Certifikovaný dealer domácí automatizace Vantage

Vantage je světovým lídrem v oblasti domácí automatizace. Pomocí jednoho tlačítka můžete například ovládat světlo, ale také klimatizaci, zabezpečovací systém, časovače aj. Automatizační systém Vantage je ideálním řešením pro Váš domov i podnikání.

Představení Vantage

Více než 20 let se Vantage zabývá vývojem i výrobou automatizovaných systémů, a to pro domácí luxusní rezidence. Tyto systém jsou navrženy tak, že spojují technologii i estetiku. S Vantage si můžete nastavit osvětlení, hudbu, video, teplotu. Navíc díky vzdálenému přístupu je možné aktivovat, měnit, sledovat Vaši domácnost, a to prakticky odkudkoliv. Systém Vantage dělá činnosti, jako je například sledování filmu tak snadno, jako byste měli plně osazené divadlo. Světlo stačí zapnout a ladit stisknutím jednoho tlačítka. Váš domov se stane estetikou v pravém slova smyslu.

Výhoda Vantage před jinými systémy

Systém Vantage používá méně hardware, distribuuje výpočetní výkon z  jediného hlavního ovladače, a to po celém domě. Všechny komponenty spolu komunikují po sběrnici

Vantage systémy jsou schopné automatizovat zařízení, jako jsou: osvětlení, srtmívače, tlumiče, čerpadla, garážová vrata, výtahy, zastřešení, sprchy, audio/video, bezpečnostní systém a mnoho dalšího.

Vantage nabízí unikátní systém tlačítkových ovladačů, jejichž design, osazení a barevné provedení lze kombinovat. Vznikne tím opravdu široká paleta provedení ovladače.

Vantage nabízí vzdálenou konfiguraci i řešení problémů přes modem, kdy případné problémy i programové změny můžete diagnostikovat a měnit v reálném čase.

Vantage systém obsahuje i originální čidla snímání pohybu a intenzity osvětlení. Navíc používá unikátní kalendář podle kterého systém pozná jestli je doba po západu, nebo po východu slunce. Kombinace čidel a tohoto kalendáře zajistí že žádné světlo ve Vašem domě nebude svítit zbytečně. Díky automatizaci můžete ročně ušetřit až 50% výdajů.

Na co se můžete těšit s domácí automatizací

 • Hudba v každém pokoji – hudbu si nyní můžete užívat v celém bytě, domě. Navíc máte kontrolu nad tím, jakou hudbu Vaše děti poslouchají, jak jim hudba hraje nahlas.
 • Chytré a intuitivní osvětlení – vytvořte si příjemnou světelnou atmosféru po celém bytě, domě, která reaguje přesně na Vaše potřeby. Navíc systém Vás vždy upozorní v případě, že někdo nechá otevřené dveře, okna apod.
 • Ochrana a bezpečí – domácí automatizace Vám zajistí, že jsou světla vypnutá, zatímco budete mimo domov, nebo je naopak zapne, když budete na dovolené, aby byli odrazeni případní zloději.
 • Komfortní řízení teploty – nyní můžete řídit teplotu domu z jednoho termostatu, či si zvolte řešení s mnoha zónami, navíc s venkovními senzory teploty.
 • Domácí kino – jediným stisknutím tlačítka zapnete TV či projektor, zapnete DVD či Bluray přehrávač, zesilovač, spustíte plátno aj. Také si můžete jednoduše zobrazit přebaly Vašich filmů, kdy si poté vyberete ten pravý pro Vaši pohodu.

Kompatibilita Vantage s jinými zařízeními a systémy

Vantage je kompatibilní s veškerou spotřební elektronikou a s předními výrobci klimatizačních zařízení.

Co je domácí automatizace

Domácí automatizace zajišťuje pohodlné, spolehlivé, bezpečné a efektivní prostředí v domě, a to pro celou rodinu. Kdy požadovaný životní styl můžete zahrnovat pohodlí, účinnost, bezpečnost, zábavu, jednoduchost. Promyšlený koordinovaný systém umožňuje, že tyto faktory životního stylu musí být realizovány ovládáním osvětlení, bezpečnosti, komunikací, zábavou aj. Díky domácí automatizaci můžete nainstalovat infrastrukturu, která umožňuje automatizované sub-systémy, jenž se přidávají postupně v průběhu času a umožňují nižší prioritu funkce, které se přidávají do koordinovaného systému.

Domácí automatizace znamená:

 • plnou integritu,
 • inteligentní ovládání osvětlení,
 • pohodlí,
 • zábavu,
 • bezpečnostní systémy
 • jednoduchost,
 • intuitivnost.

