Čalounické služby - Praha

Máte nábytek, na kterém zahlodal zub času, ale nechcete zrovna vynakládat finance za nový? Nebo vás vzhled nábytku nudí či jen potřebuje poupravit? Vydejte se za čalouníkem. Ten vám vyrobí nový kousek do vašeho interiéru a přitom nezaplatíte vysoký obnos.

Co nabízí čalounictví?

Služby v tomto oboru jsou různé, protože se mění podle specifik a přání zákazníků. Obecně platí, že čalouník dá vašemu interiéru nový vzhled. Potáhne váš nábytek novou látkou a je jedno, jestli se jedná o starožitnou památku nebo nový kus. Čalouník bude pracovat velmi šetrně, tak se nemusíte bát, že by pokazil hodnotu staršího rodinného pokladu. Je to i takový restaurátor nábytku.

Čalounické práce

Mezi čalounické práce se ale stejně tak může řadit i polstrování dveří. Přeci jenom se ne každému líbí dřevěná nebo jiná strohá dominanta, která je součástí pokoje. Potažení látkou vizuálně evokuje teplo. Nemusí se ovšem jednat jen o optický efekt. Polstrování dveří může mít i izolační účinky, a to jak tepelné, tak i zvukové. Dejte tedy vašemu interiéru nový vzhled. Výhodou je, že když stojí podstatně méně, můžete zázemí svého příbytku častěji měnit.

Jaké materiály se používají?

Typů je několik. Jedná se o bohatou škálu barev klasických odolných látek, koženky, která rozhodně nevypadá lacině a je rovněž kvalitní a potom se nabízí samozřejmě klasická kůže, která váš pokoj provoní luxusem.

Za látku, kde máte k dispozici okolo 500 vzorů zaplatíte od 80 korun za bm. Koženka vás vyjde na 190 korun za bm a vybírat můžete zhruba ze 30 vzorů. 50 vizuálů pravé italské kůže vás vyjde na 490 kroun za bm.

Vyberte si ten správný** odstín a vzor přímo na míru.** Nebojte se experimentovat. Můžete si zkusit i dva odstíny stejné barvy. Jeden dejte na pohovku a další na křesla. Bude to vypadat neotřele a zajímavě. Rovněž kombinace černá a bílá dodá vašemu pokoji moderní vzhled, který napoví, že zde bydlí někdo s výtvarným citem.

Proč využít služeb čalouníka?

Je to levnější, než si pořizovat nový nábytek. Navíc opotřebení tohoto kusu interiéru je mnohdy zanedbatelné, jen potřebuje poupravit. Pokud máte masivní dřevěnou židli se zašlým potahem, tak je škoda ji celou vyhodit. Můžete si tam dát stejnou látku, jako byla ta původní anebo vyzkoušejte něco jiného, ať už se to týká barvy, vzoru nebo materiálu.

Je také velmi výhodně si nechat potáhnout nábytek kůží. Jen si vybavte, pokud jste byli někde, kde měli nový kožený nábytek nebo jste třeba seděli v novém autě, jehož autosedačky byly z kůže. Už cítíte tu vůni. Ta evokace luxusu, který váš byt zútulní a dá mu punc čistoty, elegance a modernosti. Není nad to, si užívat tohoto skvostu. Pokud nechcete vynaložit peníze za kůži pravou, nabízí se i koženka, která rozhodně není lacinou imitací. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který rovněž dobře poslouží.

Materiály, které se používají jsou té nejvyšší kvality, tak se nebojte, že se látka, koženka nebo kůže prosedí. Materiál stále drží strukturu a tím i neměnný tvar nábytku.

Výhodou čalounění je i fakt, že jej můžete využívat častěji. Jsou tací, kteří potřebují neustále změnu. Až budete vyměňovat zelené sedačky za modré, tak stejně tak můžete i vymalovat. Fantazii se meze nekladou. Ne vždy totiž máme k dispozici v obchodě nábytek přesně podle našich představ. Čalounění můžete mít na míru, nechat si zhotovit sedací soupravy na míru, které neseženete. Uvidíte, jak budou návštěvy koukat a obdivovat vaši fantazii.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14506 (rodina-finance.cz#22537)


Přidat komentář