Luxusní saténové povlečení

Lesk, příjemný materiál a luxus. To vše v sobě snoubí satén, který je hojně využíván jak v oděvním průmyslu, tak jeho vlastnosti můžeme ocenit i v ložnici. Saténové ložní prádlo je totiž velmi moderní a skvěle ozdobí váš interiér.

Výhody saténového povlečení

Satén evokuje luxus. Jeho jemná a hebká struktura vám poskytne dokonalý komfort, když si potřebujete odpočinout po náročném dni. Splývavý materiál není nijak drsný a dokonale se přizpůsobí vašim pohybům během spánku. Nemusíte se obávat, že vám bude nějak klouzat a vy budete odkopaní, protože dnešní materiály mají speciální strukturu, která tomu zabraňuje.

Satén má ale ještě jednu významnou vlastnost. Má vlastnosti jako termoizolační materiál. V zimě, když se schoulíte pod deku, tak vás bude hřát, ale v létě zase nedovolí, aby vám bylo přílišné teplo. Vzhledem ke svému složení vám vždy vytvoří dokonalou teplotu, při které budete v pohodě usínat a spát. Ráno se vzbudíte dokonale odpočatí a plní síly. Pokud si vyberete saténové ložní povlečení, tak vám navíc skvěle dekoračně ozdobí i interiér.

Exkluzivní povlečení

Základem  všech materiálů pro výrobu ložního prádla je bavlna. Ta musí být ovšm kvalitní, nejosvědčenější je egyptská bavlna. Přidáním příměsí, bělením, vazbou, mercenizací, hlazením a ostatními technickými postupy se pak získává daná látka, která je dle povahy dále použita ať už na povlečení nebo prostěradla. Od pradávna byl nejuznávanější látkou právě na povlečení Damašek , který jak je známo byl na povrchu taktéž lesklého vzhledu, což se docílilo tak zvanou atlasovou neboli saténovou vazbou. Postupem času se tedy pracovalo na získání látky, která by měla atraktivní vzhled a byla lehčí a příjemnější na dotek.

Satén je materiál, který v sobě snoubí přírodní látky, jež nijak nedráždí vaši pokožku. Samozřejmě záleží na původu. Můžete sehnat, jak přírodní satén, jež v sobě obsahuje prvky přírodních látek jako je hedvábí a zde bývá cena samozřejmě vyšší. Pokud ale jen toužíte po kvalitním dekoračním prvku (který je ovšem i tak velmi praktický a kvalitní) a nejste přecitlivělí, tak si můžete koupit i produkty s příměsí viskózy nebo polyesteru. I tak bude vaše povlečení velmi luxusní. Pojďte se tedy na tyto ušlechtilé materiály podívat blíže.

Bavlněný satén**

**

Největším trendem téhle doby je povlečení z bavlněného saténu. Když se vysloví „satén“ tak se většinou každému vybaví krásná lesklá látka na omak spíše chladivá, takže i člověk v zimním období jistě stěží představí, že by měl ložní prádlo z tohoto materiálu. Doba nám ale přinesla mateiál, který má i v názvu označení satén, ale strukturově a hmatatelně se od klasického liší. Bavlněný satén je vyroben ze 100% bavlny, jejíž vlákna jsou tkány do atlasové (saténové) vazby, kteá dodá látce lesk.Tento ryze příjemný materiál je matnější a hodí se pro všechny typy lidí, kteří se chtějí během odpočinku cítit příjemně.

Vybírat můžete z několik kolekcí, které nabízejí precizní zpracování a skvostné dezény povlečení. Zkuste kolekci Gold Line Collection z bavlněného saténu. Tyto výrobky nestudí, jsou příjemné na omak a můžete si vybrat ze škály barev, geometrickcýh vzorů i motivů květin. Povlečení má praktický zipový uzávěr.

