Dětský pokoj nábytek

Možností, jak v současné době zařídit dětský pokoj, je velké množství. To, jestli se dítě ve svém pokojíčku bude cítit příjemně, záleží na tom, jakým nábytkem místnost vybavíme, jaké použijeme materiály a barvy.

Dětský pokoj

Každé dítě, malé i velké, potřebuje pro svůj rozvoj klidné prostředí a dostatek soukromí. Proto je dobré, pokud má každé** dítě svůj vlastní pokoj**. To však není možné, pokud má rodina dětí více nebo bydlí v malém bytě. I tak by dítě mělo mít alespoň svou samostatnou část pokoje, svůj koutek, kam se může uchýlit, aniž by někým bylo rušeno.

Dětský nábytek jako základ pokoje

Základem každého pokoje je nábytek, u** dětských pokojů** tomu není jinak. Při** vybírání nábytku** je důležité myslet na to, že dobrý nábytek by měl s dítětem alespoň částečně růst, měl by být variabilní a nastavitelný. Touto volbou si zajistíte to, že nábytek bude dítěti sloužit po delší dobu, vždy se bude moct přizpůsobit věku a velikosti dítěte, také všem jeho potřebám a vy tím samozřejmě ušetříte své finance, protože další nutné investice do vybavení dětského pokoje se tím výrazně sníží. V současné době existuje široký výběr různých** druhů nábytku**, které je možné velikostně přizpůsobovat dítěti.

PROMARK NÁBYTEK

Ostravská společnost se zabývá internetovým prodejem kvalitního nábytku včetně širokého sortimentu zařízení dětských pokojů. Nabídnout vám může jak kompletní sestavy dětského nábytku, tak samostatné kusy nábytku pro doplnění nábytkových sestav či již dříve zařízených dětských pokojíčků nebo pro samostatné sestavení vlastního kompletu nábytku do dětského pokoje přesně podle svých přání a představ (postele, skříně, psací stoly, noční stolky apod.).

Sortiment dětských pokojů

Jak již bylo výše naznačeno, společnost se zabývá jak prodejem dětských nábytkových sestav, tak jednotlivých kusů různých typů nábytku. Jako první se podíváme na sestavy.

Sestavy dětského nábytku

Velmi dobrou možností, jak zařídit dětský pokoj, je volba hotové nábytkové sestavy. Výhodou těchto sestav v první řadě je, že jednotlivé části nábytku spolu celkově ladí materiálově, tvarově i barevně, výsledný pohled je tak velmi harmonický. Další výhodou je vysoká funkčnost tohoto nábytku, neboť jednotlivé kusy jsou navrženy tak, aby na sebe navazovaly, celek je tedy velmi praktický. Pokud je dětský pokoj malý, můžete využít např. sestavy, kdy je postel výrazněji vyvýšená a pod ní se tak může nacházet vkomponovaný psací stůl. Po bocích vyvýšené postele navíc mohou být umístěny police pro odkládání drobnějších předmětů. Některé sestavy jsou také přímo určené pro dva sourozence, kteří spolu obývají jeden pokoj. Postele mohou být dvoupatrové nebo jiným způsobem částečně zakomponované do sebe tak, aby zabíraly méně prostoru.

V nabídce je několik dětských sestav. Sestava se obvykle skládá z** postele** (případně rozkládací pohovky), psacího stolu a určitého množství různých typů skříní, skříněk regálů, komod či polic. Složení sestav však nemusí být nutně konečné, je samozřejmě možné podle přání sestavy upravovat, jednotlivé díly přidávat nebo naopak ubírat. Na stránkách internetového obchodu naleznete jak navrhnuté celé sestavy dětského nábytku pod položkou „dětské pokoje“, případně pod heslem „dětský nábytek“ a poté konkrétně pod názvem některého ze systémů nábytku, tak i konkrétní samostatné díly roztříděné podle jednotlivých systémů. Každá sestava je kvalitně nafocena, dále je u ní kromě konečné ceny přesně uvedeno,z jakých dílů se skládá (včetně přesných rozměrů jednotlivých kusů nábytku). Webové stránky e-shopu jsou tak velice přehledné. Sestavy jsou dodávány demontované zabalené v kartónových krabicích s přibaleným návodem na montáž a kováním.

