Moderní obrazy do bytu

Přemýšlíte, jak si vhodně vyzdobit vás interiér, ale nechcete si do bytu pořizovat umělecké originály. Zkuste obrazy rozličných motivů tištěné na plátně, efektní sady nebo vlastní fotky.

Dekorační a moderní obrazy do interiéru

Ne každý, kdo si chce nějak ozdobit stěny bytu, ihned zatouží po obrazech od známých i neznámých malířů. Ty totiž leckdy nemusí vyhovovat vizuálnímů prostředí pokojů. Jednou z variant, jak nenechat stěny holé, ale vkusně vyplnit obrazy, je výběr dekoračních pláten.

RamHo dekorace nabízí vysoce efektní obrazy

Internetový obchod s obrazy RamHo dekorace nabízí pestrou škálu obrazů, jejichž motivy jsou tištěné na kvalitní plátno. Jednotlivé obrázky se prodávají formou blind rámu, což je šepsované plátno natažené na dřevěný rám. Další orámování už zde není, díky čemuž působí ilustrace velmi moderně a okolní rámy neruší barevné souznění obrazu a zbytku interiéru.

V obchodě si můžete projít bohatým výběrem motivů, kde se pokocháte českou krajinou, fantaskními motivy, budete se unášet na panoramatech či si zakoupíte set více obrázků, které dohromady dávají jeden motiv. Celé to působí velmi efektně. A pokud nemáte jasnou představu, jak bude obrázek v interiéru vypadat, můžete si efekt vyzkoušet ve virtuálním pokoji. Pojďte se tedy blíže podívat, co vám RamHo obrazy nabízí.

Klasické obrázky na blind rámu

Přírodní scenérie

Zde si můžete vybírat z množství motivů, které budou ladit s vaším interiérem. Klasické obrázky můžete zasadit do prostoru, kdy chcete jen jemně obohatit váš pokoj a nepotřebujete k tomu vysoké instalace. Jako motiv RamHo nabízí například florální tématiku, která zobrazuje krásu přírody a květů, které se hodí jak do ložnice nebo kuchyně a působí něžným dojmem. Pro milovníky turistiky a českých luhů a hajů se tu nabízí tuzemská krajina. Horská zákoutí, jarní i podzimní zátiší, obraz vydefinovaný pod dominantou jedné barvy nebo ryze věrná kopie reálné krajiny. To vše je klasika, kterou si můžete pověsit doma a neurazíte jí třeba své prarodiče.

Zkuste znamení zvěrokruhu

Nejen reálné kompozice si ale můžete vybírat. Pokud máte spíše senzitivní a vnímavou osobnost a věříte na kosmické zákonitosti, tak si můžete na zeď zavěsit své znamení. Zvěrokruhová charakteristika je znázorněna daným symbolem, který je k dispozici v několika barevných variantách, jež tvoří podklad. Proto můžete počítat s barvou zdi a celkovým koloritem vašeho interiéru, kam zasadíte kus sebe – tedy znamení zvěrokruhu. Může to mít i magické schopnosti, protože je jasně dána dominanta pokoje a proudí zde energie dané charakteristiky.

Sáhodlouhá panoramata

A dostáváme se i k tak oblíbeným panoramatickým motivům. Jistě jste si všimli, že snad v každé turistické oblasti, která se pyšní horami, lze zakoupit i podlouhlý obrázek, který znázorňuje právě ono pohoří. RamHo vám nabízí hned několik takových motivů. Můžete si vybrat klasické hory, pokryté sněhem, scenérii s jezerem nebo krajinu pod červánkovým svitem. Tyto motivy si lidé často umísťují na stěny, protože na ně mají uklidňující vliv. Pestré barvy, které kontrastují, ale zároveň jsou zcela přirozené a lahodí oku, totiž dokáží odbourat stres po celodenním shonu.

Umělecká grafika

Na závěr jednoduchých obrázků nelze opomenout i grafiku, která vtipně ozvláštní váš příbytek. Můžete si vybrat klasické geometrické obrazce, které jsou efektně vystínované v koloritu jedné barvy, tudíž si můžete vybírat podle celkového zbarvení pokoje. Zároveň můžete sáhnout po vtipné ilustraci, námětu, který připomíná optický klam, obrázku, jež symbolizuje něco jako minimalismus. Pro milovníky východních kultur je tu připravena grafika i s japonskými symboly.