Další možností je kolekce XQ od firmy Greno. Ta je zaměřena na moderní trend ložního povlečení, neopakovatelná série  barevných kombinací pestřejších tónů, přírodních odstínů  až po  nejmodernější kombinaci černé s bílou. Navíc tu máte takový servis, že povlečení má oboustranný vzor, takže je můžete i střídat. Produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlněného saténu.

Kolekce Twins zase nabízí bavlněný satén v kombinaci s vyšívaným perkalem. Vzory a barvy jsou  decentní , ocenitelný je též oboustranný dekor polštáře a přikývky, který  umožňuje tvořit postel dle požadavků zákazníka. Produkty jsou na zipový uzávěr.

Gold Home Collection z bavlněného saténu je insprována světovými trendy pro mlaou generaci . Kdispozici jsou vzory geometrie, převážuje pruh  klasických barev.

Perkal

Chloubou firmy Greno je kolekce vyšívaného povlečení . Perkal se vyrábí z prvotřídní česané egyptské bavlny obsahující 60vláken na cm2, což zaručuje, že jako materiál je jemný, hladký a měkký. Povlečení z perkalu je dekorováno překrásnými výšivkami inspirovanými přírodou v barevných tónech zemité hnědé, olivové zelené, terakoty a ostatní škálou barev.

Jersey

Jak uvádí výrobce, JERSEY-elegantní únik od žehlení. Novinkou na trhu je povlečení ze zmíněného materiálu. Jersey se vyrábí ze 100% bavlny, má skvělé tepelné vlastnosti a hlavně co ocení každá hospodyňka, nekrčí se a tak není potřeb ho žehlit.Kolekce se nese v duchu jemných vzorů, avšak i pestřejších barevných tónech.

Povlečení s krystaly Swarovski**

**

I ten nejnáročnější klient si jistě vybere z nabídky výrobků firmy Greno.Unikátní kolekce se zrodila v dílně výrobce a to ve spolupráci nejuznávanějších desingerů v oblasti bytového textilu a bižuterie.Povlečení ze z nejkvalitnější a nejjěmnější látky zdobeno aplikací z krystalků. Celkový lesk a elegance tohoto povleční je tedy nejskvosnějším doplňkem ložnic.

Veškeré povlečení je stálobarevné a má atestovaný zipový uzávěr.
Nabízené povlečení je vhodné jako prezent u příležitosti narozenin, svatby, promoci.

--> --> Můžete si vybrat z klasických přírodních a ušlechtilých materiálů, kterými si ozdobíte nejen interiér, ale i exteriér domova. Na zahrádku k příjemnému posezení využijete proutěná křesílka a stolky a až budete obsluhovat hosty, tak vám jsou k dispozici tácy z proutěných materiálů. Pokud se uvelebíte dovnitř, tak již v předsíni vám může domov zdobit ratanový věšák, osvětlení přizdobí lampy a stínidla z ratanu a různé umělé skříňky či úložné prostory můžete nahradit ratanem. Rovněž uvnitř interiéru můžete mít klasický proutěný nábytek, bambusové rolety a rohože či proutěné rámy zrcadel. Neopomeňte ani koupelnu. Velkým trendem jsou proutěné koše na prádlo, které velmizd zdobí         ![](file:///C:/Users/PRASIS%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg)       Všechny výrobky si můžete vybírat jak z umělého ratanu, tak i přírodních materiálů jako je nábytek z listů banánu, abacca nebo vodní hyacint. Nechte svůj byt rozzářit luxusem a nezapomeňte ani na děti. Pokud v nich budete pěstovat cit k přírodním věcem již odmala, tak povedou v budoucnu kvalitnější život, než kdyby vyrůstaly v povrchním prostředí plastů a všelijakých jiných levných materiálů![](file:///C:/Users/PRASIS%7E1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg). Domov je základ Tam, kde žijete a v čem spíte, se vytváří váš charakter. I když doma netrávíte většinu času, tak vás formuje, protože to je vaše zázemí. Proto se vracejte tam, kde uvidíte ušlechtilé materiály a kde se bude příjemně spát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14523 (rodina-finance.cz#22727)


Přidat komentář