Design sestav dětského nábytku

Design sestav je velice rozličný. Záleží pouze na vašem vkusu a vkusu vašeho dítěte, jakou sestavu zvolíte. Firma nabízí jak** sestavy decentního vzhledu** s klasickými tvary a přírodními dřevěnými barvami (např. sestavy Maxi, Kongo nebo Rumba), tak sestavy modernějšího rázu, včetně různých pestrých kombinací barev a výrazného řešení detailů (např. stříbrné úchytky ve tvaru dutých čtverců u sestav Labyrint, velké oranžové či zelené kruhové úchytky u sestavy Nemo, přesné geometrické řešení jednotlivých dílů sestav Komi, zakomponování oblouků v přechodech barev u sestav Tenus apod.). Velké množství sestav je barevně řešeno tak, že k základové světlejší barvě (např. krémová nebo různé odstíny jasanu) je v menším či větším množství přidávána druhá pastelová nebo živější barva (limetka, oranžová, růžová, modrá, žlutá, fialová atd.). Některá barevná provedení jsou univerzální, jiná se hodí spíše pouze pro holčičky nebo pouze pro chlapečky.Velká část těchto sestav se dá použít následně i poté, co už dítě vyroste třeba v ložnici nebo v obývacím pokoji.

Jednotlivé díly nábytku

Jak již bylo výše psáno, můžete vybírat také z jednotlivých kusů dětského nábytku jednotlivých nábytkových sestav a pokoj tímto způsobem složit přesně, jak si přejete. Tuto možnost také jistě rádi využijete, pokud s rostoucím věkem dítě potřebuje více místa třeba na oblečení nebo knížky. Není nic snazšího, než pouze dokoupit jednu skříňku nebo polici přesně se stejným designem jako je stávající** nábytek v pokojíčku**. Také pokud do pokojíčku přibude druhý mladší sourozenec, je možné sestavu doplnit tak, aby byl pokoj zcela vhodný pro dvě děti a přitom stále zachovával svůj jednotný vzhled.

Nákup v internetovém obchodě

Ceny v internetovém obchodě firmy jsou velmi výhodné, společnost navíc poskytuje dopravu po celé České republice zdarma (rozvoz se provádí pondělí až pátek od 7 do 23 hodin). Spokojenost zákazníků je samozřejmě na prvním místě. Pokud se na stránkách firmy zaregistrujete, získáte tím možnost sledovat svou zásilku od začátku až do konce. Firma nově nabízí také možnost nákupu zboží na splátky s využitím služeb společnosti Home Credit. Platbu je možné provést dobírkou až po převzetí zboží, převodem z účtu po dokončení objednávky nebo hotově, pokud si chcete zboží vyzvednout osobně v expedičním skladu firmy.

Kancelář firmy pro styk se zákazníky nalezete na adrese** **

Korespondenční adresa

Pro získání informací můžete využít také e-mailovou adresu

pevnou linku: v době od pondělí do pátku mezi 8 a 16 hodinou) nebo mobilní telefonní číslo.

Pár rád na závěr pro zařízení dětského pokoje

Základem každého dětského pokoje je postel. Ta by měla být opatřena kvalitní matrací, aby spánek dítěte mohl být co nejklidnější a nejzdravější. Dalším velice důležitým prvkem je psací stůl, u kterého dítě s přibývajícím věkem a s nárůstem školních povinností bude trávit stále více času. Stůl by tak měl být dostatečně prostorný, vhodně vysoký, pokud je na něm umístěn i počítač, monitor by měl stát přímo před dítětem uprostřed stolu taktéž ve správné výšce. Co se týče úložných prostorů, je dobré, aby jich bylo dostatečné množství, a dítě tak mohlo mít vše přehledně a úhledně uložené. V pokoji by měl být umístěný nábytek zvlášť na oděvy, zvlášť na hračky, knihy apod. Součástí vybavení dětského pokojíčku jsou pak kromě nábytku také samozřejmě různé** textilie (koberce, záclony, závěsy apod.) a doplňky**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14606 (rodina-finance.cz#23392)


Diskuze a zkušenosti

Pavlína | 15.08.2012 09:49
Reference Aneto tento eshop znám. Jejich služby jsou kvalitní. Asi před rokem jsme si u nich objednali matraci do ložnice. S matrací jsme spokojeni. Stále drží svůj tvar a je příjemně tvrdá. Jen nás mrzí, že jsme si neobjednali rovnou novou postel a jen matraci.


Přidat komentář