Dekorace RamHO

Velký prostor, který je v nabídce RamHo zastoupen. Obrazy, které jsou složené z několika dílů, jejichž výsledný sklad vyvolává mimořádně zajímavý efekt. Jednotlivé barvy, které můžete pozorovat v jednotlivých přechodech, totiž vytváří plasticitu vaší stěny. Zatímco jednoduchý obraz vyvolává dojem zasazeného prvku, něčeho, jako je například polička či okno ve zdi, dekorace tvoří souslednou řadu, ze které máte pocit, že v místnosti je umělecká instalace. Obrázek je totiž na pokračování, může mít různé sestavení a to vyvolává dojem dynamiky.

Souměrné obrazy

Jednou z možností zpracování jsou obrázky, jež se seskládají z několika částí a všechny mají stejnou velikost. Spirály, elipsy, prostorové křivky, ale i přírodní motivy jako je detail na stébla trávy či ranní rosa na listí. Tímto prostorovým efektem dostanete kousek přírody i k vám domů. Jednotlivé grafiky zase můžete snadno barevně sladit s koloritem příbytku. Tento typ dekorace, jež je souměrná, využijí lidé, kteří mají rádi řád a čistotu.

Rovnoměrná hra s velikostmi obrázků

Zde se jedná o set obrázků, které mají různou velikost, leč vše jde v pravidelnosti. Zásadní prostřední dominanta je vyhotovena ve velikosti největší a k ní se pravidelně z obou stran zbíhají další obrázky. Celkový vizuál opět vytváří konkrétní námět. Rovněž si můžete vybírat z výše naznačených motivů, ale stejně tak se zakoukáte do motivu a´la čínský drak, který působí opticky velmi efektně. Stejně silným motivm je i cesta ke slunci, kde na největším obrázku je vyobrazen tento žlutý vesmírný útvar. Tento typ obrazů ocení milovnící moderních vymožeností a lidé, kteří si rádi hrají a experimentují.

Obrázky s cik cak efektem

Obrázky, kde se střídají velikosti jednotlivých částí celého setu. To celé způsobuje velmi neotřelý design, který si nepotrpí na konzervativní zdobení inetriéru. Velmi silný je pak motiv různých živých úkazů, kdy máte pocite, že se na ně díváte skrze nepravidelné díry ve zdi. Cítíte se jako v jiném světě, protože přece by vás nenapadlo, že za zdmi vašeho pokoje naleznete New York či egyptskou Sfingu. Proto si tento typ dekorací oblíbí lidé umělecky založení, extrovertní a toužící stále po něčem novém. Pokud máte rádi v životě chaos, tak i vám bude konvenovat nepravidelnost obrázků.

Obrázky z vašich vzpomínek

Máte krásný portrét nebo** úžasný snímek z dovolené? Nechte si jej přenést na plátno.** Můžete si vybrat z více druhů podkladu, rovněž tak, jestli chcete rám či nikoli. Podrobně si prostudujte návod, jak si tisk na plátno objednat a hlavně nezapomínejte, že fotografie by měla být v co nejlepším rozlišení. Specialitou společnosti RamHo je, že se každé fotografii věnuje speciální grafik, čímž se vyhneme zbytečné ztráty motivů z okrajů.

Prohlédněte si obrázky ve virtuálním prostoru

Jestli nemáte představu, jak budou vámi vybrané obrázky v pokoji vypadat, klikněte na stránkách RamHo do virtuálního prostoru. Zde si vyberete z několika interiérů, kam umístíte vámi vybraný motiv v provedení podle vašich představ. Pokud se zaregistrujete, tak si můžete vybraný produkt prohlížet dokonce ve vašem vlastním pokoji, jehož snímek si zde nahrajete.

Obrazy dotváří celkový dezén místností a odhalují, kdo zde bydlí. Proto si pečlivě projděte nabídku motivů a zjistěte, který se vám bude nejvíce líbit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14499 (rodina-finance.cz#22437)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš | 20.05.2011 11:29
Nádhera Nádherné, škoda, že sem nejdou vložit fotografie. Poslal bych je jak mám tyto krásné obrazy doma v interiéru. T.


Přidat komentář