Malířské a natěračské práce - Jičín a okolí

Potřebují Vaše zdi doma nebo v kanceláři oživit? Zasloužila by Vaše fasáda či střecha přetřít? A nemáte na to čas nebo to neumíte? V dnešní době to není žádný problém, stačí se podívat na internet nebo vyťukat telefonní číslo na mobilu.

Malířské práce v interiérech

Není to jen o tom, jak se cítíte u sebe doma nebo v kanceláři, podívejte se na to i z té druhé strany. Jistě je příjemné vejít do čekárny, ordinace u lékaře nebo do školy Vašich dětí a cítit se tam příjemně a útulně. Protože i tyto prostory v dnešní době mohou být moderní, pestré a barevné. Fádnost bílé už se pomalu vytrácí, i když i bílá při správné volbě může být zajímavá a šik.

Barevné trendy

Letošním hitem jsou pestré barvy v kombinaci s bílou, holubí šedí či černou. Vůbec se toho nemusíte bát. Je jen potřeba správně volit a kombinovat. Jestli si nevíte rady nebo potřebujete informaci, tak se nejdřív inspirujte. Stačí se podívat kolem sebe, jistě se mimo domov pohybujete na různých místech. Nebo** inspiraci** hledejte u svých přátel či známých nebo se rozhlédněte na internetu. K zahození nejsou ani katalogy o bydlení či televizní programy. Mě osobně zaujal obývací pokoj vymalovaný sytě růžovou barvou a jako protějšek byla zvolená světle šedá. V kombinaci se světlou podlahou, sedačkou v růžové barvě a sladěnými doplňky to nemá chybu. Nebo pokud máte malou kuchyň, zajímavá může být kombinace banánově žluté s bílou. Pokud jste spíš usedlejší typ a dáváte přednost přírodním barvám, mohla by Vás zaujmout hnědá a béžová barva v kombinaci s decentní fialovou. Máte-li to štěstí a Vaše kuchyň je veliká a prostorná, tak velice dobře a stylově vypadá kombinace tmavě červené s černým kuchyňským nábytkem a doplňky. Nezapomínejte ani na své děti. Pokud už jsou dostatečně velcí, nechte je si vybrat barvu svého pokoje samotné a pokud ne, dívejte se na pokojíček jejich očima. Jako inspiraci nabízím pro holčičky či slečny kombinaci růžové se žlutou nebo tyrkysovou s bílou. Pro chlapce či mladé pány nevypadá zle tmavě modrá se žlutou či šedou. A na závěr ložnice. Toto je místnost, kde by se mělo především odpočívat, relaxovat a spát. Proto je lepší volit decentní odstíny, které nejsou příliš křiklavé. Hezky může vypadat světle zelená nebo modrá.

Průběh malování a doplňkové služby

Pokud už máte svou představu utříbenou, je třeba vrhnout se do práce. Jak jsem již výše zmiňovala, vy se nemusíte o nic starat. Veškeré práce spojené s** malováním** Vám solidní firma zajistí. Kromě vymalování dle Vaší představy a domluvy jsou ochotní Vám zajistit i práce před malováním. Čili se nemusíte starat o stěhování a vyklízení místností, o přikrývání nábytku, oken a podlah. A samozřejmě Vám jsou schopni i zajistit po malování úklidové práce. Díky těmto službám už z malování nemusíte mít hrůzu. Také je potřeba se s danou firmou domluvit na tom, jaké barvy, materiály a techniku mají použít a průběžně si celý proces kontroluje. Tím se vyvarujete pozdějším reklamacím či nespokojenosti.

Natěračské práce

Když už vymalujete celý byt, dům nebo pracoviště, určitě je vhodné natřít i topení a další. Pro někoho to může být nepodstatné, ale pozor, oprýskané topení, okna, zábradlí apod., může kazit celkový dojem. Proto Vám i tyto služby každá zkušená firma nabídne hned na začátku, kdy se domlouváte na zrealizování celé zakázky. Zároveň Vám stejně jako u** malby** poradí s materiálem, barvami a podají Vám informace o cenách.

Malířské a natěračské práce pro exteriéry

Vypadá Váš rodinný dům či stavba, ve které podnikáte, oproti sousedům vybledle, zašedle a nevýrazně? Tak v tomto případě je na čase vyniknout. Postupuje stejně jako u malování interiéru. Nejdřív je zapotřebí, abyste si vytvořili představu. Poté se s firmou domluvte na všem potřebném. Opět se jedná o totéž. Jaké barvy si přejete, materiál a samozřejmě** techniku provedení**.

Určitě Vás zahřeje, když potom kolemjdoucí obdivně pokývnou hlavou nad vaším obydlím. Pokud se bavíme o místě Vašeho podnikání, tak hezky barevně vyřešená stavba může být dobrou reklamou a lákadlem pro Vaše zákazníky. Protože ani zde se nebojte barev. Hezky může vypadat tmavě zelená, tmavá červená nebo sytá oranžová v různých odstínech. Jemně a přirozeně zase vypadá světle hnědá nebo béžová. Veškeré barvy můžete také zkombinovat s kamenným obložením. Inspirovat se opět můžete kdekoli, třeba na cestě do práce, při nedělní procházce, na internetu, v katalozích. Ale hlavně vše závisí na Vašem vkusu, fantazii a hlavně na tom, jak Vy sami si to celé představujete.

Stejně jako interiéru, myslete také na ostatní a nejen na fasádu samotnou. Je tedy vhodné při malbě fasády natřít především střechu. Vypadá velice hloupě, když máte nádhernou fasádu a vybledlou či oprýskanou střechu. Nezapomeňte ani na okapy a samozřejmě i okna a vchodové dveře. Celkový dojem může kazit i odřený plot, tudíž když už se do toho dáte, tak se vším všudy.

Samozřejmě i zde si můžete vybrat ze širokého sortimentu materiálů. Na fasády lze použít akrylátový, silikátový, silikonový, siloxanový nebo elastický fasádní nátěr. U střech se nejčastěji používá na základní nátěr epoxidová barva a vrchní nátěr barva polyuretanová, která je známá svou dlouho životností. Základní barva plní především ochrannou funkci, proto ji lze použít i v hliníkové verzi, která zabezpečuje vyšší ochranu proti rezivění. Není problém se s firmou také domluvit i na doplňkových a úklidových pracích. Veškeré ceny se odvíjí opět podle použitého materiálu, provedení, rozsahu a náročností veškerých prací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14563 (rodina-finance.cz#23026)


Přidat komentář