Malování na zeď - Brno

Malování na zeď je doslova vytváření uměleckého díla. Díky tomu, že Vašim dětem necháte na zdi namalovat jejich oblíbené pohádkové hrdiny, stane se z jejich pokojíčku oáza klidu, pohody a štěstí.

Malování na zeď profesionálně

Kdo z nás by měl rád bílou zeď, která působí velmi chladně a neosobně. Máme spoustu možností, kterými můžeme naše zdi rozjasnit. Jsou zde nalepovací obrázky, které můžete kdykoliv sundat a nalepit opět jinam. To však nepůsobí věrohodně.

Jedinou vhodnou možností je speciální malování na zeď a to nejen na ni. Lidé, kteří umí malovat na zeď dovedou také zkrášlit jakýkoliv druh nábytku. Je vědecky dokázáno, že krásný obrázek působí příznivě na psychiku člověka a zejména tu dětskou. A je-li to ještě obrázek z jejich oblíbené pohádky, je to doslova obrázek léčivý. Děti se při pohledu na něj uklidní a přenesou doslova do pohádkového světa.

Namalovat si hezký obrázek na zeď můžete sami, avšak ne každý to dokáže. Může se pak stát, že místo namalovaného obrázku budete muset znovu přemalovat celý pokoj. Pokud si nejste jisti sami sebou, zbývá jediná varianta. Nechat si namalovat něco hezkého do pokoje od profesionála. Respektive výtvarníka, ktery se malováním na zeď zabývá a má již s touto formou dekorace zkušenosti. Rádi bychom Vám poradili nějakého konkrétního, proto jsme si vybrali osvědčeného a nám známého výtvarníka z Brna. Ukázku jeho prací naleznete na stránkách.

Malování na zeď v Brně a okolí

Profesionální malíř je schopen vymalovat pokojíček pro Vaše dítě a to zcela podle Vašich představ. Jeho umělecké vlohy mu dovolují na Vaši stěnu nakreslit vše, co Vás jen napadne. Maluje také pro mateřské školy, základní školy, dětské koutky, ale přijede také k Vám domů a zútulní pokojíček pro Vašeho drobečka tak, aby se mu v pokojíčku líbilo a cítil se v něm spokojeně a šťastně

Rád tvoří nejen interiéry, ale troufne si také na venkovní prostředí, tudíž může zkrášlit cokoliv budete chtít také v exteriéru.

Co vše si můžete nechat vymalovat:

 • Místnosti
 • Venkovní malby domů
 • Reklamní štíty
 • Restaurace
 • Vinné sklípky
 • Cukrárny
 • Interiéry obchodů atd.

Ostatní prostory se namalováním různých vhodných obrázků zútulní a stanou se osobitějšími, než když necháme zdi čisté. Mluvíme zde o restauracích, cukrárnách, vinných sklípcích atd.

Co vše se může namalovat na zeď?

Děti mají rády pohádkové hrdiny, a pokud se na ně budou koukat přímo z jejich zdi v pokojíčku, budou velmi šťastné. Neplatí to pouze pro dětské pokojíčky, také zdi v mateřské školce jsou velmi vhodné pro oživení nějakým obrázkem. A už vůbec nemluvím o tom, jak obrázky na zdi dokážou oživit zdi v nemocnicích. Příznivě to působí na psychiku dětí a ty se potom rychleji uzdravují.

Vaše zdi mohou oživit:

 • Pohádkoví hrdinové
 • Akční hrdinové

 • Autíčka, vláčky, letadýlka

 • Postavičky z večerníčků
 • Různé ornamenty, květy, příroda atd.

V zásobě má výtvarník z Brna také mnoho svých návrhů, které jsou velmi propracované, kreativní a každý z těchto návrhů je originál. Jedině jim navrženým obrázkem vyrazíte dech všem návštěvám, které k Vám přijdou. Velmi rád také zakomponují do obrázku jakýkoliv předmět, který má na Vaší zdi již své místo a trváte na tom, že zůstane tam, kde je. Rádi také vytvoří na zdi různé efekty, jako jsou například přechod obrázku z jedné stěny na druhou.

