Malířské a zednické práce - Ludgeřovice a okolí

Rozhodli jste se postavit dům nebo jen vymalovat? Máte firmu, která chce spolupracovat s kvalitní úklidovou firmou, jenž Vám bude vyhovovat co se úklidu a zednických prací týče? Pokud ano, máme pro Vás dobrý tip.

Komu jsou malířské a zednické služby nabízeny?

Firmy, zabývající se zednickou nebo malířskou prací, nabízí své služby širokému klientskému spektru, jako například domácnostem, firmám, hotelům, bankám, obchodním domům, výrobním podnikům a mnoho dalších. Zednické a malířské práce jsou vždy stavěny na zásadě kvalitních materiálů a dobře odvedené práce.

Zednické práce v  Ludgeřovicích a okolí

Jestliže potřebujete postavit, zrekonstruovat nebo jenom udělat drobné zednické práce, potom Vám zednická firma v Jihočeském kraji nabízí své služby. Veškeré stavební práce jsou vždy dělány přesně podle Vašich představ. Na všechny tyto práce se poskytuje dvouletá záruka, jsou i firmy, které nabízí pětiletou. Vaše požadavky jsou také stavěny na základě termínu, který si sami zadáte. Samotná rekonstrukce nebo drobné práce vyžadují i kvalitní úklid. Zednické firmy Vám nabídnou i tuto možnost úklidu za účelem Vaší zakázky. Zednické práce obsahují:

 • Materiál – veškerý materiál je dodáván od uznávaných dodavatelů.
 • Rekonstrukci a celkovou stavbu - rodinných domů nebo nebytových prostor
 • Sádrokarton – možnost montáže kvalitních příček za pomoci sádrokartonových desek
 • Okna – výměna nejen oken, ale také zárubní i jejich úprav, jako jsou špalety a začišťování
 • Stěny – souvisí s omítkami, štukováním, obkládáním a filcováním
 • Půdní vestavby, rekonstrukci bytových jader
 • Zateplování rodinných domů, realizace koupelen
 • Vzduchotechniku i topení nebo zámečnické práce
 • Tesařské práce, sádrové omítky, břizolitové fasády
 • Úpravy exteriéru, jako jsou zámková dlažba a zpevnění ploch
 • Kanalizaci, výkopové práce a podobně.

Malířské a natěračské práce

Pokud jste se rozhodli pro úpravu interiéru nebo exteriéru za účelem malování, nebo nátěrů, máte možnost využít **malířských a natěračských služeb firmy CLEAN*** ***. A to za pomoci kvalitních barev a profesionálních malířů. Na základě Vašich požadavků volby barevnosti, bude vymalováno.  Barvy by měly být kvalitní a zdravotně nezávadné. Pokud si nebudete vědět rady s barevností, nebo si nejste jisti volbou, potom Vám v tomto malíři poradí.

Ihned po vymalování stěn, budete mít své místnosti uklizeny bez známky malování. Používají se nejrůznější klasické metody i mnohem náročnější, kterými jsou například úpravy v antickém stylu. Vždy záleží na Vašich finančních možnostech, jak prostor vypadá a jakou sytost barvy požadujete. Je nutné vědět, že pokud chcete dokonalou malířskou práci, musí být stěny naprosto hladké. Proto je vhodným řešením nechat si tyto stěny před samotným malováním zcela vyhladit od zednické firmy. Jsou však i malířské firmy, které tyto služby také nabízejí. Co zahrnují tyto práce:

 • Malování – tato práce zahrnuje přípravu, zakrytí fólií různých skříní a podobně, samotné malování bytových i nebytových ploch a dokonalý úklid.
 • Nátěry – součástí těchto prací jsou nátěry fasád, oken, radiátorů, plotů, úprava nábytku a nátěry všech kovových konstrukcí v nebytových prostorech. Samozřejmostí je také dokonalý úklid.

Úklidové práce po malování a natírání stěn

Pokud jste rozsáhlá výrobní firma, zdravotní zařízení, ale i samostatná osoba a potřebujete** úklid**, potom i tuto službu Vám nabízí zednické a malířské firmy. Nejedná se pouze o úklid interiérů, nebytových prostor, ale také venkovních ploch. Všechny** úklidové práce** jsou prováděny vždy v daný termín nebo dlouhodobě. Za pomocí kvalitních úklidových strojů a čisticích prostředků, je možné uklidit cokoliv. Čistící technika a čisticí prostředky jsou vždy řádně vybírány, podle dané zakázky, kde se má úklid provádět. Jsou to tyto možnosti:

Domácnosti – úklid se vztahuje na celkový generální úklid / okna, koberce, podlahy a podobně/. Úklid po řemeslnických pracích a čištění čalouněného nábytku, sklepů, chodeb a půdy.

Firmy, zdravotní zařízení, banky, školy a podobně – strojové čistění podlah, čištění žaluzií, praní záclon, mytí oken, výloh a celkově nedostupných míst. Dále se provádí veškerý sanitární úklid, čištění interiérů firemních vozů a podlah.

Exteriér – k této nabídce se váže celkový úklid venkovních ploch, úklid na stavbách a strojové čistění fasád.

Stěhování – pokud potřebujete pouze přestěhovat. Dále je i možnost celkové přípravy před jakýmkoliv řemeslem.

Podlahářské práce

Tyto práce velmi blízce souvisí se zednickými pracemi. Pokud jste se rozhodli, že si uděláte nové podlahy a nevíte si rady jak na to, potom tuto práci přenechejte** podlahářské firmě**. Veškeré podlahářské práce jsou kvalitně položeny. Jestliže nemáte čas, nebo možnost si vybrat podlahovou krytinu, podlahářské firmy vám nabídnou i tyto služby. A to s podrobnými instrukcemi i kvalitě vybraného materiálu. Dále Vám můžou nabídnout:

 • Dodávku a zároveň pokládku podlahové krytiny, montáž parket i plovoucích podlah.
 • Veškeré úpravy, renovace, štěrkování i olištování těchto ploch.

Speciální nabídky zednických a malířských firem

Tyto firmy Vám nejen rády nabídnou prodej čistících a úklidových strojů, ale také velmi rozšířený sortiment různých pracovních pomůcek a chemie. Další skvělou nabídkou je:

 • možnost zajištění cenového a technického poradenství
 • odborného dozoru na stavbách
 • veškeré rozpočty i kalkulace spojené se stavebnictvím

Ceník úklidových, zednických, malířských prací

Ceny jsou vždy individuální a vázány na danou nabídkovou službu. Veškeré úklidové, zednické nebo malířské služby se vypočítávají podle plochy v m2. Pokud se chcete dozvědět více o cenovém rozhraní je vhodné se buď telefonicky či osobně pozeptat na danou službu, nebo se podívat na rozsáhlý ceník firem na jejich webových stránkách.

Všechny zednické a malířské firmy jsou ochotny Vám poradit se vašimi problémy, co se těchto prací týče. Kvalitní firmy se vždy poznají podle referencí od klientů, kteří jsou vždy jejich hlavní vizitkou. Proto je vhodné si o dané firmě zjistit vždy všechny detaily, abyste byli spokojeni z odvedené práce těchto firem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14520 (rodina-finance.cz#22691)


Přidat komentář