Co všechno umí domácí automatizace Vantage

S pomocí domácí automatizace je možné ovládat:

 • Osvětlení
 • Audio
 • Video
 • Klimatizaci
 • Zabezpečovací systémy
 • Protipožární systémy
 • Pohybové senzory
 • Časovače

Popis domácí automatizace Vantage

Vantage klávesnice disponuje primárními kontrolními body, kdy jediná klávesnice může nahradit až celé řádky standardních osvětlení i nízkého napětí-přepínačů s jednoduchým podsvícením tlačítek, jenž vnášejí elegantní vzhled do každé místnosti.

Dotykový displej a systém šablon je účinný pro přístup k projektu a uvedení do provozu. Dotykové obrazovky zvyšují kompletně integrovaný systém Vantage a poskytnou vám okamžitý přístup k ovládání, včetně osvětlení, pohodlí, zábavy, bezpečnosti s živou grafickou zpětnou vazbou.

Systém je navržen tak, aby Vám nabízel rychlou a zároveň intuitivní instalaci.

Díky Vantage můžete mít přístup k ovládání doma, ale i na cestách, a to za pomocí přenosného počítače, či ručního mobilního zařízení, jako i Phoe, IPAD, iPod Touch aj.

V čem spočívají výhody domácí automatizace

Díky domácí automatizaci dosáhnete požadovaného životního stylu, a to ve Vašem domácím prostředí, kdy požadovaný životní styl povětšinou zahrnuje pohodlí, komfort, zábavu, bezpečnost, ochranu, účinnost aj.

Řízení zábavy – univerzální dálkové funkce nahrazují nesčetné množství dálkových ovladačů jednotlivých zařízení a poskytují možnost řízení zábavné činnosti, za pomocí stisknutí jediného tlačítka. Získáte připojení k Vašemu domácímu výpočetnímu zdroji pro načtení médií, jako jsou digitální fotografie, hudba aj.

Řízení klimatu – díky ovládacím prvkům můžete regulovat vytápění i klimatizaci. Pohodlí je zajištěno tím, že automatizační systém dokáže detekovat pohyb i změnu nastavení teploty, kdy dokáže odhalit i otevřené dveře, okna a vypnout systém HVAC, dokud nejsou opět uzavřeny.

Řízení osvětlení – pomocí ovládání vnitřního i vnějšího osvětlení si zajistíte pohodlí, komfort i efektivitu. Osvětlení můžete řídit dle denní doby, pohybu, či můžete volit snímání, nebo stisknutí jediného tlačítka, a to na vhodně zvoleném místě v domě.

Řízení zabezpečení – poplašné i bezpečnostní systémy většinou řeší většinu z bezpečnostních otázek v domácím prostředí. Nicméně však, přiměřené osvětlení může v noci pomoci předcházet nežádoucím nehodám, jako je případný pád ze schodů dolů, odstrašující blikání, zamezující případnému vloupání. Senzory mohou osvětlit prostor, v případě aktivace alarm systému.

Řízení domácí datové sítě – díky domácí datové sítě můžete mít kontrolu nad tokem informací nebo digitálními médii.

Jak funguje domácí automatizace Vantage

Po stisknutí tlačítka si můžete volit tlumení světla, nižší odstíny aj. Veškerá bezpečnostní světla v domě mohou být naprogramována tak, aby byla zapnuta časovačem nebo pomocí pohybového senzoru. V případě, že byste v noci uslyšeli zvuk, můžete za pomoci jednoho tlačítka ovládnout venkovní světla. Ovládání světel je možné i v případě, že jste na dovolené. Nikdo však nezaznamená, že v domě nikdo není, protože světla mohou být rozsvícena i zhasínána libovolně, jak si naprogramujete a sami zvolíte. Navíc můžete lehce s dalšími integrovanými zařízeními kontrolovat i ovládat Váš byt, dům z internetu, zatímco jste mimo domov. Stačí instalovat bezdrátový procesor uvnitř domu, nahradit stávající stmívače i přepínače rádiem řízenými stmívači, klávesnicemi, čímž transformujete Váš domov v moderní zázrak.

Instalace domácí automatizace

Takto rozsáhlý řídící systém je třeba nechat navrhnout a nainstalovat odborníky. Pokud máte zájem o prezentaci systému kontaktujte certifikovaného specialistu, firmu C-mont s.r.o. Nejlépe na mailové adrese info@c-mont.cz, nebo přímo na telefonu 774 737 741. Další informace naleznete i přímo na stránkách výrobce http://www.vantagecontrols.com/.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14448 (rodina-finance.cz#21863)


Přidat komentář