Design interiéru v Brně a okolí

Zařizujete si bydlení, ale nemáte představu, jak by mělo vypadat? Nebo jen nevíte, jak naložit s prostorem? Existují různé fígle, jak z malého bytečku udělat prostorný domov nebo si jinak zvelebit příbytek. Oslovte designera interiérů.

Můj dům, můj hrad

Takto hrdě někteří oslovují svůj dům. A je to pravda. I když doma někteří netráví více času než v práci, tak se sem rádi vracejí. Chodí si sem srovnat myšlenky, odpočinout, utéct před venkovním světem a v neposlední řadě zde tráví společné chvíle s rodinou. To jen pár, ale dostatek důvodů, proč si zútulnit svůj domov, který by jednak představoval vaši osobnost a také místo, kam se budete rádi vracet.

Interiérový designer v Brně - Lenka Ráčková

Je spousta lidí, kteří sice mají představu, jak by měl jejich příbytek vypadat, ale nemají ponětí, jak ji realizovat, poradit si s různými problémy, které zařizování domova skýtá. V tom případě si nechte poradit od designera interiérů. Jedním z odborníků je i Lenka Ráčková (www.interierovy-designer-brno.cz), která zná recepty na různé problémy v oblasti zařizování bydlení, vyzná se v trendech a jiných vymoženostech, které tento obor skýtá. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle 604 512 148, e-mailu interierovydesigner@email.cz či na adrese Vodní 1 A v Brně. A co vám může designerka Lenka Ráčková nabídnout se dozvíte v dnešním článku.

Pokud tedy máte zájem o profesionální návrh Vašeho bytu či domu, kontaktujte paní Ráčkovou a nebo nahlédněte na její internetové stránky přímo zde.

Kdy se obrátit na interiérového designera?

Pokud si zařizujete nové bydlení, máte před sebou několik pokojů a nevíte, jak s jejich zařízením naložit a jak je sladit, tak zavolejte bytovému designérovi. Stejně tak, když chcete obnovit váš příbytek a dát mu novu tvář. Pozvěte si designera, který vám řekne, co můžete nechat a inovovat, aby vás to například nestálo tolik peněz, nebo co můžete koupit nové případně co si ponechat. Rovněž se na něj můžete obrátit v případě, když někomu zařizujete bydlení. Může to být pokoj pro dítě, kancelář pro manžela nebo jen jeden pokoj, který máte volný a chcete jej nějak tematicky uzpůsobit.

 

Bytový designer si poradí i s problémy, které bydlení skýtá. Pokud nevlastníte příliš velký příbytek, tak interiérový designer vám poradí, jak prakticky pracovat s plochou a místem. Ukáže vám, jak šetřit místo a opticky zvětšit prostor. Například vestavěné skříně, zásuvné pohovky, skládací schůdky nebo zásuvné dveře, to všechno jsou produkty, které nezasahují do prostoru a vy tak máte dostatek místa. Pokud jej opticky zvětšíte například umístěním zrcadel, vymalováním světlými barvami nebo strategicky umístíte nábytek, tak můžete mít pocit, že váš pokoj je až o polovinu větší. Designér vám tak poradí, jak naložit s daným problémem a navíc sám invenčně navrhne, co byste mohli ještě se svým příbytkem udělat.

Služby designera interiérů

Tato profese skýtá mnoho znalostí o daném oboru. Interiérový designer by měl mít hlavně přehled o produktech, materiálech, vymoženostech, měl by znát klasické prvky i moderní trendy. Jeho estetické cítění by mělo být nejen na linii vkusu, ale rovněž by se měl vcítit i do stylů, které mu třeba nejsou blízké, ale pokud je to na přání klienta, tak s tím musí pracovat a respektovat to. Stejně tak by měl kombinovat vizuální možnosti s těmi praktickými, aby byl byt nejen pěkný, ale i funkční.