Navštívíte-li  internetové stránky, můžete si zde prohlédnout  galerii již hotových výtvorů a třeba si mezi nimi vybrat také ten nejvhodnější pro Vás.

Malování na zeď, ale i na nábytek

Velmi kreativně maluje téměř na všechen materiál. Umí zkrášlovat zdi, troufne si však také na nábytek. Každý z nás má rád vše hezky sladěno a právě tento výtvarník z Brna Vám pomůže sladit například nábytek v dětském pokojíčku tak, aby doslova zapadl do konceptu malby na stěnách.

Všechny děti budou zcela nadšeny a uneseny výsledným efektem, který tímto vznikne. Z obyčejného nábytku se stane doslova hit a bude součástí interiéru, kterého se nebudete chtít nikdy zbavit. A vůbec nezáleží, jestli je to nábytek nový či starý a již opotřebovaný. Dokáže udělat z doslova škaredého a podřeného nábytku módní hit, který Vám budou všichni závidět.

Čím se obrázky na zeď malují?

Na všechny výtvory používá pouze speciální barvy, které nejdou nijak cítit, jsou** zdravotně nezávadné**, a proto ho klidně můžete při práci pozorovat a dívat se, jak Vaše bílé zdi ožívají. Barvičky, kterými maluje, jsou navíc omyvatelné a otěruvzdorné. Jsou to ty nejvhodnější barvičky pro všechny dětičky a vůbec nezáleží na tom, zda jsou s nimi malovány zdi v dětském pokoji, mateřské škole či jinde.

Životnost výtvorů je díky těmto speciálním barvám téměř nekonečná. Výběr barev a jejich složení je základem profesionálního výtvoru a proto si na tomto velmi zakládají. A rozhodnete-li se za nějaký čas, že chcete malbu změnit či odstranit, není to žádný problém. Barvy, které se při malování na zeď používají, jdou velmi snadno přemalovat.

Kde najdete profesionála na malování na zeď?

Nejjednodušší je navštívit internetové stránky, můžete si v klidu domova prohlédnout již hotové výtvory a třeba si mezi nimi vybrat ten nejvhodnější pro Vás.

Cena za malování obrázků na zeď?

Cena za to, že Vám zútulní jakýkoliv prostor není příliš vysoká. Jedná se o částku 500,- až 650,-Kč za m2. Necháte-li si zkrášlit plochu velkou 4x2,5-3 m2 bude tato cena 4.800,- až 7.000,-Kč.

Tyto ceny jsou však pouze orientační. Výsledná cena se odvíjí od složitosti námětu a celkové kompozice. Budou-li se malovat více, než dvě stěny, dá se domluvit na ceně.

Malování obrázků na zeď i po celé ČR

Tento profesionální výtvarník působí ** v Brně a okolí**, ale bez problémů dojede kamkoliv po celé České republice. Je však potřeba počítat s tím, že se cena za malbu zvedne o cenu za pohonné hmoty, dle skutečné spotřeby.

Pokud Vám však záleží na tom, aby obrázek na zeď ve Vašem bytě maloval pouze profesionál, nebude Vám vadit si trošičku připlatit. Obzvlášť, když počítáte s tím, že obrázek vydrží po dlouhou dobu.

Profesionální malování na zeď oceníte

Hledáte-li právě nyní někoho, komu byste svěřili do péče své zdi, aniž byste se museli strachovat, jak to dopadne, více nehledejte. Svěřte své zdi tomuto výtvarníkovi z Brna, který ví co dělá.

Není nic krásnějšího, než obrázek na zdi, který Vás doslova pohltí a vtáhne Vás svou energií jakoby do zdi. Čisté zdi jsou sice hezké, ale působí na své okolí studeným a neosobním dojem. Teprve vhodně zvolený obrázek či ornament Váš pokoj zútulní a dá mu nádech domova.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14504 (rodina-finance.cz#22484)


Přidat komentář