

Průběh spolupráce s architektem zahrad Brno a okolí

Chcete oslovit Vámi vybraného architekta zahrad nebo firmu, zabývající se návrhy a realizací zahrad, ale dopředu byste chtěli vědět, jak bude probíhat Vaše spolupráce?

Kontakt zahradnické firmy Brno a okolí

Prvním krokem je kontaktování příslušné firmy a domluvení si schůzky, která proběhne většinou v prostorách firmy, případě i u Vás, jsou-li Vaše časové možnosti omezené. První schůzka může mít kromě informativního charakteru i předběžnou nabídku ze strany firmy, kdy si bude chtít specialista na zahrady, prohlédnout místo, zahradu, jenž se bude měnit. V tom případě probíhá první schůzka u Vás, na místě „plném změn“. Při schůzce architekt získá rámcový přehled o Vaší představě budoucí zahrady. Vše si poznačí, tj. rozmístění zahrady, doplňky a dominantní prvky, jenž budou součástí zahrady. Kromě toho si dané místo také nafotí a změří, nebudete-li mít pro něj již připravený plánek zahrady. Na závěr si stanovíte termín, do kdy se opětovně sejdete a projdete společně připravený návrh ze strany architekta.

David Skala

Adresa: Poříčská 438, Velké Poříčí, 54932

Emailové spojení: sdgarden@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 **605 937 759 ** ***

*** ** ***návrhy a realizace zahrad Brno a okolí


Začátek realizace zahrady Brno a okolí

Po určené době se opětovně sejdete s architektem a prokonzultujte návrhy, případně návrhy. Budete-li spokojeni již s tímto prvním návrhem a odsouhlasíte-li si ho, může pomalu započít realizace zahrady. Do doby, než si odsouhlasíte návrh, se můžete setkat s firmou, která s Vámi sepíše smlouvu, až po odsouhlasení další spolupráci, tj. realizaci zahrady. Jiné s Vámi však mohou sepsat smlouvu již na počátku spolupráce. Záleží, zda si příslušná firma účtuje za vypracování návrhu, nebo ne.

Co se týká přímo realizace, jenž zahrnuje také terénní práce, spolupracuje architekt, pracuje-li sám, s firmou, která zajistí tyto práce. V případě firmy, jenž se zabývá návrhy i realizací zahrad, si veškeré práce zajišťuje, tj. provádí sama. Během realizace můžete průběžně konzultovat s architektem Vaše dotazy, přání. Někteří klienti však dávají přednost tomu, že chtějí být překvapeni a shlédnou až plně hotovou zahradu.

Platba za realizaci zahrady Brno a okolí

Platba za realizaci zahrady bude zmíněna ve smlouvě, kterou si s firmou odsouhlasíte a podepíšete. Můžete platit zálohově, na začátku spolupráce a poté po skončení prací, nebo rovnou po skončení prací. Záleží na podmínkách jednotlivých firem a na domluvě.
Za jak dlouhou dobu může být Vaše nová zahrada hotová? Otázku nelze jednoduše zodpovědět, protože závisí jednak na rozloze zahradě, ale také rozsahu úprav. Zahrada může být hotova například v rozmezí jednoho až třech měsíců.

návrhy a realizace zahrad Brno a okolí

Na co se zaměřit při výběru firmy zabývající se zahradami - Brno a okolí

 • Zkušenosti
 • Reference
 • Nabídka
 • Časová realizace vyhotovení návrhů a realizace zahrady
 • Cena

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14494 (rodina-finance.cz#22388)


Diskuze a zkušenosti

Petr Jarovič | 27.01.2011 10:45
Dotaz Dobrý den, poptával jsem se na doporučení firmy která se zabývá realizací zahrad, budete tedy někoho editovat děkuji Jarkovič


Přidat komentář