Návrh interiéru - Garsoniéra

Interiérový designer musí umět odhadnout daný prostor. Nejdříve si ho prozkoumá a následně navrhne možnosti, které by se v prostoru daly využít. Jednotlivé sounáležitosti a tipy pak samozřejmě konzultuje s klientem a i když to například není podle jeho představ, tak musí s požadavky zákazníka umět pracovat. Pro lepší představivost klienta se pak nabízí nejen dokonalý výklad představ designera, ale zároveň odborník může nabídnout i nákres, náhled do katalogů. Může vám doporučit věci, o kterých byste si nemysleli, že se vám budou líbit, ale v závěru to uznáte jako skvělý nápad. Jen si vybavte tématické pořady, kdy designeři zbourají někomu původní obydlí a dají mu novou tvář. Vše ale samozřejmě probíhá se souhlasem klienta a designér jen navrhuje a kloubí představy zákazníka s vymoženostmi, které se v interiéru mohou naskýtat.

Co nabízí interiérový designer Lenka Ráčková v Brně

Jednak s vámi zkonzultuje vaše představy a zhodnotí, zda jsou reálné. Rozhodně se nemusíte bát, že vám designer vše odkýve, nechá projekt udělat a vy pak zjistíte, že to nefunguje, jak jste si představovali. Díky profesním zkušenostem designer pozná, zda je vaše představa reálná, a pokud ne, tak nabídne alternativu, která se bude co nejvíce blížit vašemu původnímu plánu. Stejně tak samozřejmě přijde i s návrhem jiných možností, o kterých nevíte a které by se vám mohly hodit.

Designer nabídne inspirační panel

Bytový designer vám zároveň nabídne i inspirační panel. Jedná se o pestrou paletu možností, jež si můžete dopřát. Vzorky, které naznačují tvary, materiály, vzory látek, tapet, podlah nebo malby. Rovněž můžete shlédnout fotky konkrétního nábytku, zastínění a dekorační předměty. Vhodnými kombinacemi se pak dostanete k celkovému dezénu budoucí podoby vašeho bytu.

Rovněž se vám nabízí možnost asistence, až půjdete vybírat jednotlivé kousky do interiéru. I když třeba nevyužijete designera k celkovému sladění pokoje, tak ho můžete vzít na nákup a poradit se, jaké zařízení je vhodné a on vám ukáže třeba různá úskalí.Výhodou samozřejmě je, že práci rozumí, tak umí komunikovat s prodavači a zeptá se jich na rizika, které byste mohli s nákupem produktů mít.

Vizualizace 2D a 3D

Lenka Ráčková vám nabízí i vizualizace 2D, které znázorňují rozmístění nábytku v půdoryse, popřípadě s kótami a odkazy na vzorkovnici a pohledy hlavních stěn. Forma vizualizace 3D vám pak lépe dokreslí vaši představu o prostoru, kde uvidíte do místností. Vizualizace jsou vyhotoveny pouze dvoubarevně, nebo s použitím všech barev a mohou být znázorněny i použité materiály, nábytek, barvy a osvětlení.

Interiérový designer vám nabídne i technické výkresy, které znázorní nábytek vyrobený na zakázku nebo stavební úpravy.

Koupelna v japonském stylu

Kompletní návrh interiéru

Kompletní návrh interiéru pak představuje inspirační panel, vzorkovnici, 2D a 3D vizualizace, technické výkresy, rozpočet, konkrétní materiály a nábytek s kódy, cenami, výrobcem a kontakty na prodejce.

Všechny služby a následná realizace pak může probíhat pod dozorem autora designu, který dohlíží, aby vše proběhlo v pořádku.

Cena za služby designéra Lenky Ráčkové z Brna

První návštěva vás příjemně vyjde zdarma. Teprve návrh jednoho pokoje bude stát 5 000 Kč. Dva spojené pokoje stojí 8 000 Kč. Konzultace a asistence u nákupů vás vyjdou na 500 Kč.

Už jste rozhodnuti? Nelámejte si hlavu s tím, jak si zařídit obydlí, když bytový designer zná danou oblast lépe než vy a umí lépe kombinovat. Vy si pak můžete odpočívat v příjemném a hezkém prostředí domova.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14521 (rodina-finance.cz#22710)


Přidat komentář